Woning te koop: Peelheideweg 25-839, America
Verkocht onder voorbehoud
KopenHorst aan de MaasAmericaLoohorstPeelheideweg 25-839

Peelheideweg 25-839

Loohorst, Horst aan de Maas

€ 125.000
Buurt Loohorst, AmericaBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Ruim woonoppervlak van 260m²
260m² woonoppervlakte
Energielabel D
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een royale woning in het groene America

Deze woning aan de Peelheideweg 25-839 in America is een flink huis met 260 m² woonoppervlak, gebouwd in 1977. Het energielabel D geeft aan dat er nog winst te behalen valt op het gebied van isolatie. De vraagprijs van €125.000 is aan de lage kant voor een woning van dit formaat, zeker vergeleken met andere woningen in Horst aan de Maas.

De buurt Loohorst

De woning ligt in de buurt Loohorst, een rustige omgeving in het dorp America. De buurt is dunbevolkt met een omgevingsadressendichtheid van 251, wat het een landelijk karakter geeft. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers laten zien dat het hier vooral om kleine huishoudens gaat. De buurt Loohorst is een plek waar rust en ruimte centraal staan.

Het dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen ben je aangewezen op de auto: de dichtstbijzijnde supermarkt, Jumbo, ligt op ruim 5,5 kilometer. Ook scholen zijn niet direct om de hoek; Kindcentrum De Wouter is met 1,6 kilometer het dichtstbij. De gemeente Horst aan de Maas biedt voorzieningen op afstand, maar de rust en ruimte maken veel goed.

Over de aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via A-Leisure Recreatiemakelaars op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 125.000
Prijs per m²€ 481
Woonoppervlakte260m²
Perceeloppervlakte90360m²
Bouwjaar1977
EnergielabelD
BuurtLoohorst
WijkAmerica
GemeenteHorst aan de Maas

Locatie

Peelheideweg 25-839, America

Buurt statistieken

Gegevens uit Loohorst

Supermarkten

0 binnen 5 km

Jumbo
Horsterweg 64
5771m
PLUS
Patronaat 13C
6216m
Lidl
Kerkstraat 2 G
6216m

Scholen

3 binnen 5 km

Kindcentrum De Wouter
Basisonderwijs · 151 leerlingen
1632m
Rooms Katholieke Basisschool Onder de Wieken
Basisonderwijs · 111 leerlingen
4040m
Basisschool De Kroevert
Basisonderwijs · 75 leerlingen
4590m

Veelgestelde vragen

Over Peelheideweg 25-839, America

Welk energielabel heeft Peelheideweg 25-839?

De woning aan Peelheideweg 25-839 in America heeft energielabel D.

Is €125.000 een realistische prijs voor deze woning?

Met 260 m² woonoppervlak en een bouwjaar van 1977 is de vraagprijs van €125.000 opvallend laag. Het energielabel D kan wijzen op hogere stookkosten, maar de prijs per vierkante meter is ver onder het gemiddelde. Het is een scherpe prijs voor wie op zoek is naar veel ruimte in een landelijke omgeving.

Hoe is het energielabel D te duiden?

Energielabel D betekent dat de woning gemiddeld isoleert. Dit is gebruikelijk voor een huis uit 1977. Je kunt verwachten dat de stookkosten hoger zijn dan bij een woning met label A of B, maar lager dan bij label G. Het is goed om te weten dat je met isolatiemaatregelen het label kunt verbeteren.

Wat is de omgeving van de Peelheideweg?

De Peelheideweg ligt in de buurt Loohorst, een landelijk gebied in America. De omgevingsadressendichtheid is laag (251), wat betekent dat er weinig bebouwing is. Het is er rustig en groen. Voorzieningen zoals supermarkten en scholen zijn op enkele kilometers afstand, dus een auto is handig.