Woning te koop: Paviljoenweg 2H66, Wedde

Paviljoenweg 2H66

Verspreide huizen in de Weddermarke, Westerwolde

€ 159.500
Buurt Verspreide huizen in de Weddermarke, WeddeBekijk buurt
Populaire buurt voor doorstromers
40% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Een rustig appartement in het groene Wedde

Dit appartement aan de Paviljoenweg 2H66 in Wedde is een fijne plek voor wie van rust en ruimte houdt. Het is een koopwoning van 53 m² uit 1992, gelegen in een landelijke omgeving. De vraagprijs van €159.500 is marktconform voor een woning van dit type in de regio. Bekijk ook andere woningen in Westerwolde voor een idee van het aanbod.

De buurt: Verspreide huizen in de Weddermarke

De buurt Verspreide huizen in de Weddermarke is een rustige, dunbevolkte omgeving met veel groen. Er wonen ongeveer 150 mensen, vooral ouderen en gezinnen. De meeste woningen zijn koopwoningen. Het is een plek waar je elkaar kent en de stilte kunt waarderen. Lees meer over de buurt Verspreide huizen in de Weddermarke.

Het dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de SPAR, op twee straten verder (ongeveer 2,4 km). De PLUS en Aldi zijn iets verder weg, op zo'n 5 km. Basisscholen zoals De Vlonder en CBS De Loopplank zijn om de hoek, op ongeveer 1,7 km. Voor het voortgezet onderwijs moet je iets verder reizen, naar ongeveer 6,9 km. De gemeente Westerwolde biedt een overzicht van voorzieningen in de omgeving.

Over de aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Makelaar Idee en Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 159.500
Prijs per m²€ 3.009
Woonoppervlakte53m²
Perceeloppervlakte435m²
Bouwjaar1992
BuurtVerspreide huizen in de Weddermarke
WijkBlijham
GemeenteWesterwolde

Locatie

Paviljoenweg 2H66, Wedde

Buurt statistieken

Gegevens uit Verspreide huizen in de Weddermarke

Inwoners150
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

2 binnen 5 km

SPAR
Raadhuisstraat 10
2401m
PLUS
Hoofdweg 29
4838m
Aldi
De Helling 57
5081m

Scholen

4 binnen 5 km

De Vlonder
Basisonderwijs · 58 leerlingen
1671m
CBS De Loopplank
Basisonderwijs · 76 leerlingen
1730m
De Wiekslag
Basisonderwijs · 98 leerlingen
2512m

Veelgestelde vragen

Over Paviljoenweg 2H66, Wedde

Is €159.500 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €159.500 is marktconform voor een appartement van 53 m² in deze regio. Het bouwjaar 1992 en de rustige, landelijke ligging spelen mee in de prijs. Vergelijkbare woningen in de omgeving worden voor vergelijkbare bedragen aangeboden.

Hoe is de bereikbaarheid van Wedde?

Wedde is een klein dorp in Westerwolde, goed bereikbaar met de auto. Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 8,9 km afstand. Openbaar vervoer is beperkt, dus een auto is handig voor dagelijkse verplaatsingen.

Zijn er voldoende voorzieningen in de buurt?

In de directe omgeving vind je een SPAR-supermarkt op 2,4 km en diverse basisscholen op loopafstand. Voor uitgebreidere boodschappen of het voortgezet onderwijs moet je iets verder reizen, naar plaatsen als Winschoten.

Wat voor type woning is dit precies?

Het is een appartement (koop) met een woonoppervlak van 53 m², gebouwd in 1992. Het is onderdeel van een kleinschalig complex in een rustige, groene omgeving.