Woning te koop: Skelte van Aysmastrjitte 12, Schettens
Onder bod
KopenSúdwest-FryslânWeidestreek OostSchettensSkelte van Aysmastrjitte 12

Skelte van Aysmastrjitte 12

Schettens, Súdwest-Fryslân

€ 399.500
Buurt Schettens, SchettensBekijk buurt
Onder bod
Er is al een bod uitgebracht op deze woning
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 145m²
145m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Een ruime woning in het Friese landschap

Deze woning aan de Skelte van Aysmastrjitte 12 in Schettens is een vrijstaand huis met 145 m² woonoppervlak, gebouwd in 1986 en voorzien van energielabel B. De advertentie vermeldt geen woningtype, maar de oppervlakte en het bouwjaar zijn bekend. Daardoor is het lastig om precies te zeggen wat voor type woning het is. De vraagprijs van €399.500 is marktconform voor een woning van deze omvang in de regio. Bekijk ook andere woningen in Súdwest-Fryslân.

Rustig wonen in Schettens

Schettens is een klein dorp in de gemeente Súdwest-Fryslân, met ongeveer 160 inwoners. Het is een rustige buurt waar veel eengezinswoningen staan en de meeste woningen koop zijn. De bevolking bestaat voor een groot deel uit 45-plussers, en er wonen relatief weinig kinderen. De buurt Schettens is niet stedelijk, met een omgevingsadressendichtheid van 35 adressen per km². Er zijn geen buurtreviews beschikbaar.

Dagelijks leven in en rond Schettens

Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Poiesz op ongeveer 2,9 km afstand, of bij de Aldi of Jumbo op zo'n 3,7 km. In de buurt zijn ook basisscholen: Christelijke Basisschool De Bonkelder en Basisschool De Utskoat, beide op ongeveer 2,5 km. Voor voortgezet onderwijs is er het Marne college op 2,7 km. De gemeente Súdwest-Fryslân biedt verder voorzieningen zoals een huisartsenpraktijk op 3,5 km en een restaurant op 3,4 km.

Over deze advertentie

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Boonstra Makelaardij Bolsward e.o. op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusOnder bod
Prijs€ 399.500
Prijs per m²€ 2.755
Woonoppervlakte145m²
Perceeloppervlakte254m²
Bouwjaar1986
EnergielabelB
BuurtSchettens
WijkWeidestreek Oost
GemeenteSúdwest-Fryslân

Locatie

Skelte van Aysmastrjitte 12, Schettens

Buurt statistieken

Gegevens uit Schettens

Inwoners160
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

4 binnen 5 km

Poiesz
Arumerweg 72
2851m
Poiesz
Peter van Thaborplein 4
2926m
Aldi
Snekerstraat 7
3665m

Scholen

9 binnen 5 km

Christelijke Basisschool De Bonkelder
Basisonderwijs · 77 leerlingen
2479m
Basisschool De Utskoat
Basisonderwijs · 91 leerlingen
2479m
Marne college
Voortgezet onderwijs · 734 leerlingen
2745m

Veelgestelde vragen

Over Skelte van Aysmastrjitte 12, Schettens

Welk energielabel heeft Skelte van Aysmastrjitte 12?

De woning aan Skelte van Aysmastrjitte 12 in Schettens heeft energielabel B.

Is de prijs van €399.500 redelijk voor deze woning?

De vraagprijs van €399.500 is marktconform voor een woning van 145 m² met energielabel B in Schettens. De oppervlakte en het energielabel zijn bekend, maar het woningtype staat niet in de advertentie. Vergelijkbare woningen in de regio worden voor vergelijkbare bedragen aangeboden.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het energielabel is B, wat betekent dat de woning zuinig is. Je kunt lagere stookkosten verwachten dan bij een woning met een lager label. Het exacte verbruik hangt af van je gebruik en de isolatie.

Hoe is de buurt Schettens om in te wonen?

Schettens is een klein, rustig dorp met veel eengezinswoningen en een hoog percentage koopwoningen. De bevolking bestaat vooral uit 45-plussers. Het is een niet-stedelijke omgeving. Voorzieningen zoals supermarkten en scholen zijn op enkele kilometers afstand.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn basisscholen op ongeveer 2,5 km afstand: Christelijke Basisschool De Bonkelder en Basisschool De Utskoat. Voor voortgezet onderwijs is het Marne college op 2,7 km. Ook zijn er kinderdagverblijven in de omgeving.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het dichtstbijzijnde treinstation is op 13,7 km afstand. Dat is ongeveer 15 minuten met de auto. Openbaar vervoer per bus is mogelijk, maar specifieke lijnen worden niet genoemd.

Waarom staat er geen woningtype in de advertentie?

Boonstra Makelaardij Bolsward e.o. heeft op Funda alleen de straat, prijs, oppervlakte, bouwjaar en energielabel gepubliceerd. Het woningtype staat niet in de advertentie.

Boonstra Makelaardij Bolsward e.o.