Woning te koop: Prins Bernhardstraat 29, Asten
KopenAstenAsten centrum / westCentrumPrins Bernhardstraat 29

Prins Bernhardstraat 29

Centrum, Asten

€ 739.000
Buurt Centrum, AstenBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 356m²
356m² woonoppervlakte
PLUS op 165m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een karakteristiek huis met een A-label

Deze woning aan de Prins Bernhardstraat 29 in Asten ademt sfeer. Het is een vrijstaand huis uit 1936, maar met energielabel A, een zeldzame combinatie van klassieke uitstraling en moderne zuinigheid. Met 356 m² woonoppervlak is er ruimte in overvloed. De vraagprijs van €739.000 is marktconform voor een woning van dit formaat in deze regio. Vergelijkbare woningen in Asten laten zien dat dit prijsniveau past bij de geboden kwaliteit.

Centrum: rustig en groen

De buurt Centrum is een groene, veilige omgeving. Op basis van één beoordeling geven bewoners een 9,0. Een bewoner zegt: "Een mooie groene omgeving waar de gemeenschap hoog in het vaandel staat en waar het veilig wonen is." De buurt telt 915 inwoners, met relatief veel 65-plussers. Het is een rustige wijk waar je elkaar kent.

Dagelijkse leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen loop je naar de PLUS of Lidl, beide om de hoek. Ook Albert Heijn en Aldi zijn op loopafstand. Basisschool het Talent zit twee straten verder, en Kindcentrum De Ontdekking op tien minuten lopen. Het Varendonck College voor voortgezet onderwijs is een kwartier lopen. De gemeente Asten biedt verder voldoende voorzieningen zoals een park en bibliotheek op loopafstand.

Aanbod

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Makelaardij Strijbosch op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 739.000
Prijs per m²€ 2.076
Woonoppervlakte356m²
Perceeloppervlakte418m²
Bouwjaar1936
EnergielabelA
BuurtCentrum
WijkAsten centrum / west
GemeenteAsten

Locatie

Prins Bernhardstraat 29, Asten

Ervaringen uit de buurt

Uitstekend · 1 bewoner

9.0
Embert Berkers
21-10-2023
Gezellige veilige buurt

Een mooie groene omgeving waar de gemeenschap hoog in het vaandel staat en waar het veilig wonen is

Buurt statistieken

Gegevens uit Centrum

Inwoners915
Mannen48%
Vrouwen52%

Supermarkten

11 binnen 5 km

PLUS
Burg. Ruttenplein 4
165m
Lidl
Burgemeester Ruttenplein 9
165m
Albert Heijn
Burg Frenckenstraat 14
226m

Scholen

13 binnen 5 km

Basisschool het Talent
Basisonderwijs · 222 leerlingen
233m
Openbare Basisschool De Horizon
Basisonderwijs · 200 leerlingen
865m
Kindcentrum De Ontdekking
Basisonderwijs · 219 leerlingen
1052m

Veelgestelde vragen

Over Prins Bernhardstraat 29, Asten

Welk energielabel heeft Prins Bernhardstraat 29?

De woning aan Prins Bernhardstraat 29 in Asten heeft energielabel A.

Is €739.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €739.000 is marktconform voor een vrijstaande woning van 356 m² met energielabel A in Asten. Het bouwjaar 1936 met een modern energielabel is een pluspunt. Vergelijkbare woningen in de regio worden voor vergelijkbare bedragen aangeboden.

Hoe is de buurt Centrum in Asten om te wonen?

De buurt Centrum scoort een 9,0 op basis van één bewonersreview. Bewoners noemen het een groene, veilige omgeving met een hechte gemeenschap. De buurt heeft veel 65-plussers en is rustig. Voorzieningen zoals supermarkten en scholen zijn op loopafstand.