Woning te koop: Oosteinde 11H110, Moordrecht

Oosteinde 11H110

Recreatiepark Oosteinde, Zuidplas

€ 160.000
Buurt Recreatiepark Oosteinde, MoordrechtBekijk buurt
Populaire buurt voor doorstromers
44% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Een recreatiewoning in Moordrecht

Dit is een recreatiewoning op het Recreatiepark Oosteinde in Moordrecht. Het is een plek waar je tot rust komt, omringd door groen en water. De woning uit 1975 heeft 73 m² woonoppervlak en is te koop voor € 160.000. Vergeleken met andere woningen in Zuidplas is dat een scherpe prijs voor een vrijstaand huis in een recreatiepark.

Buurt Recreatiepark Oosteinde

De buurt Recreatiepark Oosteinde is een kleine, rustige gemeenschap met 135 inwoners. Het is een plek waar veel 45-plussers wonen, en de sfeer is er gemoedelijk. De buurt Recreatiepark Oosteinde heeft een lage stedelijkheidsgraad, met veel groen en water in de omgeving.

Leven in de straat

's Ochtends haal je brood bij Albert Heijn op 1 km afstand, of bij Boon's Markt even verderop. Voor de kinderen is er KC De Ontdekkingsreizigers op 900 m, een basisschool met bijna 300 leerlingen. Ook De Bron en obs De Kranepoort zijn op loopafstand. De gemeente Zuidplas biedt verder voldoende voorzieningen voor dagelijkse boodschappen en ontspanning.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Hulstkamp Christie's Makelaars op Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt9 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 160.000
Prijs per m²€ 2.192
Woonoppervlakte73m²
Perceeloppervlakte373m²
Bouwjaar1975
BuurtRecreatiepark Oosteinde
WijkMoordrecht
GemeenteZuidplas

Locatie

Oosteinde 11H110, Moordrecht

Buurt statistieken

Gegevens uit Recreatiepark Oosteinde

Inwoners135
Mannen56%
Vrouwen44%

Supermarkten

20 binnen 5 km

Albert Heijn
Burgemeester van Dijkesingel 53
981m
Boon's Markt
Kranepoort 14
1081m
Albert Heijn
De Smidse 16
1152m

Scholen

58 binnen 5 km

KC De Ontdekkingsreizigers
Basisonderwijs · 284 leerlingen
901m
De Bron
Basisonderwijs · 96 leerlingen
1385m
obs De Kranepoort
Basisonderwijs · 99 leerlingen
1385m

Veelgestelde vragen

Over Oosteinde 11H110, Moordrecht

Is € 160.000 een realistische prijs voor deze recreatiewoning?

Ja, voor een recreatiewoning van 73 m² uit 1975 op een park in Moordrecht is € 160.000 marktconform. Het is een vrijstaand huis in een rustige omgeving, wat de prijs verklaart. Vergelijkbare woningen in de regio liggen vaak in dezelfde prijsklasse.

Wat voor type woning is dit precies?

Dit is een recreatiewoning, bedoeld voor recreatief gebruik. Het is geen permanente woning, dus je kunt er niet het hele jaar door wonen. Het is ideaal als vakantiehuis of weekendverblijf.

Hoe is de bereikbaarheid van het Recreatiepark Oosteinde?

Het park ligt in Moordrecht, in de gemeente Zuidplas. Het dichtstbijzijnde treinstation is op 3,9 km afstand. Met de auto ben je snel op de snelweg. De omgeving is rustig en groen.

Zijn er winkels en scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere supermarkten op loopafstand, zoals Albert Heijn op 1 km en Boon's Markt op 1,1 km. Ook zijn er basisscholen in de buurt, zoals KC De Ontdekkingsreizigers op 900 m. Voor voortgezet onderwijs moet je naar Moordrecht of Gouda.