Woning te koop: Marsweg 2R129, Lathum
KopenZevenaarGiesbeekRhederlaagMarsweg 2R129

Marsweg 2R129

Rhederlaag, Zevenaar

€ 159.950
Buurt Rhederlaag, LathumBekijk buurt
Nieuwbouw uit 2021
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
Populaire buurt voor doorstromers
38% van de bewoners is 45-65 jaar
Energielabel C
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een recreatiewoning in het groen

Deze woning aan de Marsweg in Lathum is een recreatiewoning uit 2021, compleet met energielabel C. Met 53 vierkante meter woonoppervlak is het een compacte, moderne woning in een rustige omgeving. De vraagprijs van €159.950 is marktconform voor een recreatiewoning in deze regio. Bekijk ook andere woningen in Zevenaar.

Rhederlaag: rust en natuur

De buurt Rhederlaag is een kleine, rustige gemeenschap met veel oudere bewoners en eenpersoonshuishoudens. Het is een plek waar de natuur dichtbij is, met een park of plantsoen op loopafstand. De buurt Rhederlaag heeft een lage bebouwingsdichtheid, wat bijdraagt aan de rust.

Dagelijkse voorzieningen

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Dekamarkt, die op nog geen kilometer afstand ligt. Ook PLUS en Albert Heijn zijn om de hoek. Voor kinderen zijn er basisscholen zoals Basisschool Sint Mauritius en Christelijke Basisschool De Holtbanck, beide op ongeveer een kwartier lopen. De gemeente Zevenaar biedt verder alle nodige voorzieningen.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Hopman Woonmakelaars Heiloo.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 159.950
Prijs per m²€ 3.018
Woonoppervlakte53m²
Perceeloppervlakte250m²
Bouwjaar2021
EnergielabelC
BuurtRhederlaag
WijkGiesbeek
GemeenteZevenaar

Locatie

Marsweg 2R129, Lathum

Buurt statistieken

Gegevens uit Rhederlaag

Inwoners105
Mannen52%
Vrouwen48%

Supermarkten

13 binnen 5 km

Dekamarkt
Zwarteweg 40-54
904m
PLUS
Groenestraat 70
1353m
Albert Heijn
Groenestraat 78
1388m

Scholen

12 binnen 5 km

Basisschool Sint Mauritius
Basisonderwijs · 102 leerlingen
1299m
Christelijke Basisschool De Holtbanck
Basisonderwijs · 180 leerlingen
1303m
De Rheder Enk
Basisonderwijs · 221 leerlingen
1309m

Veelgestelde vragen

Over Marsweg 2R129, Lathum

Welk energielabel heeft Marsweg 2R129?

De woning aan Marsweg 2R129 in Lathum heeft energielabel C.

Is €159.950 een realistische prijs voor deze recreatiewoning?

De vraagprijs van €159.950 is marktconform voor een recreatiewoning van 53 m² met bouwjaar 2021 en energielabel C in Lathum. De woning is relatief nieuw en energiezuinig, wat de prijs rechtvaardigt. Vergelijkbare woningen in de omgeving worden voor soortgelijke bedragen aangeboden.

Wat is de ligging van deze woning ten opzichte van voorzieningen?

De woning ligt in een rustige buurt met veel natuur. De dichtstbijzijnde supermarkt, Dekamarkt, is op 904 meter afstand. Basisscholen zoals Sint Mauritius en De Holtbanck zijn op ongeveer 1,3 km. Het treinstation is op 7,3 km, dus je bent aangewezen op de auto of fiets voor verder reizen.

Hoe is de buurt Rhederlaag om in te wonen?

Rhederlaag is een kleine, rustige buurt met 105 inwoners. De meeste bewoners zijn 45 jaar of ouder, en er zijn veel eenpersoonshuishoudens. Het is een groene omgeving met weinig voorzieningen. Er zijn geen recente bewonersreviews beschikbaar.

Wat is het energielabel en wat betekent dat voor de stookkosten?

De woning heeft energielabel C, wat betekent dat het redelijk zuinig is. Je kunt verwachten dat de stookkosten gemiddeld zijn voor een woning van dit formaat. Exacte bedragen zijn niet te geven, maar label C is een acceptabel niveau voor een recreatiewoning uit 2021.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand. De dichtstbijzijnde zijn Basisschool Sint Mauritius (1,3 km) en Christelijke Basisschool De Holtbanck (1,3 km). Voor voortgezet onderwijs moet je naar Zevenaar of Arnhem, op ongeveer 7,4 km afstand.

Hoe veilig is de buurt?

In de buurt Rhederlaag zijn in de laatste periode 26 misdrijven geregistreerd. Het aantal is relatief laag voor een landelijke omgeving. De buurt oogt rustig en veilig, maar specifieke details over de aard van de misdrijven zijn niet bekend.