Woning te koop: Scheendijk 19-6, Breukelen
KopenStichtse VechtBreukelenScheendijkScheendijk 19-6

Scheendijk 19-6

Scheendijk, Stichtse Vecht

€ 685.000
Buurt Scheendijk, BreukelenBekijk buurt
Populaire buurt voor doorstromers
38% van de bewoners is 45-65 jaar
Energielabel C
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Rust en ruimte aan het water

Dit appartement aan de Scheendijk in Breukelen ligt in een landelijke omgeving, direct aan het water. Met 50 m² woonoppervlak is het compact maar slim ingedeeld. Het energielabel C betekent dat je rekening moet houden met gemiddelde stookkosten. De vraagprijs van €685.000 is aan de hoge kant voor deze oppervlakte, maar de unieke ligging maakt het een bijzondere optie. Vergelijk het aanbod met andere woningen in Stichtse Vecht.

De buurt Scheendijk

De buurt Scheendijk is een rustige, groene wijk met veel water. Het is een plek waar je tot rust komt, ver weg van de stadse drukte. De meeste woningen zijn eengezinswoningen, en er wonen relatief veel 45-plussers. Het is een veilige buurt, met weinig geregistreerde misdrijven.

Dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Jumbo op 1,5 km of Albert Heijn op 1,7 km. Basisschool KBS Willibrordus en OBS De Regenboog zijn beide op loopafstand. Ook de middelbare school Broklede zit in de buurt. De gemeente Stichtse Vecht biedt een fijne mix van landelijk wonen met goede voorzieningen.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Gerwig Makelaardij O.G. | Baerz & Co op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 685.000
Prijs per m²€ 13.700
Woonoppervlakte50m²
Perceeloppervlakte2505m²
Bouwjaar1981
EnergielabelC
BuurtScheendijk
WijkBreukelen
GemeenteStichtse Vecht

Locatie

Scheendijk 19-6, Breukelen

Buurt statistieken

Gegevens uit Scheendijk

Inwoners485
Mannen52%
Vrouwen48%

Supermarkten

9 binnen 5 km

Jumbo
Karel Doormanweg 10-25
1453m
Albert Heijn
Markt 10
1739m
Aldi
Hazeslinger 10
1777m

Scholen

20 binnen 5 km

KBs Willibrordus
Basisonderwijs · 314 leerlingen
1636m
Openbare Basisschool De Regenboog
Basisonderwijs · 183 leerlingen
1752m
Christelijke Nationale School De Bijenschans
Basisonderwijs · 98 leerlingen
1947m

Veelgestelde vragen

Over Scheendijk 19-6, Breukelen

Welk energielabel heeft Scheendijk 19-6?

De woning aan Scheendijk 19-6 in Breukelen heeft energielabel C.

Is €685.000 een realistische prijs voor 50 m²?

De vraagprijs van €685.000 is hoog voor 50 m², maar de ligging aan het water in Breukelen is bijzonder. In de buurt Scheendijk zijn de meeste woningen eengezinswoningen, dus dit appartement is een uitzondering. Of de prijs marktconform is, hangt af van hoe uniek je de locatie vindt.

Hoe is het energielabel C van deze woning?

Energielabel C betekent dat de woning redelijk zuinig is, maar niet top. Je kunt verwachten dat de stookkosten gemiddeld zijn. Het is geen energievreter, maar ook niet extreem zuinig. Voor een woning uit 1981 is label C gebruikelijk.

Wat voor voorzieningen zijn er in de buurt?

Boodschappen doe je bij Jumbo of Albert Heijn op ongeveer 1,5 km. Basisscholen zoals KBS Willibrordus en OBS De Regenboog zitten op loopafstand. Het treinstation is op 3,7 km, dus je bent wel afhankelijk van de auto of fiets voor het OV.