Woning te koop: Lommerbergen 216, Reuver
KopenBeeselReuverLommerbergen 216

Lommerbergen 216

Reuver, Beesel

€ 150.000
Buurt Reuver, ReuverBekijk buurt
Energielabel C
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een betaalbare instap in Reuver

Deze woning aan de Lommerbergen 216 in Reuver is een fijne plek om je thuis te voelen. Met 89 m² woonoppervlak en energielabel C is het een praktische woning voor wie rust en ruimte zoekt. De vraagprijs van €150.000 is aan de lage kant vergeleken met andere woningen in Beesel.

Reuver: een dorp met karakter

Reuver is een dorp waar bewoners elkaar kennen en groeten. Een bewoner zegt: "Alle geburen spreken en groeten elkaar al ke ze tegen komt." Een ander noemt het "een gezellig buurtje" met veel jonge gezinnen. De buurt heeft een mix van leeftijden, met relatief veel 65-plussers. Het is een plek waar kinderen buiten spelen en er weinig overlast is. Bekijk meer over de buurt Reuver.

Dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de PLUS op ruim een kilometer afstand, of bij de Lidl en Albert Heijn iets verderop. Er zijn meerdere basisscholen in de buurt, zoals KC LEEF en Bosdael, op loopafstand. Het treinstation ligt op 900 meter. De gemeente Beesel biedt verder voldoende voorzieningen.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Landal Makelaardij Recreatievastgoed.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt10 april 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 150.000
Prijs per m²€ 1.685
Woonoppervlakte89m²
Perceeloppervlakte700m²
Bouwjaar1988
EnergielabelC
BuurtReuver
WijkReuver
GemeenteBeesel

Locatie

Lommerbergen 216, Reuver

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 2 bewoners

8.1
Nicky
10-11-2025
Gezellig sociale wijk

Alle geburen spreken en groeten elkaar al ke ze tegen komt.nemen pakketje aan als je niet thuis bent.en een keer per jaar is er straatfeest gezellig samen spelletjes spelen en wat eten en drinken .kinderen spelen jier veel opstaat en in t speeltuintje kind vriendelijk en de bossen zijn ook heerlijk dichtbij.r3creatie is er ook voldoende openlucht zwembad .recreatie zwembad met speelkasteel water toestellen evenementen binnenspeeltuin .landalpark.ideaal om hier te wonen. Veel verschillende winkels dichtbij.een plaats met ontelbare mogelijkheden .

8.3
Katje1969
30-12-2024
Fijn wonen

Ik woon in een gezellig buurtje. Er komen nu regelmatig woningen beschikbaar die gekocht worden door gezinnen met jonge kinderen of jonge koppels. Mensen groeten elkaar hier en kinderen spelen veel buiten. Met bos en Maas op loopafstand is het heerlijk wandelen. Ik ervaar weinig overlast of criminaliteit. Openbaar vervoer perfect. Keuze uit vier basisscholen en een college voortgezet onderwijs. Sportfaciliteiten en openbaar zwembad. Voldoende supermarkten en winkels.

Buurt statistieken

Gegevens uit Reuver

Inwoners6.070
Mannen50%
Vrouwen50%

Woningmarkt

Gegevens uit Reuver

Woningvoorraad2.852
Gem. WOZ-waarde€ 272.000
Koopwoningen65%
Huurwoningen35%

Supermarkten

4 binnen 5 km

PLUS
Past. Vranckenlaan 18A
1377m
PLUS
Baarskampstraat 29
1525m
Lidl
Greswarenstraat 1
1724m

Scholen

8 binnen 5 km

KC LEEF
Basisonderwijs · 215 leerlingen
1381m
Bosdael, Centrum voor het Kind
Basisonderwijs · 315 leerlingen
1394m
Bisschop College Broekhin Reuver voor Lyceum Havo Mavo Vbo - locatie Grescollege
Voortgezet onderwijs · 369 leerlingen
1959m

Veelgestelde vragen

Over Lommerbergen 216, Reuver

Welk energielabel heeft Lommerbergen 216?

De woning aan Lommerbergen 216 in Reuver heeft energielabel C.

Is €150.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €150.000 ligt fors onder de gemiddelde vraagprijs in de buurt van €374.553. De woning is met 89 m² kleiner dan het buurtgemiddelde van 140 m², maar de prijs per m² is met €1.685 relatief laag. Het is een scherpe prijs voor een woning met energielabel C in Reuver.

Hoe is de buurt Reuver om in te wonen?

Reuver wordt door bewoners omschreven als een gezellige, sociale wijk. Mensen groeten elkaar, nemen pakketjes aan en er is jaarlijks een straatfeest. Kinderen spelen veel buiten en er is weinig overlast. De buurt heeft een mix van leeftijden, met veel 65-plussers en jonge gezinnen.

Welke voorzieningen zijn er in de buurt?

Binnen een paar kilometer vind je supermarkten zoals PLUS, Lidl en Albert Heijn. Er zijn meerdere basisscholen, waaronder KC LEEF en Bosdael, op loopafstand. Het treinstation Reuver ligt op 900 meter. Ook zijn er sportfaciliteiten en een openluchtzwembad in de omgeving.

Hoeveel kost deze woning per maand aan vaste lasten?

De exacte maandlasten hangen af van je hypotheek en energieverbruik. Het energielabel C betekent dat de woning redelijk zuinig is, maar niet extreem. Je kunt een indicatie krijgen via een hypotheekadviseur.

Is er openbaar vervoer in de buurt?

Ja, het treinstation Reuver ligt op 900 meter afstand. Het station biedt verbindingen naar onder andere Roermond en Venlo.

Wat is de gemiddelde verkooptijd in Reuver?

In de buurt Reuver stonden woningen gemiddeld 82 dagen te koop voordat ze verkocht werden. Dat is iets langer dan het landelijk gemiddelde, maar het verschilt per type woning. Deze woning is met een lage prijs mogelijk sneller verkocht.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand, zoals KC LEEF (1381 m) en Bosdael (1394 m). Ook is er voortgezet onderwijs in de buurt, zoals het Bisschop College Broekhin op 1959 m. Er is keuze uit vier basisscholen en een college.