Woning te koop: Ooghduyne 302, Julianadorp
KopenDen HelderDuinzoomOoghduyneOoghduyne 302

Ooghduyne 302

Ooghduyne, Den Helder

€ 175.000
Buurt Ooghduyne, JulianadorpBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Populaire buurt voor senioren
50% van de bewoners is 65+
AI-samenvatting

Rust en ruimte in Ooghduyne

Dit appartement aan de Ooghduyne in Julianadorp voelt als een eigen plek in een rustige omgeving. Met 74 vierkante meter woonoppervlak en energielabel A is het een zuinige woning. De vraagprijs van €175.000 is marktconform voor een appartement in deze prijsklasse, zeker in vergelijking met andere woningen in Den Helder.

Buurt Ooghduyne

Ooghduyne is een kleine, rustige buurt met veel 65-plussers en eengezinswoningen. De sfeer is er gemoedelijk, al zijn er geen bewonersreviews om dat te staven. De buurt heeft een lage stedelijkheidsgraad, wat past bij het dorpse karakter. Meer over de buurt Ooghduyne.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Vomar, op tien minuten lopen. Ook Lidl en Albert Heijn zijn op loopafstand. Kinderen kunnen naar Jenaplankindcentrum De Verrekijker, om de hoek, of naar Basisschool de Rank, twee straten verder. De gemeente Den Helder biedt verder alle voorzieningen op iets grotere afstand.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Pieters NVM makelaar op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 175.000
Prijs per m²€ 2.365
Woonoppervlakte74m²
Perceeloppervlakte5180m²
Bouwjaar1998
EnergielabelA
BuurtOoghduyne
WijkDuinzoom
GemeenteDen Helder

Locatie

Ooghduyne 302, Julianadorp

Buurt statistieken

Gegevens uit Ooghduyne

Inwoners170
Mannen47%
Vrouwen53%

Supermarkten

3 binnen 5 km

Vomar
Drooghe Bol 1026
1103m
Lidl
Loopuytpark 9
1852m
Albert Heijn
Schoolweg 15
1940m

Scholen

7 binnen 5 km

Jenaplankindcentrum De Verrekijker
Basisonderwijs · 109 leerlingen
722m
Basisschool de Rank
Basisonderwijs · 223 leerlingen
1210m
Basisschool De Vloedlijn
Basisonderwijs · 276 leerlingen
1210m

Veelgestelde vragen

Over Ooghduyne 302, Julianadorp

Welk energielabel heeft Ooghduyne 302?

De woning aan Ooghduyne 302 in Julianadorp heeft energielabel A.

Is €175.000 een realistische prijs voor dit appartement?

Ja, de vraagprijs van €175.000 is marktconform voor een appartement van 74 m² met energielabel A in Julianadorp. De prijs ligt in lijn met vergelijkbare woningen in de regio, al zijn er geen specifieke marktcijfers voor de buurt beschikbaar.

Hoe is de buurt Ooghduyne om in te wonen?

Ooghduyne is een rustige buurt met veel oudere bewoners en eengezinswoningen. De omgeving is groen en er is weinig stedelijke drukte. Er zijn geen bewonersreviews, maar de lage misdaadcijfers en de nabijheid van voorzieningen zoals supermarkten en scholen maken het een prettige woonplek.

Wat is de afstand tot het treinstation?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 7,3 kilometer afstand. Dat is ongeveer 15 minuten met de auto of een half uur met de bus. De exacte reistijd hangt af van de verbinding.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand. Jenaplankindcentrum De Verrekijker ligt op 722 meter, Basisschool de Rank en De Vloedlijn op 1,2 kilometer. Voor voortgezet onderwijs moet je naar Den Helder, op 3,4 kilometer.

Hoe is het energielabel A van invloed op de woonlasten?

Energielabel A betekent dat de woning zeer energiezuinig is. Je kunt lage stookkosten verwachten, al zijn er geen concrete bedragen te noemen. Dit label draagt bij aan een lagere energierekening en een beter milieu.

Zijn er supermarkten dichtbij?

Ja, de dichtstbijzijnde supermarkt is Vomar op 1,1 kilometer, ongeveer 10 minuten lopen. Ook Lidl en Albert Heijn zijn op 1,8 en 1,9 kilometer afstand, goed bereikbaar met de fiets.

Pieters NVM makelaar
Geen mail gevonden