Woning te koop: Provincialeweg 5B239, Oudkarspel (Gem. Dijk En Waard)
KopenDijk en WaardOudkarspelLaanweg en WaarddijkProvincialeweg 5B239

Provincialeweg 5B239

Laanweg en Waarddijk, Dijk en Waard

€ 225.000
Buurt Laanweg en Waarddijk, Oudkarspel (Gem. Dijk En Waard)Bekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 279m²
279m² woonoppervlakte
Populaire buurt voor doorstromers
36% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Rust en ruimte in Oudkarspel

Dit recreatiehuis aan de Provincialeweg in Oudkarspel is een verrassend ruime woning met 279 m² woonoppervlak. Het bouwjaar 1965 geeft het een solide uitstraling, en de ligging in het groene buitengebied zorgt voor een heerlijke rust. De prijs van €225.000 is marktconform voor een woning van dit formaat in deze regio. Bekijk ook andere woningen in Dijk en Waard voor een vergelijking.

Buurt Laanweg en Waarddijk

De buurt Laanweg en Waarddijk is een kleine, hechte gemeenschap met 445 inwoners. Op basis van één beoordeling krijgt de buurt een 9,14: "Beste buurt waar ik ooit heb gewoond. Vriendelijke mensen. Veel vrijwilligers die de boel bij houden en er worden leuke dingen georganiseerd voor buurtbewoners. Wil hier nooit meer weg." De buurt heeft een lage stedelijkheidsgraad (5) en een omgevingsadressendichtheid van 236, wat past bij het landelijke karakter. Meer over de buurt Laanweg en Waarddijk.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Aldi op ruim een kilometer afstand, of bij de Dekamarkt op een kwartier lopen. Ook Vomar en Albert Heijn zijn binnen een paar kilometer te vinden. Voor kinderen zijn er basisscholen zoals Kindcentrum Sint Jan (ruim een kilometer) en IKC Sint Joseph (anderhalve kilometer). Het treinstation ligt op bijna zeven kilometer, maar de rustige omgeving maakt dat meer dan goed. De gemeente Dijk en Waard biedt een fijne balans tussen landelijk wonen en stedelijke voorzieningen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Boss makelaardij op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 225.000
Prijs per m²€ 806
Woonoppervlakte279m²
Perceeloppervlakte11968m²
Bouwjaar1965
BuurtLaanweg en Waarddijk
WijkOudkarspel
GemeenteDijk en Waard

Locatie

Provincialeweg 5B239, Oudkarspel (Gem. Dijk En Waard)

Ervaringen uit de buurt

Uitstekend · 1 bewoner

9.1
Wilma Groen
15-09-2024
De beste Park de oude Boomgaard

Beste buurt waar ik ooit heb gewoond. Vriendelijke mensen. Veel vrijwilligers die de boel bij houden en er worden leuke dingen georganiseerd voor buurtbewoners. Wil hier nooit meer weg.

Buurt statistieken

Gegevens uit Laanweg en Waarddijk

Inwoners445
Mannen54%
Vrouwen46%

Supermarkten

11 binnen 5 km

Aldi
Oostelijke Randweg 1
1133m
Dekamarkt
Molenzicht 20
1447m
Vomar
Voorburggracht 415
1750m

Scholen

20 binnen 5 km

Kindcentrum Sint Jan
Basisonderwijs · 213 leerlingen
1313m
IKC Sint Joseph
Basisonderwijs · 166 leerlingen
1519m
De Wijde Veert
Basisonderwijs · 544 leerlingen
2081m

Veelgestelde vragen

Over Provincialeweg 5B239, Oudkarspel (Gem. Dijk En Waard)

Is €225.000 een realistische prijs voor deze woning?

Ja, voor een recreatiehuis met 279 m² woonoppervlak in Oudkarspel is €225.000 een marktconforme prijs. Het bouwjaar 1965 betekent dat je rekening moet houden met onderhoud, maar de ruime oppervlakte biedt veel mogelijkheden. Vergelijkbare woningen in de regio liggen vaak in dezelfde prijsklasse.

Wat is de stedelijkheidsgraad van de buurt?

De buurt Laanweg en Waarddijk heeft stedelijkheidsklasse 5, wat staat voor 'niet stedelijk'. De omgevingsadressendichtheid is 236 adressen per km², wat past bij een landelijke omgeving. Dit betekent veel rust, ruimte en groen, maar ook dat voorzieningen zoals winkels en scholen op grotere afstand liggen.

Hoe ver zijn de dichtstbijzijnde supermarkten?

De dichtstbijzijnde supermarkt is de Aldi op 1,1 km afstand, gevolgd door de Dekamarkt op 1,4 km. Ook Vomar (1,8 km) en Albert Heijn (2,0 km) zijn binnen een paar kilometer te vinden. Voor dagelijkse boodschappen ben je dus snel met de fiets of auto.

Zijn er basisscholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen binnen een straal van 5 km. De dichtstbijzijnde is Kindcentrum Sint Jan op 1,3 km, gevolgd door IKC Sint Joseph op 1,5 km. Ook De Wijde Veert (2,1 km) en IKC Waterrijk (2,4 km) zijn opties. Het voortgezet onderwijs ligt op 4,3 km afstand.

Wat is de afstand tot het treinstation?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 6,8 km afstand. Dit is goed te doen met de fiets of auto, maar voor dagelijks woon-werkverkeer met de trein is het handig om rekening te houden met een reistijd van ongeveer 15-20 minuten naar het station.