Woning te koop: Schapengras 100, Pijnacker
Verkocht onder voorbehoud

Schapengras 100

Tolhek Centrumlijn, Pijnacker-Nootdorp

€ 1.050.000
Buurt Tolhek Centrumlijn, PijnackerBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label A+++
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Nieuwbouw uit 2025
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
AI-samenvatting

Nieuwbouwwoning in een rustige buurt

Deze hoekwoning aan het Schapengras is pas gebouwd en ademt moderne luxe. Met 175 vierkante meter woonoppervlak is er volop ruimte voor een gezin. De woning staat in de nieuwbouwwijk Tolhek Centrumlijn, waar alles nieuw en strak is. De vraagprijs van €1.050.000 is aan de hoge kant, maar past bij de kwaliteit en de schaarste aan nieuwbouw in de regio. Vergelijk het met andere woningen in Pijnacker-Nootdorp.

Tolhek Centrumlijn: een jonge, groene buurt

De buurt Tolhek Centrumlijn is een relatief nieuwe wijk, met 75% van de woningen gebouwd na 2010. Het is een rustige, groene omgeving met veel eengezinswoningen. Op basis van één beoordeling zegt een bewoner: "Fijne plek om te wonen met genoeg bereikbaarheid." De buurt telt zo'n 580 inwoners, vooral gezinnen en stellen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2,6, wat duidt op een gezinsvriendelijke sfeer.

Dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen loop je naar de Albert Heijn, die om de hoek ligt. Ook zijn er twee basisscholen op loopafstand: Octantschool Ackerweide en Openbare Basisschool De Bonte Tol, beide op vijf minuten lopen. De gemeente Pijnacker-Nootdorp staat bekend om haar groene karakter en goede voorzieningen. Het treinstation is wat verder weg, op zeven kilometer, maar de busverbindingen zijn goed.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via De Makelaars Rotterdam en Zoetermeer aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt23 december 2025
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 1.050.000
Prijs per m²€ 6.000
Woonoppervlakte175m²
Perceeloppervlakte1120m²
Bouwjaar2025
EnergielabelA+++
BuurtTolhek Centrumlijn
WijkPijnacker
GemeentePijnacker-Nootdorp

Locatie

Schapengras 100, Pijnacker

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 1 bewoner

8.4
Luuk de Bruijn
29-04-2025
Fijne plek om te wonen met genoeg bereikbaarheid

Ik woon hier al mijn hele leven en heb alles wat ik wil in de buurt

Buurt statistieken

Gegevens uit Tolhek Centrumlijn

Inwoners580
Mannen50%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit Tolhek Centrumlijn

Woningvoorraad222
Gem. WOZ-waarde€ 365.000
Koopwoningen53%
Huurwoningen47%

Supermarkten

21 binnen 5 km

Albert Heijn
Hoefbladplein 4
315m
Lidl
Korteweg 4
1561m
Jumbo
Westpolderstraat 86
1718m

Scholen

48 binnen 5 km

Octantschool Ackerweide
Basisonderwijs · 311 leerlingen
605m
Openbare Basisschool De Bonte Tol
Basisonderwijs · 142 leerlingen
605m
De Keizerskroon
Basisonderwijs · 557 leerlingen
607m

Veelgestelde vragen

Over Schapengras 100, Pijnacker

Welk energielabel heeft Schapengras 100?

De woning aan Schapengras 100 in Pijnacker heeft energielabel A+++.

Is €1.050.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €1.050.000 ligt boven de gemiddelde verkoopprijs in de buurt, die €825.000 bedraagt. Maar deze woning is nieuwbouw met 175 m², terwijl het gemiddelde in de buurt 152 m² is. De prijs per vierkante meter is met €6.000 aanzienlijk hoger dan het buurtgemiddelde van €5.344. Het is een premium woning in een gewilde nieuwbouwwijk.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in een rustige buurt, maar voorzieningen zijn dichtbij. De Albert Heijn is op loopafstand (315 meter). Het treinstation is 7 kilometer verderop, dus voor het OV ben je aangewezen op de bus. De buurt heeft een omgevingsadressendichtheid van 1414, wat duidt op een matig stedelijk gebied. Auto is handig voor verder weg.

Wat voor type woning is dit en wat zijn de kenmerken?

Het is een nieuwbouwwoning uit 2025, dus volledig modern. Met 175 m² woonoppervlak is het een ruime eengezinswoning. De exacte indeling (aantal kamers) is niet bekend, maar nieuwbouwwoningen hebben vaak een open indeling. Het energielabel is niet vermeld, maar nieuwbouw voldoet aan de laatste isolatienormen.

Hoe veilig is de buurt Tolhek Centrumlijn?

De buurt heeft 46 geregistreerde misdrijven, maar het aantal inwoners is 580. Dat is een gemiddeld cijfer. De buurt is rustig en groen, met veel gezinnen. Bewoners geven een gemiddelde score van 8,38, wat duidt op tevredenheid. Er zijn geen specifieke veiligheidsissues genoemd in de reviews.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand. Octantschool Ackerweide en Openbare Basisschool De Bonte Tol liggen beide op 605 meter. Ook Kindcentrum Vlinderboom is dichtbij (730 meter). Voor voortgezet onderwijs moet je naar Pijnacker-Centrum, op 3,7 kilometer.