KopenVeereDomburgNijverheidsweg 10

Nijverheidsweg 10

Domburg, Veere

€ 599.000
Buurt Domburg, DomburgBekijk buurt
Nieuwbouw uit 2023
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
Albert Heijn op 355m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor senioren
34% van de bewoners is 65+
AI-samenvatting

Een nieuwbouwwoning in Domburg

Deze woning uit 2023 ademt nieuwbouw: strakke lijnen, moderne indeling en een frisse uitstraling. Met 76 vierkante meter woonoppervlak is het een compacte, maar complete woning. De vraagprijs van €599.000 is aan de hoge kant voor een woning van dit formaat in Domburg, maar de nieuwbouwstatus en de ligging maken het een interessante optie. Vergelijk het aanbod met andere woningen in Veere om een beeld te krijgen van de markt.

Domburg

Domburg is een kustplaats met een mix van inwoners: veel ouderen, maar ook gezinnen en alleenstaanden. De buurt heeft een dorps karakter met voorzieningen op loopafstand. Op basis van de beschikbare gegevens zijn er geen bewonersreviews om te citeren. De buurt kent een laag aantal misdrijven, wat bijdraagt aan een veilig gevoel. Meer over de buurt lees je op de pagina over Domburg.

Leven in de straat

In de ochtend haal je snel een broodje bij de Albert Heijn, die om de hoek zit. Voor de kinderen is de Archipelschool De Golfslag twee straten verder, een basisschool met 119 leerlingen. Ook de JHR Willem Versluijsschool is op loopafstand, al is die wat verder. Voor de dagelijkse boodschappen heb je de Albert Heijn en MCD binnen handbereik. De gemeente Veere biedt een rustige woonomgeving met zee en duinen dichtbij.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Makelaarskantoor Wisse Vastgoed aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 599.000
Prijs per m²€ 7.882
Woonoppervlakte76m²
Perceeloppervlakte1741m²
Bouwjaar2023
BuurtDomburg
WijkDomburg
GemeenteVeere

Locatie

Nijverheidsweg 10, Domburg

Buurt statistieken

Gegevens uit Domburg

Inwoners1.465
Mannen48%
Vrouwen53%

Supermarkten

3 binnen 5 km

Albert Heijn
Traverse 2
355m
MCD
Dorpsplein 17
1838m
Jumbo
Dorpsstraat 20
3992m

Scholen

5 binnen 5 km

Archipelschool De Golfslag
Basisonderwijs · 119 leerlingen
499m
JHR Willem Versluijsschool
Basisonderwijs · 188 leerlingen
1823m
Eben Haezerschool
Basisonderwijs · 151 leerlingen
3883m

Veelgestelde vragen

Over Nijverheidsweg 10, Domburg

Is €599.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €599.000 is aan de hoge kant voor een woning van 76 m² in Domburg. Nieuwbouwwoningen zijn vaak duurder dan bestaande bouw, en de ligging in een kustplaats speelt mee. Vergelijk met andere woningen in de buurt om te zien of de prijs marktconform is.

Hoe is de buurt Domburg om in te wonen?

Domburg is een rustige kustplaats met veel ouderen en een dorps karakter. Er zijn voorzieningen zoals supermarkten en scholen op loopafstand. De buurt heeft een laag criminaliteitscijfer, wat bijdraagt aan een veilige woonomgeving.

Zijn er scholen in de buurt van Nijverheidsweg 10?

Ja, er zijn meerdere basisscholen in de omgeving. De dichtstbijzijnde is Archipelschool De Golfslag op 500 meter afstand. Ook de JHR Willem Versluijsschool op 1,8 km en Eben Haezerschool op 3,9 km zijn opties. Voortgezet onderwijs is verder weg, op 11,8 km.

Wat is de bereikbaarheid van Domburg met het openbaar vervoer?

Het dichtstbijzijnde treinstation is op 13,3 km afstand, dus Domburg is niet goed per trein bereikbaar. De auto is de meest praktische manier om je te verplaatsen. Binnen de plaats zijn voorzieningen op loopafstand.

Hoeveel onderhoud vergt een nieuwbouwwoning uit 2023?

Een nieuwbouwwoning uit 2023 vergt over het algemeen weinig onderhoud. Je kunt de eerste jaren rekenen op minimale kosten voor reparaties of vervangingen.

Zijn er supermarkten dichtbij?

Ja, de Albert Heijn ligt op 355 meter afstand, dus om de hoek. Ook MCD op 1,8 km en Jumbo op 4 km zijn opties. Voor dagelijkse boodschappen hoef je niet ver te reizen.

Makelaarskantoor Wisse Vastgoed