Woning te koop: Kruinweg 1-75, Simpelveld
KopenSimpelveldSimpelveldKruinweg 1-75

Kruinweg 1-75

Simpelveld, Simpelveld

€ 149.000
Buurt Simpelveld, SimpelveldBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 250m²
250m² woonoppervlakte
Populaire buurt voor senioren
37% van de bewoners is 65+
Energielabel E
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een royale woning in Simpelveld

Deze woning aan de Kruinweg in Simpelveld is een flinke lap grond, met 250 vierkante meter woonoppervlak. Het bouwjaar 1975 en energielabel E geven aan dat er nog stappen te zetten zijn op het gebied van verduurzaming. De vraagprijs van €149.000 is aan de scherpe kant voor een woning van dit formaat in de regio. Bekijk ook andere woningen in Simpelveld voor een idee van het aanbod.

Simpelveld

Simpelveld is een dorp in Zuid-Limburg met een rustige, dorpse sfeer. De buurt telt ruim 2200 inwoners, met een bovengemiddeld aandeel 65-plussers. Het is een plek waar je elkaar nog kent. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar voor deze buurt.

Leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Aldi op 820 meter of de PLUS op 898 meter, allebei om de hoek. Basisschool de Meridiaan ligt op 641 meter, dus kinderen kunnen lopend naar school. Het treinstation is op 7,5 kilometer, maar de busverbindingen in de regio zijn goed. De gemeente Simpelveld biedt een overzicht van voorzieningen in de omgeving.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Dionne makelaars en Vastgoed Nederland.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt2 oktober 2025
StatusBeschikbaar
Prijs€ 149.000
Prijs per m²€ 596
Woonoppervlakte250m²
Perceeloppervlakte790m²
Bouwjaar1975
EnergielabelE
BuurtSimpelveld
WijkSimpelveld
GemeenteSimpelveld

Locatie

Kruinweg 1-75, Simpelveld

Buurt statistieken

Gegevens uit Simpelveld

Inwoners2.255
Mannen48%
Vrouwen52%

Supermarkten

10 binnen 5 km

Aldi
Marktstraat 1
820m
PLUS
Kloosterplein 27
898m
PLUS
Gasthof 2
2640m

Scholen

16 binnen 5 km

Basisschool de Meridiaan
Basisonderwijs · 323 leerlingen
641m
Basisschool Bocholtz
Basisonderwijs · 305 leerlingen
2347m
Basisschool Klavertje Vier
Basisonderwijs · 93 leerlingen
2574m

Veelgestelde vragen

Over Kruinweg 1-75, Simpelveld

Welk energielabel heeft Kruinweg 1-75?

De woning aan Kruinweg 1-75 in Simpelveld heeft energielabel E.

Is €149.000 een realistische prijs voor deze woning?

Met 250 m² woonoppervlak en een vraagprijs van €149.000 is de prijs per vierkante meter laag. Het energielabel E en het bouwjaar 1975 betekenen dat er mogelijk onderhoud en verduurzaming nodig is. In de regio Simpelveld zijn vergelijkbare woningen schaars, dus de prijs is scherp voor wie bereid is te investeren in energiebesparing.

Hoe is de buurt Simpelveld om in te wonen?

Simpelveld is een rustig dorp met veel oudere inwoners. Er zijn basisvoorzieningen zoals supermarkten en een basisschool op loopafstand. De omgeving is groen en landelijk. Het treinstation ligt op 7,5 km, dus een auto is handig voor verder reizen.

Wat betekent energielabel E voor de stookkosten?

Energielabel E duidt op een matige isolatie. De stookkosten zullen naar verwachting hoger zijn dan bij een woning met label A of B. Exacte bedragen zijn niet te geven zonder verbruiksgegevens.