Woning te koop: Pluvierenweg 9-566, Zeewolde
KopenZeewoldeWijk 00KnardijkgebiedPluvierenweg 9-566

Pluvierenweg 9-566

Knardijkgebied, Zeewolde

€ 849.000
Buurt Knardijkgebied, ZeewoldeBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A+++
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Nieuwbouw uit 2023
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
Ruim woonoppervlak van 193m²
193m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Een stille plek in het groen

Dit vrijstaande huis uit 2023 staat in het Knardijkgebied, een rustige buurt in Zeewolde. Met 193 m² woonoppervlak en energielabel A+++ is het een moderne, duurzame woning. De vraagprijs van €849.000 is aan de hoge kant, maar past bij het aanbod van woningen in Zeewolde.

Buurt Knardijkgebied

Het Knardijkgebied is een dunbevolkte buurt met 185 inwoners, vooral gezinnen en ouderen. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, dus het beeld komt van CBS-cijfers: de buurt is rustig, met veel eengezinswoningen en een lage stedelijkheidsgraad.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij SPAR, op een paar minuten lopen. Andere supermarkten zoals Dirk en Lidl zijn verder weg, op zo'n 3,7 km. De dichtstbijzijnde basisschool is Christelijke Basisschool DOK 19, op 3,7 km afstand. Ook zijn er meerdere scholen in de omgeving, zoals Christelijke Basisschool de Rank en Daltonschool De Veste. De gemeente Zeewolde biedt voorzieningen op afstand, maar de rust is er onbetaalbaar.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Leukste makelaar op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 849.000
Prijs per m²€ 4.399
Woonoppervlakte193m²
Perceeloppervlakte743m²
Bouwjaar2023
EnergielabelA+++
BuurtKnardijkgebied
WijkWijk 00
GemeenteZeewolde

Locatie

Pluvierenweg 9-566, Zeewolde

Buurt statistieken

Gegevens uit Knardijkgebied

Inwoners185
Mannen51%
Vrouwen51%

Supermarkten

8 binnen 5 km

SPAR
Strandweg 1
1372m
Dirk
Knardijk West 4a
3701m
Lidl
Amperestraat 6
3702m

Scholen

13 binnen 5 km

Christelijke Basisschool DOK 19
Basisonderwijs · 158 leerlingen
3674m
Christelijke Basisschool de Rank
Basisonderwijs · 215 leerlingen
3890m
Daltonschool De Veste
Basisonderwijs · 143 leerlingen
4240m

Veelgestelde vragen

Over Pluvierenweg 9-566, Zeewolde

Welk energielabel heeft Pluvierenweg 9-566?

De woning aan Pluvierenweg 9-566 in Zeewolde heeft energielabel A+++.

Is €849.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €849.000 is aan de hoge kant voor een woning in Zeewolde, maar het is een vrijstaand huis van 193 m² met energielabel A+++ en bouwjaar 2023. Vergelijkbare woningen in de regio zijn schaars, dus de prijs weerspiegelt de nieuwbouwstatus en het lage energieverbruik.

Hoe rustig is het in het Knardijkgebied?

Het Knardijkgebied is een zeer rustige buurt met een omgevingsadressendichtheid van 56 adressen per km², wat overeenkomt met een niet-stedelijk gebied. Er wonen 185 mensen, vooral in eengezinswoningen. Het is een stille omgeving.

Zijn er winkels en scholen in de buurt?

De dichtstbijzijnde supermarkt is SPAR op 1,4 km afstand. Andere supermarkten zoals Dirk en Lidliggen op ongeveer 3,7 km. Basisscholen zijn er op 3,7 km (Christelijke Basisschool DOK 19) en 3,9 km (Christelijke Basisschool de Rank). Voor voortgezet onderwijs moet je naar Zeewolde centrum, op 6,1 km.