Woning te huur: Rijksstraatweg 104H, Loenen Aan De Vecht

Rijksstraatweg 104H

Driehoven, Stichtse Vecht

€ 4.400 p.m.
Buurt Driehoven, Loenen Aan De VechtBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A+
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Jumbo op 124m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor senioren
31% van de bewoners is 65+
AI-samenvatting

Een monumentaal appartement met een A+ label

Dit appartement aan de Rijksstraatweg in Loenen Aan De Vecht combineert historie met moderne energiezuinigheid. Het bouwjaar 1750 geeft het pand karakter, terwijl energielabel A+ zorgt voor lage stookkosten. Met 59 m² woonoppervlak is het compact maar slim ingedeeld. De huurprijs van €4.400 per maand is aan de hoge kant, maar past bij de unieke combinatie van monumentale uitstraling en duurzaamheid. Bekijk ook andere huurwoningen in Stichtse Vecht voor vergelijkbare opties.

Driehoven: rustig en groen

De buurt Driehoven is een rustige woonwijk met veel groen. Op basis van één beoordeling geeft een bewoner aan: "Vind dat er weinig te doen is voor jongeren mag wat meer variatie aan winkels in plaats van 20 restaurants." De buurt telt 1.060 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. Het is een plek waar je de rust opzoekt, maar voor uitgaan ben je aangewezen op omliggende plaatsen. Lees meer over de buurt Driehoven.

Dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen loop je naar de Jumbo, die om de hoek zit. Ook zijn er twee basisscholen op loopafstand: Daltonschool Podium en Graaf Florisschool, beide op een paar minuten lopen. Het treinstation ligt op 6,7 km afstand, dus je bent vooral aangewezen op de auto of fiets voor verder reizen. De gemeente Stichtse Vecht biedt een landelijke omgeving met voorzieningen in de buurt.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via De Compagnie Makelaardij o.z. op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt18 april 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 4.400 p.m.
Prijs per m²€ 75 p.m.
Woonoppervlakte59m²
Perceeloppervlakte516m²
Bouwjaar1750
EnergielabelA+
BuurtDriehoven
WijkLoenen aan de Vecht
GemeenteStichtse Vecht

Locatie

Rijksstraatweg 104H, Loenen Aan De Vecht

Ervaringen uit de buurt

Goed · 1 bewoner

7.4
Fikri
04-06-2024
Weinig te doen

Vind dat er weinig te doen is voor jongeren mag wat meer variatie aan winkels inplaats van 20 restaurants

Buurt statistieken

Gegevens uit Driehoven

Inwoners1.060
Mannen46%
Vrouwen54%

Supermarkten

5 binnen 5 km

Jumbo
Rijksstraatweg 127-129
124m
Jumbo
Karel Doormanweg 10-25
3472m
Albert Heijn
Oud-Loosdrechtsedijk 182
4141m

Scholen

14 binnen 5 km

Daltonschool Podium
Basisonderwijs · 90 leerlingen
225m
Graaf Florisschool
Basisonderwijs · 141 leerlingen
293m
KBs St. Ludgerus
Basisonderwijs · 209 leerlingen
456m

Veelgestelde vragen

Over Rijksstraatweg 104H, Loenen Aan De Vecht

Welk energielabel heeft Rijksstraatweg 104H?

De woning aan Rijksstraatweg 104H in Loenen Aan De Vecht heeft energielabel A+.

Is €4.400 per maand een realistische huurprijs voor dit appartement?

De huurprijs van €4.400 is fors voor 59 m², maar het energielabel A+ en het monumentale karakter (bouwjaar 1750) maken het bijzonder. In de buurt Driehoven zijn vergelijkbare huurwoningen schaars, dus de prijs weerspiegelt de unieke combinatie van historie en duurzaamheid. Het is aan jou om te bepalen of dat de meerprijs waard is.

Hoe is de buurt Driehoven voor gezinnen?

Driehoven is een rustige, groene buurt met veel eengezinswoningen (76% van de woningvoorraad). Er wonen relatief veel ouderen, maar ook gezinnen met kinderen. Basisscholen zoals Daltonschool Podium en Graaf Florisschool zijn op loopafstand. Wel is er weinig te doen voor jongeren, zoals een bewoner opmerkt.