Woning te koop: Landweerswal 2-30, Braamt

Landweerswal 2-30

Verspreide huizen Braamt, Montferland

€ 120.000
Buurt Verspreide huizen Braamt, BraamtBekijk buurt
Populaire buurt voor doorstromers
35% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Een rustig appartement in het groene Braamt

Dit appartement aan de Landweerswal 2-30 in Braamt is een fijne plek voor wie van rust en ruimte houdt. Het ligt in een landelijke omgeving, omringd door weilanden en bossen. Met 54 vierkante meter woonoppervlak is het compact maar praktisch ingedeeld. De woning uit 1995 is goed onderhouden en heeft een energielabel dat je kunt opvragen. De vraagprijs van €120.000 is scherp voor een koopwoning in deze prijsklasse, zeker in vergelijking met andere woningen in Montferland.

De buurt: Verspreide huizen Braamt

De buurt Verspreide huizen Braamt is een rustige, landelijke omgeving met veel groen. Het is een plek waar je de stilte kunt opzoeken, maar toch binnen een paar minuten in het centrum van Braamt bent. De buurt telt ongeveer 710 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. De meeste woningen zijn eengezinswoningen en het overgrote deel is koop. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de lage misdaadcijfers (23 misdrijven) wijzen op een veilige woonomgeving.

Het dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de PLUS, die op twee straten verder ligt (ongeveer 2,3 km). Ook de Coop en Dekamarkt zijn binnen tien minuten fietsen te bereiken. Voor kinderen is er Basisschool De Boomgaard om de hoek (770 meter). De gemeente Montferland biedt verder voldoende voorzieningen, zoals een restaurant op 1,4 km en een park op 2,2 km.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Landal Makelaardij Recreatievastgoed en Vastgoed Nederland.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt27 maart 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 120.000
Prijs per m²€ 2.222
Woonoppervlakte54m²
Perceeloppervlakte330m²
Bouwjaar1995
BuurtVerspreide huizen Braamt
Wijk’s-Heerenberg
GemeenteMontferland

Locatie

Landweerswal 2-30, Braamt

Buurt statistieken

Gegevens uit Verspreide huizen Braamt

Inwoners710
Mannen52%
Vrouwen48%

Supermarkten

12 binnen 5 km

PLUS
Willy Brandtplein 26
2349m
Coop
Gerrit Varwijkplein 34
3242m
Dekamarkt
Stationsstraat 44
3382m

Scholen

31 binnen 5 km

Basisschool De Boomgaard
Basisonderwijs · 81 leerlingen
770m
Rooms Katholieke Basisschool Dichterbij
Basisonderwijs · 496 leerlingen
2362m
Openbare Dalton Basisschool Mozaïek Dichteren
Basisonderwijs · 121 leerlingen
2362m

Veelgestelde vragen

Over Landweerswal 2-30, Braamt

Is €120.000 een realistische prijs voor dit appartement?

Ja, de vraagprijs van €120.000 is marktconform voor een appartement van 54 m² in Braamt. Het bouwjaar 1995 en de rustige ligging maken het een betaalbare optie. Vergelijkbare woningen in de regio liggen vaak rond dit bedrag. Het is wel verstandig om de staat van het onderhoud zelf te beoordelen.

Hoe is het openbaar vervoer in Braamt?

Het treinstation ligt op 5 km afstand, wat betekent dat je er met de fiets in ongeveer 20 minuten bent. Er zijn geen specifieke buslijnen in de data vermeld, maar de bereikbaarheid per auto is goed via de N-wegen in de omgeving.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, Basisschool De Boomgaard ligt op 770 meter, dus op loopafstand. Andere basisscholen zoals RKBS Dichterbij en OBS Mozaïek Dichteren zijn op ongeveer 2,3 km afstand. Voor voortgezet onderwijs moet je naar het centrum van Doetinchem, op 6 km.

Wat voor type woning is dit precies?

Het is een appartement in een kleinschalig complex uit 1995. Met 54 m² woonoppervlak is het geschikt voor een starter of een klein huishouden. De woning heeft geen eigen tuin, maar de omgeving biedt veel groen.

Hoe veilig is de buurt?

De buurt Verspreide huizen Braamt is erg veilig. In het meest recente jaar zijn er 23 misdrijven geregistreerd, wat laag is voor een gebied met 710 inwoners. Het is een rustige, landelijke omgeving waar je je veilig kunt voelen.

Zijn er winkels en voorzieningen in de buurt?

De dichtstbijzijnde supermarkt is de PLUS op 2,3 km, goed te doen met de fiets. Ook zijn er meerdere andere supermarkten binnen 3,5 km. Een restaurant vind je op 1,4 km en een park op 2,2 km. Voor uitgebreidere voorzieningen kun je naar het centrum van Doetinchem.