Woning te koop: Kruinweg 1B-092, Simpelveld
KopenSimpelveldSimpelveldKruinweg 1B-092

Kruinweg 1B-092

Simpelveld, Simpelveld

€ 127.500
Buurt Simpelveld, SimpelveldBekijk buurt
Populaire buurt voor senioren
37% van de bewoners is 65+
AI-samenvatting

Een appartement in Simpelveld

Dit appartement aan de Kruinweg in Simpelveld is een rustige plek om te wonen. Met 48 vierkante meter woonoppervlak is het compact en overzichtelijk. De woning uit 1975 heeft een vraagprijs van €127.500, wat aan de hoge kant is voor een appartement van dit formaat in de regio. Bekijk ook andere woningen in Simpelveld voor een vergelijking.

De buurt Simpelveld

Simpelveld is een dorp met een mix van inwoners, waaronder veel ouderen. De buurt heeft een dorps karakter en is rustig. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar voor deze buurt. De meeste woningen zijn eengezinswoningen, maar er zijn ook appartementen. De buurt heeft een lage stedelijkheidsgraad, wat past bij het landelijke karakter. Lees meer over de gemeente Simpelveld voor een breder beeld.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Aldi op 850 meter of de PLUS op 944 meter, beide op loopafstand. Basisschool de Meridiaan ligt op 566 meter. Het dorp heeft ook een park op 500 meter en een restaurant op 400 meter. Het treinstation ligt op 7,5 kilometer, dus je bent aangewezen op de auto of bus voor verder reizen.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Fer Haas Makelaardij en Pararius.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt2 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 127.500
Prijs per m²€ 2.656
Woonoppervlakte48m²
Perceeloppervlakte735m²
Bouwjaar1975
BuurtSimpelveld
WijkSimpelveld
GemeenteSimpelveld

Locatie

Kruinweg 1B-092, Simpelveld

Buurt statistieken

Gegevens uit Simpelveld

Inwoners2.255
Mannen48%
Vrouwen52%

Supermarkten

10 binnen 5 km

Aldi
Marktstraat 1
850m
PLUS
Kloosterplein 27
944m
PLUS
Gasthof 2
2766m

Scholen

16 binnen 5 km

Basisschool de Meridiaan
Basisonderwijs · 323 leerlingen
566m
Basisschool Klavertje Vier
Basisonderwijs · 93 leerlingen
2464m
Basisschool Bocholtz
Basisonderwijs · 305 leerlingen
2469m

Veelgestelde vragen

Over Kruinweg 1B-092, Simpelveld

Is €127.500 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €127.500 voor een appartement van 48 m² in Simpelveld is aan de hoge kant. Vergelijkbare woningen in de regio zijn vaak iets goedkoper, maar de exacte marktwaarde hangt af van de staat en ligging.

Hoe is de buurt Simpelveld om in te wonen?

Simpelveld is een rustig dorp met een gemengde bevolking, waaronder veel ouderen. De buurt heeft een lage stedelijkheidsgraad en veel eengezinswoningen. Er zijn basisvoorzieningen zoals supermarkten en scholen op loopafstand, maar voor uitgebreidere voorzieningen ben je aangewezen op omliggende plaatsen.

Wat is de afstand tot het openbaar vervoer?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 7,5 kilometer afstand. Dit betekent dat je voor treinreizen afhankelijk bent van de auto of bus.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen in de omgeving. Basisschool de Meridiaan ligt op 566 meter, Basisschool Klavertje Vier op 2,5 kilometer en Basisschool Bocholtz op 2,5 kilometer. Voor voortgezet onderwijs moet je naar een verder gelegen plaats, de dichtstbijzijnde is op 6,7 kilometer.

Hoeveel supermarkten zijn er in de buurt?

Binnen 5 kilometer zijn er 10 supermarkten. De dichtstbijzijnde zijn Aldi op 850 meter en PLUS op 944 meter, beide op loopafstand. Verderop vind je nog een PLUS, Lidl en AH XL.

Wat is de stedelijkheidsgraad van Simpelveld?

Simpelveld heeft een lage stedelijkheidsgraad (4 op een schaal van 5), met een omgevingsadressendichtheid van 760 adressen per km². Dit betekent dat het een rustige, landelijke omgeving is met veel ruimte.

Fer Haas Makelaardij