Woning te koop: Ring 2, Hellevoetsluis

Ring 2

Nieuw-Helvoet, Voorne aan Zee

€ 275.000
Buurt Nieuw-Helvoet, HellevoetsluisBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 410m²
410m² woonoppervlakte
Populaire buurt voor senioren
35% van de bewoners is 65+
AI-samenvatting

Een royale woning in Nieuw-Helvoet

Deze woning aan de Ring in Hellevoetsluis is een echte blikvanger met een woonoppervlak van 410 m². Het bouwjaar 1982 geeft het een solide basis, en de ligging in de rustige buurt Nieuw-Helvoet zorgt voor een prettige woonomgeving. Met een vraagprijs van €275.000 is dit een scherpe optie voor wie veel ruimte zoekt. Bekijk ook andere woningen in Voorne aan Zee voor vergelijkbaar aanbod.

De buurt Nieuw-Helvoet

Nieuw-Helvoet is een rustige buurt met veel eengezinswoningen. De bewoners zijn overwegend 65-plussers, maar er wonen ook gezinnen. De sfeer is gemoedelijk en de straten zijn groen. Op basis van de beschikbare gegevens is er geen specifieke bewonerservaring om te delen. De buurt heeft een gemiddelde huishoudensgrootte van 2,1 personen. Lees meer over Nieuw-Helvoet voor een compleet beeld.

Het dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de PLUS, die om de hoek ligt op 600 meter. Ook de Lidl en Albert Heijn zijn op loopafstand. Voor de kinderen is er basisschool de Wateringe op 400 meter, en voortgezet onderwijs zoals HELINIUM en Penta Jacob van Liesveldt zijn op 500 meter. De gemeente Voorne aan Zee biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt.

Over de aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Huysvisie en Huysvisie op Vastgoed Nederland.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt24 december 2025
StatusBeschikbaar
Prijs€ 275.000
Prijs per m²€ 671
Woonoppervlakte410m²
Perceeloppervlakte2157m²
Bouwjaar1982
BuurtNieuw-Helvoet
WijkNieuw-Helvoet
GemeenteVoorne aan Zee

Locatie

Ring 2, Hellevoetsluis

Buurt statistieken

Gegevens uit Nieuw-Helvoet

Inwoners415
Mannen49%
Vrouwen51%

Supermarkten

9 binnen 5 km

PLUS
Moriaanseweg West 56
612m
Lidl
Hoonaartstraat 27
626m
Albert Heijn
Evertsenplein 68
793m

Scholen

17 binnen 5 km

Openbare Basisschool de Wateringe
Basisonderwijs · 167 leerlingen
415m
HELINIUM
Voortgezet onderwijs · 1058 leerlingen
530m
Penta Jacob van Liesveldt
Voortgezet onderwijs · 1175 leerlingen
545m

Veelgestelde vragen

Over Ring 2, Hellevoetsluis

Is €275.000 een realistische prijs voor deze woning?

Met 410 m² woonoppervlak en een bouwjaar van 1982 is de prijs van €275.000 marktconform voor een woning in Nieuw-Helvoet. De prijs per vierkante meter is relatief laag, wat deze woning aantrekkelijk maakt voor wie veel ruimte zoekt. Vergelijkbaar aanbod in de buurt is schaars, dus het is een kans om een royale woning te bemachtigen.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in een rustige buurt met goede bereikbaarheid. Het treinstation is op 28,6 km afstand, dus voor openbaar vervoer ben je aangewezen op bus of auto. De omgevingsadressendichtheid is 1108, wat duidt op een matig stedelijk gebied. Voor dagelijkse voorzieningen zoals supermarkten en scholen ben je dichtbij.

Wat voor type woning is dit?

Het is een koopwoning met een oppervlak van 410 m², gebouwd in 1982. Het is een eengezinswoning, wat past bij de buurt waar 93% van de woningen eengezinswoningen zijn. De woning heeft veel ruimte.