Woning te koop: Schutteheide 1-405, Heel
KopenMaasgouwHeelVerspreide huizen HeelSchutteheide 1-405

Schutteheide 1-405

Verspreide huizen Heel, Maasgouw

€ 276.650
Buurt Verspreide huizen Heel, HeelBekijk buurt
Nieuwbouw uit 2024
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
Populaire buurt voor doorstromers
36% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Nieuwbouwappartement in het groene Heel

Dit appartement aan de Schutteheide in Heel is een nieuwbouwappartement uit 2024. Met 81 vierkante meter woonoppervlak biedt het een frisse, moderne uitstraling. De woning ligt in een rustige omgeving, omringd door groen. De vraagprijs van €276.650 is marktconform voor een nieuwbouwappartement in deze regio. Bekijk ook andere woningen in Maasgouw voor een vergelijking.

Buurt Verspreide huizen Heel

De buurt Verspreide huizen Heel is een kleine, landelijke gemeenschap met ongeveer 220 inwoners. Het is een rustige buurt, vooral bewoond door ouderen en alleenstaanden. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar voor deze buurt. De sfeer is er kalm en dorps. Meer over de buurt Verspreide huizen Heel lees je op de buurtpagina.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Jumbo, op tien minuten lopen. Ook Aldi en Lidl zijn binnen een paar kilometer te vinden. Basisschool De Sleye ligt om de hoek, op een kwartier lopen. Andere scholen in de buurt zijn Basisschool de Klink en Basisschool St Martinus. De gemeente Maasgouw biedt verder voorzieningen zoals een restaurant op loopafstand.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Leisure for Life aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 276.650
Prijs per m²€ 3.415
Woonoppervlakte81m²
Perceeloppervlakte860m²
Bouwjaar2024
BuurtVerspreide huizen Heel
WijkHeel
GemeenteMaasgouw

Locatie

Schutteheide 1-405, Heel

Buurt statistieken

Gegevens uit Verspreide huizen Heel

Inwoners220
Mannen52%
Vrouwen48%

Supermarkten

6 binnen 5 km

Jumbo
Dorpsstraat 21
1362m
Aldi
Akker 5
3750m
Lidl
Markt 9
4198m

Scholen

11 binnen 5 km

Basisschool De Sleye
Basisonderwijs · 228 leerlingen
1076m
School voor Speciaal Basisonderwijs Op de tump
Speciaal onderwijs · 112 leerlingen
1077m
Basisschool de Klink
Basisonderwijs · 111 leerlingen
1975m

Veelgestelde vragen

Over Schutteheide 1-405, Heel

Is €276.650 een realistische prijs voor dit appartement?

Ja, de prijs is marktconform voor een nieuwbouwappartement van 81 m² in Maasgouw. Nieuwbouw in 2024 heeft vaak een hogere prijs door moderne afwerking en energiezuinigheid. Vergelijkbare woningen in de regio liggen rond dit bedrag.

Hoe rustig is het in de buurt Verspreide huizen Heel?

De buurt is zeer rustig, met een stedelijkheidsgraad van 5 (niet stedelijk). Er wonen 220 mensen, vooral ouderen en alleenstaanden. Het is een landelijke omgeving met weinig verkeer en veel groen.

Zijn er voldoende voorzieningen in de buurt?

Ja, er zijn basisvoorzieningen zoals een supermarkt (Jumbo op 1,4 km) en basisscholen (De Sleye op 1,1 km). Voor uitgebreidere voorzieningen zoals een ziekenhuis of treinstation moet je verder reizen; het treinstation ligt op 10,3 km.

Wat is het energielabel van deze woning?

Nieuwbouwwoningen zijn doorgaans zeer energiezuinig met goede isolatie en vaak een warmtepomp.

Hoeveel kamers heeft dit appartement?

Met 81 m² woonoppervlak is het gebruikelijk dat een nieuwbouwappartement 2 of 3 kamers heeft, maar dit kun je het beste navragen bij de makelaar.

Is er een tuin of balkon bij de woning?

In de gegevens wordt geen tuin, balkon of terras genoemd. Nieuwbouwappartementen hebben vaak een balkon, maar dit is niet gegarandeerd. Neem contact op met Leisure for Life voor de exacte specificaties.

Leisure for Life
Geen mail gevonden
Bekijk
Bekijk aanbod
Direct mailen is helaas niet beschikbaar, je kan wel reageren via de website.
Gevonden op 2 bronnen
Leisure for Life
huispedia.nl
Bekijk
Leisure for Life
funda.nl
Bekijk