Nuijeneind 24T41

Verspreide huizen Grotelse Heide en Esp, Gemert-Bakel

€ 225.000
Buurt Verspreide huizen Grotelse Heide en Esp, BakelBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 145m²
145m² woonoppervlakte
Populaire buurt voor starters
32% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Rust en ruimte in Bakel

Dit vrijstaande huis aan Nuijeneind 24T41 in Bakel ademt rust en ruimte. Met 145 m² woonoppervlak uit 1990 biedt het een fijne basis voor wie van groen en stilte houdt. De woning staat in een landelijke omgeving, waar je 's ochtends wakker wordt met vogelgeluid. De vraagprijs van €225.000 is marktconform voor een woning van dit type in deze regio. Vergelijk het aanbod met andere woningen in Gemert-Bakel.

De buurt: Verspreide huizen Grotelse Heide en Esp

De buurt Verspreide huizen Grotelse Heide en Esp is dunbevolkt: er wonen zo'n 1110 mensen, verspreid over veel groen. Het is een plek waar je elkaar kent en de auto voor de deur parkeert. De meeste woningen zijn eengezinswoningen (85%) en koopwoningen (87%). Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: een rustige, groene omgeving. Lees meer over de buurt Verspreide huizen Grotelse Heide en Esp.

Het dagelijks leven

Voor de dagelijkse boodschappen rijd je naar Jumbo of Aldi, beide op twee straten verder (ruim 2 km). Ook Kindcentrum Dierdonk en Kindcentrum De Bakelaar zijn om de hoek voor basisschoolkinderen. Het voortgezet onderwijs is wat verder weg, op 5 km. Een restaurant vind je op loopafstand (500 m). De gemeente Gemert-Bakel biedt voorzieningen op het platteland, met Bakel als rustpunt. Bekijk wat de gemeente Gemert-Bakel te bieden heeft.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Vastgoed Totaal aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 225.000
Prijs per m²€ 1.552
Woonoppervlakte145m²
Perceeloppervlakte848m²
Bouwjaar1990
BuurtVerspreide huizen Grotelse Heide en Esp
WijkBakel
GemeenteGemert-Bakel

Locatie

Nuijeneind 24T41, Bakel

Buurt statistieken

Gegevens uit Verspreide huizen Grotelse Heide en Esp

Inwoners1.110
Mannen56%
Vrouwen44%

Supermarkten

16 binnen 5 km

Jumbo
Auerschootseweg 17
2165m
Aldi
Dorpsstraat 54
2180m
Jumbo
Wederhof 14
3179m

Scholen

30 binnen 5 km

Kindcentrum Dierdonk
Basisonderwijs · 427 leerlingen
1646m
De Kleine Kapitein
Basisonderwijs · 156 leerlingen
1974m
Kindcentrum De Bakelaar
Basisonderwijs · 332 leerlingen
1989m

Veelgestelde vragen

Over Nuijeneind 24T41, Bakel

Is €225.000 een realistische prijs voor deze woning?

Ja, de vraagprijs van €225.000 is marktconform voor een vrijstaande woning van 145 m² uit 1990 in Bakel. De prijs ligt in lijn met vergelijkbare woningen in de regio Gemert-Bakel. Houd er rekening mee dat de woning in een landelijke buurt staat, wat de prijs beïnvloedt.

Hoe is het openbaar vervoer in Bakel?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 6,3 km afstand. Dat is te ver om te lopen, dus je bent aangewezen op de auto of fiets naar het station.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op fietsafstand. Kindcentrum Dierdonk (1,6 km), De Kleine Kapitein (2,0 km) en Kindcentrum De Bakelaar (2,0 km) zijn de dichtstbijzijnde. Voor voortgezet onderwijs moet je naar Dr. Knippenbergcollege op 2,8 km.

Wat voor type woning is dit?

Het is een vrijstaande woning uit 1990 met een woonoppervlak van 145 m². Het bouwjaar 1990 betekent dat de woning relatief modern is, met waarschijnlijk goede isolatie.

Hoe veilig is de buurt?

De buurt Verspreide huizen Grotelse Heide en Esp is rustig. In de CBS-data staan 34 misdrijven geregistreerd, wat laag is voor een gebied met 1110 inwoners. Het is een veilige, landelijke omgeving.

Zijn er winkels in de buurt?

De dichtstbijzijnde supermarkten zijn Jumbo en Aldi, beide op ongeveer 2,2 km afstand. Dat is goed te doen met de fiets of auto. Voor een uitgebreider aanbod kun je naar het centrum van Bakel of Gemert.

Vastgoed Totaal
Geen mail gevonden
Bekijk
Bekijk aanbod
Direct mailen is helaas niet beschikbaar, je kan wel reageren via de website.