Woning te koop: Schutteheide 1-33, Heel
KopenMaasgouwHeelSchutteheide 1-33

Schutteheide 1-33

Heel, Maasgouw

€ 297.500
Buurt Heel, HeelBekijk buurt
Populaire buurt voor doorstromers
32% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Een ruime woning in een rustige buurt

Deze woning aan de Schutteheide in Heel is een prettig plek om te wonen. Het is een koopwoning uit 2003 met 98 vierkante meter woonoppervlak. De prijs van €297.500 is marktconform voor een woning van dit type in deze omgeving. Bekijk ook andere woningen in Maasgouw voor een idee van het aanbod.

Heel: een dorp met voorzieningen

Heel is een dorp in de gemeente Maasgouw. Het is een rustige plek met veel eengezinswoningen. De meeste inwoners zijn tussen de 45 en 65 jaar oud. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar voor deze specifieke straat. Meer over de gemeente Maasgouw lees je op de buurtpagina.

Dagelijkse boodschappen en scholen om de hoek

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Jumbo, dat twee straten verder ligt. Ook Aldi en Lidl zijn op loopafstand. Basisschool De Sleye is op tien minuten lopen, en er zijn meerdere basisscholen in de buurt. De dichtstbijzijnde basisschool, School voor Speciaal Basisonderwijs Op de tump, is om de hoek.

Aangeboden door Leisure for Life

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Leisure for Life aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 297.500
Prijs per m²€ 3.036
Woonoppervlakte98m²
Perceeloppervlakte145m²
Bouwjaar2003
BuurtHeel
WijkHeel
GemeenteMaasgouw

Locatie

Schutteheide 1-33, Heel

Buurt statistieken

Gegevens uit Heel

Inwoners4.120
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

5 binnen 5 km

Jumbo
Dorpsstraat 21
1372m
Aldi
Akker 5
3297m
Lidl
Markt 9
3557m

Scholen

12 binnen 5 km

School voor Speciaal Basisonderwijs Op de tump
Speciaal onderwijs · 112 leerlingen
531m
Basisschool De Sleye
Basisonderwijs · 228 leerlingen
1263m
Rooms Katholieke Basisschool Sint Medardus
Basisonderwijs · 108 leerlingen
1939m

Veelgestelde vragen

Over Schutteheide 1-33, Heel

Is €297.500 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €297.500 is marktconform voor een woning van 98 m² uit 2003 in Heel. De prijs per vierkante meter ligt rond de €3.036, wat gebruikelijk is voor deze regio. Het is een koopwoning in een rustige buurt met veel eengezinswoningen.

Hoe is de bereikbaarheid van Heel?

Heel is een dorp in Limburg, goed bereikbaar met de auto. Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 9,4 km afstand. Openbaar vervoer is beperkt, maar er zijn busverbindingen naar omliggende plaatsen.

Zijn er voldoende voorzieningen in de buurt?

Ja, er zijn diverse voorzieningen op loopafstand. De dichtstbijzijnde supermarkt (Jumbo) is op 1,4 km, en er zijn meerdere basisscholen in de buurt. Ook een huisartsenpraktijk, bibliotheek en park zijn dichtbij. Voor voortgezet onderwijs moet je wel verder reizen (4,8 km).

Wat is de sfeer in de buurt?

Heel is een rustig dorp met veel eengezinswoningen. De bevolking bestaat voor een groot deel uit 45-plussers. Er zijn geen specifieke buurtreviews beschikbaar, maar de omgeving is groen en er is een park op loopafstand. Het is een veilige buurt met relatief weinig misdrijven.

Hoe oud is de woning en wat is de staat van onderhoud?

De woning is gebouwd in 2003, dus relatief modern. De staat van onderhoud is niet specifiek vermeld, maar een woning van deze leeftijd is doorgaans goed onderhouden.

Is er een tuin of buitenruimte?

In de gegevens wordt geen tuin of buitenruimte genoemd. Het is mogelijk dat de woning een balkon of terras heeft, maar dit is niet bevestigd. Voor specifieke informatie kun je het beste contact opnemen met de makelaar.