Woning te koop: Provincialeweg 59, Veldhoven
KopenVeldhovenVeldhovenMeerveldhovenProvincialeweg 59

Provincialeweg 59

Meerveldhoven, Veldhoven

€ 698.000
Buurt Meerveldhoven, VeldhovenBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 195m²
36% groter dan gemiddeld in de buurt
Energielabel C
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Provincialeweg 59, Veldhoven

Deze vrijstaande woning uit 1927 ademt karakter en ruimte. Met 195 m² woonoppervlak is het een royale plek voor wie van een authentiek huis houdt. De woning heeft energielabel C, wat voor een huis van deze leeftijd redelijk zuinig is. De vraagprijs van €698.000 is aan de hoge kant vergeleken met andere woningen in Veldhoven, maar het formaat is ook bovengemiddeld.

Buurt Meerveldhoven

De woning staat in de buurt Meerveldhoven, een rustige woonwijk in Veldhoven. De buurt telt ruim 2.500 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. Het is een groene omgeving met een park op loopafstand. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar voor deze buurt.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij SPAR express om de hoek (500 m) of Jumbo en Lidl op loopafstand. Basisschool De Meerhoef zit twee straten verder (180 m). Ook zijn er andere basisscholen in de buurt, zoals Zeelsterhof en De Rank. De gemeente Veldhoven biedt verder voldoende voorzieningen.

Bron en makelaar

Op dit moment wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Kennis Makelaardij en Vastgoed Nederland.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt23 maart 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 698.000
Prijs per m²€ 3.579
Woonoppervlakte195m²
Perceeloppervlakte360m²
Bouwjaar1927
EnergielabelC
BuurtMeerveldhoven
WijkVeldhoven
GemeenteVeldhoven

Locatie

Provincialeweg 59, Veldhoven

Buurt statistieken

Gegevens uit Meerveldhoven

Inwoners2.505
Mannen51%
Vrouwen49%

Woningmarkt

Gegevens uit Meerveldhoven

Woningvoorraad1.201
Gem. WOZ-waarde€ 408.000
Koopwoningen55%
Huurwoningen45%

Supermarkten

35 binnen 5 km

SPAR express
Kempenbaan 2
503m
Jumbo
Burg. van Hoofflaan 12
615m
Lidl
Burgemeester van Hoofflaan 35a
689m

Scholen

43 binnen 5 km

Rooms-Katholieke Basisschool De Meerhoef
Basisonderwijs · 240 leerlingen
180m
Rooms Katholieke Basisschool Zeelsterhof
Basisonderwijs · 317 leerlingen
1223m
Protestantse Basisschool De Rank
Basisonderwijs · 168 leerlingen
1331m

Veelgestelde vragen

Over Provincialeweg 59, Veldhoven

Welk energielabel heeft Provincialeweg 59?

De woning aan Provincialeweg 59 in Veldhoven heeft energielabel C.

Is de vraagprijs van €698.000 reëel voor deze woning?

De vraagprijs ligt 16% boven het buurtgemiddelde van €599.786, maar de woning is met 195 m² ook 36% groter dan het gemiddelde van 143 m². De gemiddelde prijs per m² in de buurt is €4.235, wat voor deze woning neerkomt op €3.579 per m². Dat is relatief gunstig, al is het bouwjaar 1927 en energielabel C.

Hoe is de buurt Meerveldhoven om in te wonen?

Meerveldhoven is een rustige, groene wijk met veel eengezinswoningen (69%). Er wonen zowel gezinnen als ouderen. Het park en de supermarkten zijn op loopafstand. De stedelijkheidsgraad is matig (2 op een schaal van 5), met een omgevingsadressendichtheid van 1.554 adressen per km².

Wat is de gemiddelde verkooptijd in deze buurt?

In de buurt werden afgelopen periode 13 koopwoningen verkocht met een gemiddelde looptijd van 64 dagen. Dat is iets langer dan het landelijke gemiddelde, maar de markt is hier niet oververhit. De gemiddelde verkoopprijs was €562.000.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, op 180 meter loopafstand zit basisschool De Meerhoef. Andere basisscholen zoals Zeelsterhof en De Rank zijn op ongeveer 1,2 km afstand. Voor voortgezet onderwijs moet je naar Veldhoven centrum, op 2,9 km.

Hoe bereikbaar is het openbaar vervoer?

Het dichtstbijzijnde treinstation is op 6,1 km afstand, dus voor dagelijks woon-werkverkeer ben je vooral aangewezen op de auto of bus.

Wat voor energielabel heeft deze woning en wat betekent dat?

De woning heeft energielabel C. Dat is voor een huis uit 1927 redelijk zuinig, maar niet top. In de buurt heeft 60% van de woningen een label D of lager, dus deze woning scoort bovengemiddeld. Je kunt verwachten dat de stookkosten meevallen voor een huis van deze leeftijd.

Zijn er veel koopwoningen beschikbaar in Meerveldhoven?