Woning te koop: Schutteheide 1-437, Heel
Onder optie
KopenMaasgouwHeelVerspreide huizen HeelSchutteheide 1-437

Schutteheide 1-437

Verspreide huizen Heel, Maasgouw

€ 285.500
Buurt Verspreide huizen Heel, HeelBekijk buurt
Onder optie
Er is een optie genomen op deze woning
Nieuwbouw uit 2023
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
Populaire buurt voor doorstromers
36% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Een nieuwbouwwoning in het groene Heel

Deze woning uit 2023 staat in een rustige omgeving, waar je direct de natuur in loopt. Met 98 vierkante meter woonoppervlak is het een compacte maar moderne woning. De vraagprijs van €285.500 is marktconform voor een woningen in Maasgouw van dit type en bouwjaar.

De buurt Verspreide huizen Heel

De buurt Verspreide huizen Heel is een kleine, landelijke gemeenschap met 220 inwoners. Het is een rustige buurt, waar veel 45-plussers wonen. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers laten een gemiddelde huishoudensgrootte van 1,8 zien, wat duidt op veel een- en tweepersoonshuishoudens.

Het dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Jumbo, op een kwartiertje lopen. Ook Aldi en Lidl zijn binnen fietsafstand. Basisschool De Sleye is om de hoek, en ook Basisschool de Klink en Basisschool St Martinus zijn goed bereikbaar. De gemeente Maasgouw biedt verder voorzieningen zoals een huisartsenpraktijk en een restaurant op loopafstand.

Over de aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Leisure for Life op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusOnder optie
Prijs€ 285.500
Prijs per m²€ 2.913
Woonoppervlakte98m²
Perceeloppervlakte350m²
Bouwjaar2023
BuurtVerspreide huizen Heel
WijkHeel
GemeenteMaasgouw

Locatie

Schutteheide 1-437, Heel

Buurt statistieken

Gegevens uit Verspreide huizen Heel

Inwoners220
Mannen52%
Vrouwen48%

Supermarkten

6 binnen 5 km

Jumbo
Dorpsstraat 21
1450m
Aldi
Akker 5
3887m
Lidl
Markt 9
4407m

Scholen

12 binnen 5 km

Basisschool De Sleye
Basisonderwijs · 228 leerlingen
1124m
School voor Speciaal Basisonderwijs Op de tump
Speciaal onderwijs · 112 leerlingen
1281m
Basisschool de Klink
Basisonderwijs · 111 leerlingen
1880m

Veelgestelde vragen

Over Schutteheide 1-437, Heel

Is €285.500 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €285.500 is marktconform voor een nieuwbouwwoning van 98 m² in deze regio. Vergelijkbare woningen in de omgeving worden voor vergelijkbare bedragen aangeboden.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in het buitengebied van Heel, met een treinstation op 10,3 km afstand. Voor dagelijkse voorzieningen zoals supermarkten en scholen ben je aangewezen op de omliggende dorpen. De auto is dan ook het meest praktische vervoermiddel.

Wat voor type woning is dit?

Het is een woning uit 2023, waarschijnlijk een appartement of een kleine eengezinswoning, gezien de oppervlakte van 98 m². De exacte indeling is niet bekend, maar nieuwbouwwoningen hebben vaak een open woonkamer met keuken en twee of drie slaapkamers.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loop- of fietsafstand. De dichtstbijzijnde is Basisschool De Sleye op 1,1 km, gevolgd door Basisschool de Klink op 1,9 km en Basisschool St Martinus op 2,4 km. Voor voortgezet onderwijs moet je naar Heel of omliggende plaatsen, op 5,5 km afstand.

Hoe is de buurt samengesteld?

De buurt Verspreide huizen Heel telt 220 inwoners, met een mix van leeftijden. Ongeveer 36% is 65 jaar of ouder, en 18% is tussen 45 en 65 jaar. Er zijn relatief weinig kinderen (9% onder 15 jaar). De meeste huishoudens bestaan uit eenpersoons- of tweepersoonshuishoudens zonder kinderen.

Wat is het energielabel van deze woning?

Nieuwbouwwoningen hebben doorgaans een A-label, wat betekent dat ze zeer energiezuinig zijn.

Leisure for Life
Geen mail gevonden
Bekijk
Bekijk aanbod