Woning te koop: Port Zélande 105, Ouddorp
Verkocht onder voorbehoud

Port Zélande 105

Ouddorp brouwersdam, Goeree-Overflakkee

€ 112.500
Buurt Ouddorp brouwersdam, OuddorpBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
AI-samenvatting

Aan het water in Ouddorp

Dit recreatiewoning aan de Port Zélande 105 ligt op een steenworp afstand van het Grevelingenmeer. Met 35 m² woonoppervlak is het een compacte woning. Het energielabel B betekent dat je niet voor verrassingen komt te staan qua stookkosten. De vraagprijs van €112.500 is scherp voor een recreatiewoning in deze omgeving, zeker vergeleken met andere woningen in Goeree-Overflakkee.

Rust en ruimte in de buurt

De buurt Ouddorp brouwersdam is een rustige recreatieomgeving met slechts 75 inwoners. De meeste woningen zijn eengezinswoningen (91%) en koopwoningen (81%). Het is een plek waar je tot rust komt, ver weg van de stadse drukte. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: een lage bevolkingsdichtheid en veel groen.

Dagelijkse voorzieningen

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de PLUS, op ruim twee kilometer afstand. Ook de SPAR is om de hoek, op drie kilometer. Voor schoolgaande kinderen is de Helcherseeschool de dichtstbijzijnde basisschool, op 2,5 kilometer. De gemeente Goeree-Overflakkee biedt verder nog meer voorzieningen in de regio.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via A-Leisure Recreatiemakelaars op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 112.500
Prijs per m²€ 3.214
Woonoppervlakte35m²
Perceeloppervlakte1524m²
Bouwjaar1990
EnergielabelB
BuurtOuddorp brouwersdam
WijkOuddorp
GemeenteGoeree-Overflakkee

Locatie

Port Zélande 105, Ouddorp

Buurt statistieken

Gegevens uit Ouddorp brouwersdam

Inwoners75
Mannen47%
Vrouwen47%

Supermarkten

3 binnen 5 km

PLUS
Boutlaan 1B
2673m
SPAR
Heernisweg 1
3085m
SPAR
Markt 16-18
4969m

Scholen

2 binnen 5 km

Helcherseeschool
Basisonderwijs · 77 leerlingen
2491m
Openbare Basisschool De Schoener
Basisonderwijs · 44 leerlingen
4869m

Veelgestelde vragen

Over Port Zélande 105, Ouddorp

Welk energielabel heeft Port Zélande 105?

De woning aan Port Zélande 105 in Ouddorp heeft energielabel B.

Is €112.500 een realistische prijs voor deze recreatiewoning?

Ja, de prijs van €112.500 is marktconform voor een recreatiewoning van 35 m² met energielabel B in Ouddorp. Vergelijkbare woningen in de regio worden voor soortgelijke bedragen aangeboden. Het is een scherpe prijs gezien de ligging aan het water.

Wat is de ligging van Port Zélande 105?

De woning ligt in de recreatieomgeving Ouddorp brouwersdam, direct aan het Grevelingenmeer. Het is een rustige buurt met veel water en natuur. Het dichtstbijzijnde restaurant is op 100 meter afstand.

Zijn er supermarkten in de buurt?

Ja, de dichtstbijzijnde supermarkt is de PLUS op 2,7 kilometer. Ook de SPAR is op 3,1 kilometer te vinden. Voor een uitgebreider aanbod kun je naar Ouddorp zelf, waar meerdere winkels zijn.

Hoe is het energielabel B van deze woning?

Energielabel B betekent dat de woning redelijk zuinig is. Je kunt lagere stookkosten verwachten dan bij een woning met label D of lager. Het is een goed teken voor een recreatiewoning uit 1990.