Woning te koop: Noordstraat 29-13, Burgh-Haamstede
KopenSchouwen-DuivelandHaamstedeNoordstraat 29-13

Noordstraat 29-13

Haamstede, Schouwen-Duiveland

€ 451.950
Buurt Haamstede, Burgh-HaamstedeBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A++++
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Nieuwbouw uit 2025
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
Aldi op 66m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Nieuwbouwappartement in Burgh-Haamstede

Dit gloednieuwe appartement aan de Noordstraat in Burgh-Haamstede is een van de eerste bewoners. De advertentie vermeldt geen woningtype, maar met 68 m² en energielabel A++++ is het een zeer zuinige woning. De vraagprijs van €451.950 is aan de hoge kant voor de buurt. Bekijk ook andere woningen in Schouwen-Duiveland.

Haamstede

Haamstede is een rustige buurt in Burgh-Haamstede, met veel 65-plussers en een mix van een- en meerpersoonshuishoudens. De buurt heeft een dorps karakter, met voorzieningen op loopafstand. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar. De buurt Haamstede is een fijne plek om te wonen.

Leven in de straat

De Noordstraat ligt in het hart van Burgh-Haamstede. Voor je dagelijkse boodschappen loop je naar de Aldi, die om de hoek zit op 66 meter. Ook de Albert Heijn is op loopafstand, twee straten verder. Voor kinderen zijn er basisscholen in de buurt: Openbare Basisschool De Kirreweie en Basisschool Onder De Wieken, beide op ongeveer 10 minuten lopen. De gemeente Schouwen-Duiveland biedt een fijne woonomgeving.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Ons Wooneiland op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt6 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 451.950
Prijs per m²€ 6.646
Woonoppervlakte68m²
Perceeloppervlakte1213m²
Bouwjaar2025
EnergielabelA++++
BuurtHaamstede
WijkHaamstede
GemeenteSchouwen-Duiveland

Locatie

Noordstraat 29-13, Burgh-Haamstede

Buurt statistieken

Gegevens uit Haamstede

Inwoners1.985
Mannen48%
Vrouwen52%

Supermarkten

3 binnen 5 km

Aldi
Noordstraat 16
66m
Albert Heijn
Burghseweg 73
904m
Jumbo
Wilhelminaweg 1
4223m

Scholen

3 binnen 5 km

Openbare Basisschool De Kirreweie
Basisonderwijs · 92 leerlingen
722m
Basisschool Onder De Wieken
Basisonderwijs · 107 leerlingen
722m
Openbare Basisschool Stapelhof
Basisonderwijs · 75 leerlingen
4462m

Veelgestelde vragen

Over Noordstraat 29-13, Burgh-Haamstede

Welk energielabel heeft Noordstraat 29-13?

De woning aan Noordstraat 29-13 in Burgh-Haamstede heeft energielabel A++++.

Is €451.950 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €451.950 voor 68 m² is aan de hoge kant, maar het energielabel A++++ en het bouwjaar 2025 maken het een zeer zuinige en moderne woning. Vergelijkbare nieuwbouwappartementen in de regio zijn vaak duurder, dus de prijs is marktconform.

Wat is het energielabel en wat betekent dat voor mijn energiekosten?

Het energielabel is A++++, het zuinigste label dat er is. Dat betekent dat de woning extreem energiezuinig is, met lage stookkosten en een minimale ecologische voetafdruk. Je hoeft niet te rekenen op hoge energierekeningen.

Hoe is de buurt Haamstede om in te wonen?

Haamstede is een rustige, dorpse buurt met veel ouderen en een mix van huishoudens. Er zijn voldoende voorzieningen op loopafstand, zoals supermarkten, scholen en een restaurant. De omgevingsadressendichtheid is laag, dus het is er niet druk.