Woning te koop: Pluvierenweg 9-212, Zeewolde
KopenZeewoldeWijk 00KnardijkgebiedPluvierenweg 9-212

Pluvierenweg 9-212

Knardijkgebied, Zeewolde

€ 499.000
Buurt Knardijkgebied, ZeewoldeBekijk buurt
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 221m²
221m² woonoppervlakte
Populaire buurt voor doorstromers
35% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Rust en ruimte in het Knardijkgebied

Deze woning aan de Pluvierenweg 9-212 in Zeewolde ademt rust en ruimte. Met 221 vierkante meter woonoppervlak en een energielabel B is het een comfortabel huis. De vraagprijs van € 499.000 is marktconform voor een woning van dit formaat in de regio. Bekijk ook andere woningen in Zeewolde.

Buurt Knardijkgebied

Het Knardijkgebied is een rustige buurt met veel eengezinswoningen. De meeste huishoudens bestaan uit stellen of gezinnen. De buurt Knardijkgebied is niet stedelijk, met een omgevingsadressendichtheid van 56 adressen per vierkante kilometer. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de SPAR, op anderhalve kilometer afstand. Ook Dirk, Lidl en Vomar zijn binnen een paar kilometer te vinden. Basisscholen zoals Christelijke Basisschool DOK 19 en Christelijke Basisschool de Rank liggen op zo'n drie kilometer. De gemeente Zeewolde biedt verder voorzieningen zoals een restaurant op 2,9 km en een park op 4,4 km.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Dop Makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt4 augustus 2025
StatusBeschikbaar
Prijs€ 499.000
Prijs per m²€ 2.258
Woonoppervlakte221m²
Perceeloppervlakte585m²
Bouwjaar2007
EnergielabelB
BuurtKnardijkgebied
WijkWijk 00
GemeenteZeewolde

Locatie

Pluvierenweg 9-212, Zeewolde

Buurt statistieken

Gegevens uit Knardijkgebied

Inwoners185
Mannen51%
Vrouwen51%

Supermarkten

9 binnen 5 km

SPAR
Strandweg 1
1518m
Dirk
Knardijk West 4a
3110m
Lidl
Amperestraat 6
3155m

Scholen

21 binnen 5 km

Christelijke Basisschool DOK 19
Basisonderwijs · 158 leerlingen
3078m
Christelijke Basisschool de Rank
Basisonderwijs · 215 leerlingen
3235m
Daltonschool De Veste
Basisonderwijs · 143 leerlingen
3592m

Veelgestelde vragen

Over Pluvierenweg 9-212, Zeewolde

Welk energielabel heeft Pluvierenweg 9-212?

De woning aan Pluvierenweg 9-212 in Zeewolde heeft energielabel B.

Is € 499.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van € 499.000 is marktconform voor een woning van 221 m² met energielabel B in Zeewolde. Er zijn geen vergelijkbare verkoopcijfers in de buurt beschikbaar, maar gezien de ruime oppervlakte en het bouwjaar 2007 is de prijs redelijk.

Hoe is de bereikbaarheid van het Knardijkgebied?

Het Knardijkgebied ligt in een landelijke omgeving. Het dichtstbijzijnde treinstation is op 8,5 km afstand. De buurt is niet stedelijk, dus je bent voor openbaar vervoer en voorzieningen aangewezen op de auto of fiets.

Wat voor type woning is dit?

Het is een koopwoning met een woonoppervlak van 221 m², gebouwd in 2007. Het energielabel is B, wat duidt op een redelijk zuinige woning. De precieze indeling (aantal kamers) is niet bekend.