Woning te koop: Lauwerstraat 1, Helmond
Verkocht onder voorbehoud
KopenHelmondBrandevoortDe VesteLauwerstraat 1

Lauwerstraat 1

De Veste, Helmond

€ 479.500
Buurt De Veste, HelmondBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Nieuwbouw uit 2025
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
Jumbo op 271m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Nieuwbouw in een groene, rustige buurt

Deze nieuwbouwwoning aan de Lauwerstraat in Helmond is een frisse, moderne eengezinswoning. Met 110 vierkante meter woonoppervlak en een bouwjaar van 2025 is het een energiezuinige woning (label A). De vraagprijs van €479.500 is marktconform voor een nieuwbouwwoning in deze omgeving. Bekijk ook andere woningen in Helmond.

De Veste: een jonge, groene buurt

De Veste is een rustige, groene buurt met veel gezinnen. De buurt telt bijna 2900 inwoners, waarvan een groot deel tussen de 25 en 45 jaar oud. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: veel koopwoningen en eengezinswoningen. Meer over de buurt De Veste.

Dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Jumbo om de hoek (271 meter) of de Albert Heijn twee straten verder (306 meter). Ook de basisschool Openbare Basisschool Brandevoort en kinderdagverblijf Mondomijn zijn op loopafstand. Het treinstation ligt op vijf minuten lopen. De gemeente Helmond biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via vb&t Nieuwbouwmakelaars op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 479.500
Prijs per m²€ 4.359
Woonoppervlakte110m²
Perceeloppervlakte8947m²
Bouwjaar2025
BuurtDe Veste
WijkBrandevoort
GemeenteHelmond

Locatie

Lauwerstraat 1, Helmond

Buurt statistieken

Gegevens uit De Veste

Inwoners2.885
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

25 binnen 5 km

Jumbo
Huiskensstraat 2
271m
Albert Heijn
de Plaetse 87
306m
Aldi
Geldropseweg 12
1773m

Scholen

30 binnen 5 km

Openbare Basisschool Brandevoort
Basisonderwijs · 536 leerlingen
252m
Mondomijn
Basisonderwijs · 386 leerlingen
331m
Carolus Borromeus College
Voortgezet onderwijs · 1520 leerlingen
523m

Veelgestelde vragen

Over Lauwerstraat 1, Helmond

Is €479.500 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €479.500 is marktconform voor een nieuwbouwwoning van 110 m² in Helmond. Het energielabel A en het bouwjaar 2025 maken de woning energiezuinig, wat de prijs rechtvaardigt. Vergelijkbare nieuwbouwwoningen in de regio worden voor vergelijkbare bedragen aangeboden.

Hoe is de buurt De Veste om in te wonen?

De Veste is een rustige, groene buurt met veel gezinnen en koopwoningen. De buurt heeft een gemiddelde stedelijkheidsgraad (3) en een omgevingsadressendichtheid van 1177. Er zijn veel voorzieningen op loopafstand, zoals supermarkten, scholen en een treinstation.

Welke scholen zitten er in de buurt?

Op loopafstand vind je Openbare Basisschool Brandevoort (252 meter) en Mondomijn (331 meter). Het voortgezet onderwijs, zoals Carolus Borromeus College, ligt op 523 meter. Ook zijn er meerdere basisscholen binnen een straal van 2 km.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het treinstation ligt op 500 meter afstand, ongeveer vijf minuten lopen.

Zijn er supermarkten in de buurt?

Ja, de Jumbo ligt op 271 meter en de Albert Heijn op 306 meter. Beide zijn goed bereikbaar te voet of met de fiets. Ook zijn er andere supermarkten zoals Aldi op iets meer dan 1,5 km.

Wat is de misdaadcijfers in De Veste?

In de buurt zijn er 123 misdrijven geregistreerd. Dit is een gemiddeld aantal voor een buurt van deze omvang. De buurt wordt over het algemeen als veilig ervaren.

vb&t Nieuwbouwmakelaars
Geen mail gevonden
Bekijk
Bekijk aanbod
Direct mailen is helaas niet beschikbaar, je kan wel reageren via de website.