Woning te koop: Port Zélande 469, Ouddorp

Port Zélande 469

Ouddorp brouwersdam, Goeree-Overflakkee

€ 139.000
Buurt Ouddorp brouwersdam, OuddorpBekijk buurt
Energielabel C
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een recreatiewoning aan het water

Dit huis aan Port Zélande 469 in Ouddorp is een recreatiewoning van 55 m², gebouwd in 1990. Het ligt direct aan het water, met een restaurant op een paar stappen afstand. De woning heeft energielabel C, wat betekent dat de stookkosten redelijk zijn. Met een vraagprijs van €139.000 is dit een scherpe optie vergeleken met andere woningen in Goeree-Overflakkee.

De buurt Ouddorp brouwersdam

De buurt Ouddorp brouwersdam is een rustige recreatieomgeving met slechts 75 inwoners. Het is een plek waar veel tweede woningen staan. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de lage bevolkingsdichtheid spreekt voor zich.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij PLUS op 2,7 km afstand of SPAR op 2,8 km. De dichtstbijzijnde basisschool is Helcherseeschool op 2,6 km. Het restaurant om de hoek maakt het makkelijk om een hapje te eten zonder ver te hoeven lopen. De gemeente Goeree-Overflakkee biedt verder voorzieningen zoals een huisarts op 7,6 km en een bibliotheek op 8,1 km.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via A-Leisure Recreatiemakelaars op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 139.000
Prijs per m²€ 2.527
Woonoppervlakte55m²
Perceeloppervlakte304m²
Bouwjaar1990
EnergielabelC
BuurtOuddorp brouwersdam
WijkOuddorp
GemeenteGoeree-Overflakkee

Locatie

Port Zélande 469, Ouddorp

Buurt statistieken

Gegevens uit Ouddorp brouwersdam

Inwoners75
Mannen47%
Vrouwen47%

Supermarkten

3 binnen 5 km

PLUS
Boutlaan 1B
2732m
SPAR
Heernisweg 1
2821m
SPAR
Markt 16-18
4714m

Scholen

2 binnen 5 km

Helcherseeschool
Basisonderwijs · 77 leerlingen
2594m
Openbare Basisschool De Schoener
Basisonderwijs · 44 leerlingen
4617m

Veelgestelde vragen

Over Port Zélande 469, Ouddorp

Welk energielabel heeft Port Zélande 469?

De woning aan Port Zélande 469 in Ouddorp heeft energielabel C.

Is €139.000 een realistische prijs voor deze recreatiewoning?

De vraagprijs van €139.000 is aan de lage kant voor een recreatiewoning van 55 m² met energielabel C in Ouddorp. De woning ligt direct aan het water, wat de prijs kan rechtvaardigen. Vergelijkbare woningen in de buurt zijn vaak duurder, dus dit is een scherpe prijs.

Wat is de ligging van Port Zélande 469?

De woning ligt in de recreatiebuurt Ouddorp brouwersdam, direct aan het water. Het restaurant bevindt zich op 100 meter afstand, dus om de hoek. De dichtstbijzijnde supermarkt is PLUS op 2,7 km, en het dichtstbijzijnde treinstation is op 41,6 km.

Hoe is de staat van de woning?

De woning is gebouwd in 1990 en heeft energielabel C. Dat betekent dat het redelijk zuinig is, maar niet top. De oppervlakte is 55 m², wat compact is. Er zijn geen gegevens over de staat van het onderhoud, dus een bezichtiging is aan te raden.