Woning te koop: Lamsoor 31, Arnemuiden
KopenMiddelburgOranjeplaatLamsoor 31

Lamsoor 31

Oranjeplaat, Middelburg

€ 649.000
Buurt Oranjeplaat, ArnemuidenBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A+
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Nieuwbouw uit 2023
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
Populaire buurt voor senioren
50% van de bewoners is 65+
AI-samenvatting

Een nieuw appartement in een rustige omgeving

Dit appartement aan de Lamsoor 31 in Arnemuiden is in 2023 gebouwd en heeft energielabel A+. Het ligt in de buurt Oranjeplaat, een rustige woonwijk aan de rand van het dorp. Met een vraagprijs van €649.000 is dit een aanzienlijk bedrag voor 97 m², maar de nieuwbouwstatus en het energielabel maken het een interessante optie. Vergelijk het met andere woningen in Middelburg om te zien hoe het zich verhoudt.

Oranjeplaat: een kleine, rustige buurt

Oranjeplaat is een kleine buurt met slechts 60 inwoners, waarvan de helft 65 jaar of ouder is. Het is een plek waar vooral ouderen en alleenstaanden wonen, met weinig gezinnen. De buurt is niet stedelijk, met een omgevingsadressendichtheid van 58 adressen per km². Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: het is een stille, groene omgeving.

Het dagelijks leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Jumbo, die op drie kilometer afstand ligt. Ook zijn er basisscholen in de buurt, zoals de Oleanderhof op 2,5 km en Archipelschool 't Vierschip op 2,7 km. Het treinstation van Arnemuiden ligt op 3,3 km. De gemeente Middelburg biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt.

Over de aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Ruiterplaat Makelaardij op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 649.000
Prijs per m²€ 6.691
Woonoppervlakte97m²
Perceeloppervlakte3571m²
Bouwjaar2023
EnergielabelA+
BuurtOranjeplaat
WijkOranjeplaat
GemeenteMiddelburg

Locatie

Lamsoor 31, Arnemuiden

Buurt statistieken

Gegevens uit Oranjeplaat

Inwoners60
Mannen67%
Vrouwen33%

Supermarkten

1 binnen 5 km

Jumbo
Clasinastraat 5
2974m
Albert Heijn
Fazantenhof 18
5937m
Albert Heijn
Ruiterplaatweg 5
6264m

Scholen

5 binnen 5 km

Oleanderhof
Basisonderwijs · 174 leerlingen
2554m
Archipelschool 't Vierschip
Basisonderwijs · 159 leerlingen
2743m
Joos v Larenschool
Basisonderwijs · 113 leerlingen
2920m

Veelgestelde vragen

Over Lamsoor 31, Arnemuiden

Welk energielabel heeft Lamsoor 31?

De woning aan Lamsoor 31 in Arnemuiden heeft energielabel A+.

Is €649.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €649.000 is aan de hoge kant voor een appartement van 97 m² in Arnemuiden. Het is een nieuwbouwappartement met energielabel A+, wat de prijs deels verklaart. Vergelijk het met andere woningen in de regio om te zien of het marktconform is.

Hoe is de buurt Oranjeplaat om in te wonen?

Oranjeplaat is een zeer rustige buurt met weinig inwoners, vooral ouderen en alleenstaanden. Het is niet stedelijk en er is weinig voorzieningen op loopafstand.

Zijn er scholen en supermarkten in de buurt?

De dichtstbijzijnde supermarkt is Jumbo op 3 km afstand. Basisscholen zoals Oleanderhof en Archipelschool 't Vierschip liggen op ongeveer 2,5 km. Voor voortgezet onderwijs moet je naar Middelburg, op 7 km afstand.

Hoe is de bereikbaarheid met het openbaar vervoer?