Woning te koop: Molenweg "De Kreek" Hertengang 23, Bruinisse
KopenSchouwen-DuivelandBruinisseRecreatiegebiedMolenweg "De Kreek" Hertengang 23

Molenweg "De Kreek" Hertengang 23

Recreatiegebied, Schouwen-Duiveland

€ 159.000
Buurt Recreatiegebied, BruinisseBekijk buurt
Populaire buurt voor senioren
48% van de bewoners is 65+
AI-samenvatting

Een recreatiewoning in Bruinisse

Deze woning aan de Hertengang 23 in Bruinisse is een recreatiewoning uit 1976, gelegen in het rustige Recreatiegebied. Met 47 vierkante meter woonoppervlak is het een compacte woning. De vraagprijs van €159.000 is marktconform voor een recreatiewoning in deze omgeving. Bekijk ook andere woningen in Schouwen-Duiveland voor vergelijkbare opties.

De buurt Recreatiegebied

De buurt Recreatiegebied is een rustige wijk in Bruinisse, met veel groen en water in de buurt. Het is een populaire plek voor recreatie, met name voor watersporters. De buurt telt ongeveer 410 inwoners, waarvan een groot deel 65 jaar of ouder is. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar voor deze buurt. Meer over de buurt Recreatiegebied vind je op de buurtpagina.

Leven in de straat

In de omgeving vind je dagelijkse voorzieningen zoals een Albert Heijn op ongeveer een kilometer afstand. Ook zijn er basisscholen in de buurt, zoals de Christelijke Basisschool Op Dreef en de DS Pieter v Dijkeschool, beide op loopafstand. Voor een uitgebreider aanbod kun je terecht in het centrum van Bruinisse. De gemeente Schouwen-Duiveland biedt verder veel recreatiemogelijkheden.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Van den Ouden Makelaars op Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 159.000
Prijs per m²€ 3.383
Woonoppervlakte47m²
Perceeloppervlakte87m²
Bouwjaar1976
BuurtRecreatiegebied
WijkBruinisse
GemeenteSchouwen-Duiveland

Locatie

Molenweg "De Kreek" Hertengang 23, Bruinisse

Buurt statistieken

Gegevens uit Recreatiegebied

Inwoners410
Mannen51%
Vrouwen50%

Supermarkten

2 binnen 5 km

Albert Heijn
Dreef 2
1137m
Coop
Koninginneplein 2
3330m
Jumbo
Polderweg 3
6011m

Scholen

6 binnen 5 km

Christelijke Basisschool Op Dreef
Basisonderwijs · 94 leerlingen
1020m
DS Pieter v Dijkeschool
Basisonderwijs · 103 leerlingen
1025m
Openbare Basisschool De Meerpaal
Basisonderwijs · 136 leerlingen
1137m

Veelgestelde vragen

Over Molenweg "De Kreek" Hertengang 23, Bruinisse

Is €159.000 een realistische prijs voor deze recreatiewoning?

De vraagprijs van €159.000 is marktconform voor een recreatiewoning van 47 m² in Bruinisse. Het bouwjaar 1976 betekent dat de woning wat ouder is, maar de prijs weerspiegelt de ligging in een recreatiegebied. Vergelijkbare woningen in de buurt worden voor vergelijkbare bedragen aangeboden.

Wat is de ligging van deze woning ten opzichte van voorzieningen?

De woning ligt in het Recreatiegebied van Bruinisse. De dichtstbijzijnde supermarkt (Albert Heijn) is op 1,1 km afstand, en basisscholen zijn op ongeveer 1 km. Het treinstation is 32 km verderop, dus je bent aangewezen op de auto of bus voor verder reizen.

Is deze woning geschikt als permanente woning?

De woning is een recreatiewoning, wat betekent dat er mogelijk beperkingen zijn voor permanente bewoning. Het is belangrijk om bij de gemeente Schouwen-Duiveland na te vragen of de woning bestemd is voor recreatie of dat er een vergunning mogelijk is voor permanente bewoning.

Wat is de staat van onderhoud van deze woning uit 1976?

Het bouwjaar 1976 betekent dat de woning onderhoud kan vergen, zoals aan de installaties of het dak. Vraag de makelaar naar eventuele recente renovaties.

Zijn er recreatiemogelijkheden in de buurt?

Ja, de buurt Recreatiegebied is speciaal ingericht voor recreatie. Er zijn parken en plantsoenen op 2,2 km afstand, en restaurants op 1,7 km. Bruinisse staat bekend om watersport, met het Grevelingenmeer in de buurt.

Hoeveel kost deze woning per maand aan vaste lasten?

De exacte maandlasten hangen af van de hypotheekrente, de energiekosten en eventuele VvE-bijdrage. Het energielabel is niet bekend, maar voor een woning uit 1976 kun je rekening houden met gemiddelde stookkosten. Laat je adviseren door een hypotheekadviseur.