Woning te koop: Siriusstraat 69, Alphen Aan Den Rijn
Verkocht onder voorbehoud

Siriusstraat 69

Bedrijventerrein Heimanswetering, Alphen aan den Rijn

€ 589.000
Buurt Bedrijventerrein Heimanswetering, Alphen Aan Den RijnBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label A+++
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Nieuwbouw uit 2025
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
AI-samenvatting

Nieuwbouwappartement in een rustige hoek

Dit appartement aan de Siriusstraat 69 is gloednieuw en straalt moderne luxe uit. Met energielabel A+++ ben je verzekerd van een zeer lage energierekening. Het appartement ligt in een rustige buurt, maar toch dicht bij voorzieningen. De vraagprijs van €589.000 is marktconform voor een nieuwbouwappartement van 103 m² in deze regio. Bekijk ook andere woningen in Alphen aan den Rijn voor een vergelijking.

Bedrijventerrein Heimanswetering

De buurt Bedrijventerrein Heimanswetering is een rustige, groene omgeving met veel eengezinswoningen. Het is een kleine buurt met slechts 50 inwoners, wat zorgt voor een dorps gevoel. De meeste huishoudens bestaan uit stellen zonder kinderen of ouderen. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar voor deze buurt. Meer over de buurt Bedrijventerrein Heimanswetering lees je op de buurtpagina.

Leven in de straat

Doordeweeks haal je snel je boodschappen bij de Lidl om de hoek (twee straten verder) of bij Albert Heijn of Jumbo op loopafstand. Voor de kinderen is er een basisschool op loopafstand, de PC basisschool JP Sweelinck, en middelbare scholen zoals het Ashram College en de Chr. SGM Groene Hart zijn ook vlakbij. De gemeente Alphen aan den Rijn biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Koppes Makelaardij B.V. en Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 589.000
Prijs per m²€ 5.718
Woonoppervlakte103m²
Bouwjaar2025
EnergielabelA+++
BuurtBedrijventerrein Heimanswetering
WijkOudshoorn
GemeenteAlphen aan den Rijn

Locatie

Siriusstraat 69, Alphen Aan Den Rijn

Buurt statistieken

Gegevens uit Bedrijventerrein Heimanswetering

Inwoners50
Mannen60%
Vrouwen50%

Supermarkten

19 binnen 5 km

Lidl
Ouvertureweg 81-87
840m
Albert Heijn
Herenhof 74
909m
Jumbo
Herenhof 183
961m

Scholen

46 binnen 5 km

Chr. SGM Groene Hart voor vwo, havo, mavo, vbo Marsdiep dependance
Voortgezet onderwijs · 327 leerlingen
277m
Ashram College KSG voor vwo, havo, mavo en vbo
Voortgezet onderwijs · 763 leerlingen
277m
PC basisschool JP Sweelinck
Basisonderwijs · 161 leerlingen
446m

Veelgestelde vragen

Over Siriusstraat 69, Alphen Aan Den Rijn

Welk energielabel heeft Siriusstraat 69?

De woning aan Siriusstraat 69 in Alphen Aan Den Rijn heeft energielabel A+++.

Is €589.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €589.000 is marktconform voor een nieuwbouwappartement van 103 m² met energielabel A+++ in Alphen aan den Rijn. Nieuwbouwappartementen in deze regio worden vaak rond dit prijsniveau aangeboden. Het is een scherpe prijs gezien de lage energiekosten en moderne afwerking.

Wat is de ligging van dit appartement ten opzichte van het openbaar vervoer?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 4,1 km afstand, dus je bent ongeveer tien minuten met de auto of fiets onderweg.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere scholen op loopafstand. De PC basisschool JP Sweelinck ligt op 446 meter, en middelbare scholen zoals het Ashram College en de Chr. SGM Groene Hart zijn op 277 meter. Ook is er een kinderdagverblijf op 500 meter.