Woning te koop: Pluvierenweg 9-212, Zeewolde
KopenZeewoldeWijk 00KnardijkgebiedPluvierenweg 9-212

Pluvierenweg 9-212

Knardijkgebied, Zeewolde

€ 575.000
Buurt Knardijkgebied, ZeewoldeBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 221m²
221m² woonoppervlakte
Populaire buurt voor doorstromers
35% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Rust en ruimte in het Knardijkgebied

Dit ruime appartement aan de Pluvierenweg 9-212 in Zeewolde biedt een oase van rust. Met 221 vierkante meter woonoppervlak is er volop plek, en het bouwjaar 2007 zorgt voor een moderne uitstraling. De vraagprijs van €575.000 is marktconform voor dit type woning in de regio. Bekijk ook andere woningen in Zeewolde.

Buurt Knardijkgebied

Het Knardijkgebied is een rustige buurt met 185 inwoners, waarvan een groot deel tussen de 45 en 65 jaar oud. De buurt kenmerkt zich door veel eengezinswoningen en een lage stedelijkheidsgraad. Op basis van de beschikbare gegevens is er geen bewonersreview om te citeren.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de SPAR, op anderhalve kilometer afstand. Andere supermarkten zoals Dirk en Lidl zijn op drie kilometer. Voor kinderen zijn er basisscholen zoals Christelijke Basisschool DOK 19 en Christelijke Basisschool de Rank, beide op ruim drie kilometer. De gemeente Zeewolde biedt verder voorzieningen zoals een restaurant op 2,9 kilometer.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Huispedia aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 575.000
Prijs per m²€ 2.602
Woonoppervlakte221m²
Perceeloppervlakte585m²
Bouwjaar2007
BuurtKnardijkgebied
WijkWijk 00
GemeenteZeewolde

Locatie

Pluvierenweg 9-212, Zeewolde

Buurt statistieken

Gegevens uit Knardijkgebied

Inwoners185
Mannen51%
Vrouwen51%

Supermarkten

9 binnen 5 km

SPAR
Strandweg 1
1518m
Dirk
Knardijk West 4a
3110m
Lidl
Amperestraat 6
3155m

Scholen

21 binnen 5 km

Christelijke Basisschool DOK 19
Basisonderwijs · 158 leerlingen
3078m
Christelijke Basisschool de Rank
Basisonderwijs · 215 leerlingen
3235m
Daltonschool De Veste
Basisonderwijs · 143 leerlingen
3592m

Veelgestelde vragen

Over Pluvierenweg 9-212, Zeewolde

Is de prijs van €575.000 redelijk voor deze woning?

De vraagprijs van €575.000 voor een appartement van 221 m² uit 2007 in het Knardijkgebied is marktconform. Vergelijkbare woningen in Zeewolde worden voor uiteenlopende prijzen aangeboden, maar deze prijs past bij de ruime oppervlakte en de rustige ligging.

Hoe is de bereikbaarheid van het Knardijkgebied?

Het Knardijkgebied ligt in een landelijke omgeving. Het dichtstbijzijnde treinstation is op 8,5 kilometer afstand. De auto is dan ook het meest praktisch voor verplaatsingen. De omgevingsadressendichtheid is laag, wat bijdraagt aan de rust.

Zijn er winkels en scholen in de buurt?

De dichtstbijzijnde supermarkt is SPAR op 1,5 kilometer. Binnen vijf kilometer zijn er negen supermarkten. Basisscholen zoals Christelijke Basisschool DOK 19 en de Rank zijn op ruim drie kilometer. Voor voortgezet onderwijs moet je naar Zeewolde centrum, op 6,1 kilometer.