Woning te koop: Peelheideweg 25-747, America
KopenHorst aan de MaasAmericaLoohorstPeelheideweg 25-747

Peelheideweg 25-747

Loohorst, Horst aan de Maas

€ 247.000
Buurt Loohorst, AmericaBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 260m²
260m² woonoppervlakte
Energielabel D
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Rust en ruimte in America

Deze recreatiewoning aan de Peelheideweg in America biedt een heerlijk rustige plek, midden in de natuur. Met 260 m² woonoppervlak is er volop ruimte voor een gezin of als tweede verblijf. De woning uit 1977 heeft energielabel D en staat te koop voor € 247.000. Vergeleken met andere woningen in Horst aan de Maas is dat een scherpe prijs voor zoveel vierkante meters.

De buurt Loohorst

De woning ligt in de buurt Loohorst, een landelijk gebied met veel rust en groen. De omgevingsadressendichtheid is laag (251 adressen per km²), wat past bij het niet-stedelijke karakter. Er zijn geen bewonersrecensies beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: het is er stil en ruim.

Dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen ben je aangewezen op de auto: de dichtstbijzijnde supermarkt (Jumbo) ligt op ruim 5 km afstand. Basisscholen zijn er wel in de buurt: Kindcentrum De Wouter op 1,6 km en RKBS Onder de Wieken op 4 km. Voor het voortgezet onderwijs moet je naar Horst, op 6 km. De gemeente Horst aan de Maas biedt verder voorzieningen zoals een huisartsenpraktijk op 2,2 km en een treinstation op 6,5 km.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via A-Leisure Recreatiemakelaars op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 247.000
Prijs per m²€ 950
Woonoppervlakte260m²
Perceeloppervlakte90360m²
Bouwjaar1977
EnergielabelD
BuurtLoohorst
WijkAmerica
GemeenteHorst aan de Maas

Locatie

Peelheideweg 25-747, America

Buurt statistieken

Gegevens uit Loohorst

Supermarkten

0 binnen 5 km

Jumbo
Horsterweg 64
5771m
PLUS
Patronaat 13C
6216m
Lidl
Kerkstraat 2 G
6216m

Scholen

3 binnen 5 km

Kindcentrum De Wouter
Basisonderwijs · 151 leerlingen
1632m
Rooms Katholieke Basisschool Onder de Wieken
Basisonderwijs · 111 leerlingen
4040m
Basisschool De Kroevert
Basisonderwijs · 75 leerlingen
4590m

Veelgestelde vragen

Over Peelheideweg 25-747, America

Welk energielabel heeft Peelheideweg 25-747?

De woning aan Peelheideweg 25-747 in America heeft energielabel D.

Is € 247.000 een realistische prijs voor deze recreatiewoning?

Ja, voor een recreatiewoning van 260 m² in America is dat een marktconforme prijs. Vergelijkbare woningen in de regio liggen vaak rond dit bedrag. Houd er wel rekening mee dat het energielabel D is, wat invloed heeft op de stookkosten.

Wat is de ligging van de woning ten opzichte van voorzieningen?

De woning ligt rustig, maar voorzieningen zijn op afstand. De dichtstbijzijnde supermarkt (Jumbo) is 5,8 km, een basisschool op 1,6 km en het treinstation op 6,5 km. Een auto is dus noodzakelijk.

Hoeveel onderhoud vraagt een woning uit 1977?

Een woning uit 1977 kan onderhoud vergen aan installaties zoals de cv-ketel en het dak. Het energielabel D geeft aan dat isolatie mogelijk niet optimaal is.

Kan ik deze woning als permanente woning gebruiken?