Woning te huur: Oirschotsebaan 9, Oisterwijk

Oirschotsebaan 9

Buitengebied Oisterwijk Zuid, Oisterwijk

€ 2.999 p.m.
Buurt Buitengebied Oisterwijk Zuid, OisterwijkBekijk buurt
Populaire buurt voor starters
31% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Rust en ruimte in het buitengebied

Deze huurwoning aan de Oirschotsebaan 9 in Oisterwijk biedt een bijzondere combinatie van rust en bereikbaarheid. Het is een vrijstaande woning uit 1995, gelegen in het buitengebied ten zuiden van het dorp. Met 55 m² woonoppervlak is het compact, maar de ligging maakt veel goed. De huurprijs van € 2.999 per maand is aan de hoge kant voor deze oppervlakte, maar past bij het type woning en de locatie. Bekijk ook andere huurwoningen in Oisterwijk voor vergelijkbaar aanbod.

Buitengebied Oisterwijk Zuid

De buurt 'buitengebied Oisterwijk Zuid' is dunbevolkt met 1.065 inwoners en een lage omgevingsadressendichtheid van 178 adressen per km². Het is een rustige, landelijke omgeving. Op basis van één beoordeling krijgt de buurt een 8,38. Een bewoner zegt: "Heel gezellig maar wel druk, ik heb bijna geen contacten met de buren maar er is wel goed contact." De meeste woningen zijn eengezinswoningen (96%) en koopwoningen (65%). De bevolking is gemengd, met veel 25-45-jarigen. Lees meer over de buurt.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen ben je aangewezen op Oisterwijk-dorp. De dichtstbijzijnde supermarkt, Albert Heijn, ligt op bijna 3 km afstand, ongeveer een half uur lopen of een paar minuten met de auto. Ook Jumbo en Lidl zijn op loopafstand (ruim 3 km). Voor kinderen zijn er basisscholen zoals BS De Tovervogel (2,5 km) en De Kikkenduut (2,6 km). Het voortgezet onderwijs is dichterbij: 2College EOA Oisterwijk op 1,8 km. De gemeente Oisterwijk biedt verder voorzieningen zoals een restaurant op 800 m en een park op 1,6 km.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder BVwonen en Pararius.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt29 november 2025
StatusBeschikbaar
Prijs€ 2.999 p.m.
Prijs per m²€ 55 p.m.
Woonoppervlakte55m²
Perceeloppervlakte539m²
Bouwjaar1995
BuurtBuitengebied Oisterwijk Zuid
WijkBuitengebied Oisterwijk Zuid
GemeenteOisterwijk

Locatie

Oirschotsebaan 9, Oisterwijk

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 1 bewoner

8.4
Robina
11-07-2024
Gezellig

Heel gezellig maar wel druk ik heb bijna geen contacten met de buren maar er is wel goed contact.

Buurt statistieken

Gegevens uit Buitengebied Oisterwijk Zuid

Inwoners1.065
Mannen57%
Vrouwen43%

Supermarkten

8 binnen 5 km

Albert Heijn
Dorpsstraat 34
2904m
Jumbo
Fabriekspad 1
3129m
Lidl
Almystraat 2
3256m

Scholen

15 binnen 5 km

AZC-school Oisterwijk
Basisonderwijs · 68 leerlingen
1672m
2College EOA Oisterwijk
Voortgezet onderwijs · 153 leerlingen
1780m
P.I. School Hondsberg
Speciaal onderwijs · 103 leerlingen
2254m

Veelgestelde vragen

Over Oirschotsebaan 9, Oisterwijk

Is € 2.999 per maand een realistische huurprijs voor deze woning?

De huurprijs van € 2.999 voor 55 m² is aan de hoge kant, maar de woning is vrijstaand en ligt in een rustig buitengebied. Vergelijkbare huurwoningen in Oisterwijk zijn vaak goedkoper per m², maar de unieke ligging en het bouwjaar 1995 kunnen de prijs verklaren.

Hoe is het openbaar vervoer in de buurt?

Het dichtstbijzijnde treinstation (Oisterwijk) ligt op 3,1 km afstand. Dat is ongeveer 40 minuten lopen of 5 minuten fietsen. Voor dagelijks OV ben je vooral aangewezen op de fiets of auto.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere scholen binnen 3 km. De dichtstbijzijnde basisschool is AZC-school Oisterwijk op 1,7 km, gevolgd door BS De Tovervogel (2,6 km) en De Kikkenduut (2,6 km). Voor voortgezet onderwijs is 2College EOA Oisterwijk op 1,8 km. Ook is er voortgezet speciaal onderwijs (P.I. School Hondsberg) op 2,3 km.

Wat voor type woning is dit precies?

Het is een vrijstaande woning uit 1995 met een woonoppervlak van 55 m². De woning is te huur en geen onderdeel van een corporatie. Details over kamers, tuin of balkon zijn niet bekend, maar gezien het bouwjaar en type is er waarschijnlijk een eigen buitenruimte.

Hoe veilig is de buurt?

In de buurt zijn in totaal 61 misdrijven geregistreerd, maar het aantal inwoners is 1.065. Het is een rustig buitengebied met weinig voorzieningen, wat vaak samengaat met een lage criminaliteit. Exacte cijfers per delict zijn niet gegeven, maar de algemene indruk is veilig.

Zijn er winkels en restaurants in de buurt?

De dichtstbijzijnde supermarkt (Albert Heijn) ligt op 2,9 km, gevolgd door Jumbo en Lidl op ruim 3 km. Een restaurant vind je op 800 m afstand. Voor dagelijkse boodschappen ben je dus aangewezen op de auto of fiets. Het centrum van Oisterwijk biedt meer opties.