Woning te koop: Noorderhoofdstraat 3, Krommenie
KopenZaanstadKrommenie OostNoorderhoofdbuurtNoorderhoofdstraat 3

Noorderhoofdstraat 3

Noorderhoofdbuurt, Zaanstad

€ 329.500
Buurt Noorderhoofdbuurt, KrommenieBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A++
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Dekamarkt op 179m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een energiezuinig appartement in Krommenie

Dit appartement aan de Noorderhoofdstraat in Krommenie is een fijne, lichte woning met energielabel A++. Met 82 vierkante meter woonoppervlak en een bouwjaar van 1995 is het een moderne en goed geïsoleerde woning. De prijs van €329.500 is marktconform voor een woningen in Zaanstad van dit type.

De Noorderhoofdbuurt

De buurt Noorderhoofdbuurt is een rustige wijk met veel eenpersoonshuishoudens en een mix van leeftijden. Een bewoner zegt: "Het is een fijne buurt, winkels zijn dichtbij en er is bijna nooit onrust." De buurt heeft een gemiddelde score van 8,25 op basis van één beoordeling. Het is een stedelijke omgeving met een hoge dichtheid.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen loop je naar de Dekamarkt om de hoek (179 meter) of de PLUS twee straten verder (370 meter). Ook de Albert Heijn is tien minuten lopen. Basisschool De Hoeksteen is op loopafstand (643 meter), en het Bertrand Russell college voor voortgezet onderwijs ligt op 839 meter. De gemeente Zaanstad biedt verder volop voorzieningen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Thijssen Nieuwbouw op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 329.500
Prijs per m²€ 4.018
Woonoppervlakte82m²
Perceeloppervlakte164m²
Bouwjaar1995
EnergielabelA++
BuurtNoorderhoofdbuurt
WijkKrommenie Oost
GemeenteZaanstad

Locatie

Noorderhoofdstraat 3, Krommenie

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 1 bewoner

8.3
Fransina
13-08-2023
Rustige, fijne buurt

Het is een fijne buurt, winkels zijn dichtbij en er is bijna nooit onrust.

Buurt statistieken

Gegevens uit Noorderhoofdbuurt

Inwoners2.295
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

22 binnen 5 km

Dekamarkt
Heiligeweg 2
179m
PLUS
Heiligeweg 71-73
370m
Albert Heijn
Rosariumplein 20
764m

Scholen

38 binnen 5 km

De Hoeksteen
Basisonderwijs · 540 leerlingen
643m
Bertrand Russell college
Voortgezet onderwijs · 1012 leerlingen
839m
Kentalis Signis SO TOS
Speciaal onderwijs · 80 leerlingen
894m

Veelgestelde vragen

Over Noorderhoofdstraat 3, Krommenie

Welk energielabel heeft Noorderhoofdstraat 3?

De woning aan Noorderhoofdstraat 3 in Krommenie heeft energielabel A++.

Is €329.500 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €329.500 is marktconform voor een appartement van 82 m² met energielabel A++ in Krommenie. Het bouwjaar 1995 en het hoge energielabel maken het een zuinige woning, wat de prijs rechtvaardigt. Vergelijkbare woningen in de buurt worden voor soortgelijke bedragen aangeboden.

Hoe rustig is de Noorderhoofdbuurt?

De buurt wordt door bewoners als rustig ervaren. In een review zegt een bewoner: "Het is een fijne buurt, winkels zijn dichtbij en er is bijna nooit onrust." De buurt heeft een gemiddelde score van 8,25. Het is een stedelijke omgeving met een hoge adressendichtheid, maar de sfeer is kalm.

Welke supermarkten zijn er in de buurt?

Op loopafstand vind je de Dekamarkt op 179 meter en de PLUS op 370 meter. De Albert Heijn is op 764 meter, ongeveer tien minuten lopen. Ook zijn er andere supermarkten zoals Lidl en nog een PLUS binnen 1,3 kilometer. Voor dagelijkse boodschappen hoef je dus niet ver.

Zijn er scholen in de omgeving?

Ja, er zijn meerdere scholen op loopafstand. Basisschool De Hoeksteen ligt op 643 meter, en het Bertrand Russell college (voortgezet onderwijs) op 839 meter. Ook zijn er scholen voor speciaal onderwijs in de buurt, zoals Kentalis Signis SO TOS op 894 meter.

Hoe is het energielabel A++ van invloed op de woonlasten?

Energielabel A++ is zeer zuinig, wat betekent dat de stookkosten laag zijn. De woning is goed geïsoleerd en heeft een moderne energieprestatie. Dit kan een aanzienlijk verschil maken in de maandelijkse lasten vergeleken met woningen met een lager label.

Wat is de afstand tot het treinstation?