Woning te koop: Röringstraat 1D, Geesteren (Ov)
Verkocht onder voorbehoud
KopenTubbergenGeesterenGeesteren zuidRöringstraat 1D

Röringstraat 1D

Geesteren zuid, Tubbergen

€ 374.000
Buurt Geesteren zuid, Geesteren (Ov)Bekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
PLUS op 127m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Rust en ruimte in Geesteren

Dit appartement aan de Röringstraat 1D in Geesteren (Ov) is een verrassend rustige plek. Met 41 m² woonoppervlak en energielabel A is het een zuinige en compacte woning. De vraagprijs van €374.000 is aan de hoge kant voor een appartement van deze omvang, maar de lage energielasten en de landelijke ligging maken het een interessante optie. Bekijk ook andere woningen in Tubbergen voor een prijsvergelijking.

Geesteren zuid: een dorpse gemeenschap

De buurt Geesteren zuid is een rustige woonwijk met veel eengezinswoningen. De bevolking is gemengd, met een flink aandeel 65-plussers. Het is een plek waar je elkaar kent en waar het leven in een rustig tempo gaat. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: een lage misdaadcijfer en veel groen in de omgeving.

Dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen loop je naar de PLUS, die om de hoek zit. Ook de basisschool en het kinderdagverblijf zijn op loopafstand. Voor de middelbare school moeten kinderen iets verder reizen, naar Scholengemeenschap Canisius op ruim 3 km. De gemeente Tubbergen biedt een compleet voorzieningenniveau voor een landelijke omgeving.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Weusthuis Makelaardij op Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 374.000
Prijs per m²€ 9.122
Woonoppervlakte41m²
Perceeloppervlakte694m²
Bouwjaar1960
EnergielabelA
BuurtGeesteren zuid
WijkGeesteren
GemeenteTubbergen

Locatie

Röringstraat 1D, Geesteren (Ov)

Buurt statistieken

Gegevens uit Geesteren zuid

Inwoners870
Mannen51%
Vrouwen49%

Supermarkten

3 binnen 5 km

PLUS
De Veldstegge 5
127m
Aldi
Waldeckstraat 6
3511m
PLUS
De Eendracht 11
3635m

Scholen

5 binnen 5 km

Scholengemeenschap Canisius
Voortgezet onderwijs · 666 leerlingen
3258m
R.K. basisschool de Wiekslag
Basisonderwijs · 437 leerlingen
3718m
Basisschool De Zeven Mijlen
Basisonderwijs · 46 leerlingen
4103m

Veelgestelde vragen

Over Röringstraat 1D, Geesteren (Ov)

Welk energielabel heeft Röringstraat 1D?

De woning aan Röringstraat 1D in Geesteren (Ov) heeft energielabel A.

Is €374.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €374.000 is aan de hoge kant voor een appartement van 41 m² in Geesteren. De woning heeft echter energielabel A, wat lage stookkosten betekent. Of de prijs marktconform is, hangt af van de exacte staat en afwerking. Vergelijk met andere appartementen in de regio om een goed beeld te krijgen.

Hoe is de buurt Geesteren zuid om in te wonen?

Geesteren zuid is een rustige, dorpse buurt met veel eengezinswoningen en een gemengde bevolking. Er wonen relatief veel 65-plussers, maar ook gezinnen. De buurt heeft een laag criminaliteitscijfer en er is veel groen in de omgeving. Het is een fijne plek voor wie van rust en ruimte houdt.

Zijn er voldoende voorzieningen in de buurt?