Woning te koop: Noordereinde 249A, 'S-Graveland
Onder bod
KopenWijdemeren’s-GravelandNoordereinde 249A

Noordereinde 249A

’s-Graveland, Wijdemeren

€ 799.000
Buurt ’s-Graveland, 'S-GravelandBekijk buurt
Onder bod
Er is al een bod uitgebracht op deze woning
Energiezuinige woning met label A+++
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Nieuwbouw uit 2025
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
AI-samenvatting

Nieuwbouwwoning in het groen

Deze hoekwoning uit 2025 staat in een rustige, groene omgeving in 's-Graveland. Met energielabel A+++ is het een zeer zuinige woning. De prijs van €799.000 is marktconform voor een nieuwbouwwoning van 133 m² in deze regio. Bekijk ook andere woningen in Wijdemeren.

's-Graveland

's-Graveland is een dorp met veel groen en een gemengde bevolking. Op basis van één beoordeling zegt een bewoner: "Het is een buurt met veel senioren wat ook wel erg gezellig is." De buurt heeft een dorps karakter, met vooral eengezinswoningen. Meer over de buurt 's-Graveland.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Albert Heijn of Jumbo, beide op tien minuten lopen. Basisscholen zoals de Regenboog en Curtevenneschool zijn om de hoek. Het treinstation ligt op bijna vijf kilometer, maar de omgeving is rustig en groen. De gemeente Wijdemeren biedt veel natuur.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder ID WONINGMAKELAARS op Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusOnder bod
Prijs€ 799.000
Prijs per m²€ 6.008
Woonoppervlakte133m²
Perceeloppervlakte107m²
Bouwjaar2025
EnergielabelA+++
Buurt’s-Graveland
Wijk’s-Graveland
GemeenteWijdemeren

Locatie

Noordereinde 249A, 'S-Graveland

Ervaringen uit de buurt

Voldoende · 1 bewoner

6.4
Hailey
05-12-2023
Corversbos

Het is een buirt met veel senioren wat ook wel erg gezellig is wel zijn er geen scholen en winkels in 's-Graveland maar wel in Kortenhoef. Erg is veel groen. De Emmaweg is alleeb wel onveilig en meestal erg druk

Buurt statistieken

Gegevens uit ’s-Graveland

Inwoners1.400
Mannen49%
Vrouwen52%

Supermarkten

26 binnen 5 km

Albert Heijn
Meenthof 37
1094m
Jumbo
Curtevenneweg 2
1097m
Albert Heijn
De Meent 19
2754m

Scholen

52 binnen 5 km

Protestants Christelijke Basisschool De Regenboog
Basisonderwijs · 231 leerlingen
780m
Curtevenneschool
Basisonderwijs · 151 leerlingen
870m
St. Antoniusschool
Basisonderwijs · 211 leerlingen
1418m

Veelgestelde vragen

Over Noordereinde 249A, 'S-Graveland

Welk energielabel heeft Noordereinde 249A?

De woning aan Noordereinde 249A in 'S-Graveland heeft energielabel A+++.

Is €799.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €799.000 is marktconform voor een nieuwbouwwoning van 133 m² met energielabel A+++ in 's-Graveland. Nieuwbouwwoningen in deze prijsklasse zijn schaars in de regio, dus de prijs is in lijn met wat je mag verwachten.

Hoe zuinig is een woning met energielabel A+++?

Energielabel A+++ is het zuinigste label dat er is. Dat betekent dat de woning zeer lage energiekosten heeft, dankzij goede isolatie en duurzame installaties zoals een warmtepomp en zonnepanelen. Je hoeft niet te rekenen op hoge stookkosten.