Woning te koop: Skûtmakkerspôle 8T45, Terkaple
KopenDe Fryske MarrenTerkapleSkûtmakkerspôle 8T45

Skûtmakkerspôle 8T45

Terkaple, De Fryske Marren

€ 186.000
Buurt Terkaple, TerkapleBekijk buurt
Populaire buurt voor doorstromers
38% van de bewoners is 45-65 jaar
Energielabel C
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Rust en ruimte in Terkaple

Dit appartement in Terkaple is een oase van rust. Met 40 m² woonoppervlak is het compact maar slim ingedeeld. Het bouwjaar 2014 zorgt voor een moderne uitstraling en energielabel C. De vraagprijs van €186.000 is marktconform voor een woning van dit type in de regio. Bekijk ook andere woningen in De Fryske Marren.

Terkaple: een dorp met karakter

Terkaple is een klein dorp met ongeveer 225 inwoners. Het is er rustig en groen, met veel eengezinswoningen. De meeste huishoudens bestaan uit stellen zonder kinderen of ouderen. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de sfeer is er ongetwijfeld gemoedelijk. Meer over de buurt Terkaple.

Dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Albert Heijn op bijna 5 km afstand, of de Aldi en Lidl iets verderop. De dichtstbijzijnde basisschool, Samenlevingsschool Bloei, ligt op ruim 3 km. Er zijn ook andere scholen in de omgeving, zoals Wumkesskoalle en PCBS It Haskerfjild. Het dorp heeft een restaurant op loopafstand. De gemeente De Fryske Marren biedt verder veel natuur en water.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Wonen aan water Makelaars Sneek op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 186.000
Prijs per m²€ 4.650
Woonoppervlakte40m²
Perceeloppervlakte274m²
Bouwjaar2014
EnergielabelC
BuurtTerkaple
WijkTerkaple
GemeenteDe Fryske Marren

Locatie

Skûtmakkerspôle 8T45, Terkaple

Buurt statistieken

Gegevens uit Terkaple

Inwoners225
Mannen53%
Vrouwen44%

Supermarkten

2 binnen 5 km

Albert Heijn
Midstraat 28 30
4770m
Aldi
Sinnebuorren 10
4919m
Lidl
E A Borgerstraat 1-18
5188m

Scholen

3 binnen 5 km

Samenlevingsschool Bloei
Basisonderwijs · 44 leerlingen
3274m
Wumkesskoalle
Basisonderwijs · 163 leerlingen
4603m
Protestants Christelijke Basisschool It Haskerfjild
Basisonderwijs · 230 leerlingen
4787m

Veelgestelde vragen

Over Skûtmakkerspôle 8T45, Terkaple

Welk energielabel heeft Skûtmakkerspôle 8T45?

De woning aan Skûtmakkerspôle 8T45 in Terkaple heeft energielabel C.

Is de prijs van €186.000 reëel voor deze woning?

De vraagprijs van €186.000 voor een appartement van 40 m² met energielabel C uit 2014 in Terkaple is marktconform. Het is een klein dorp met weinig voorzieningen, maar de woning is modern en energiezuinig. Vergelijkbare woningen in de regio worden voor soortgelijke bedragen aangeboden.

Hoe is het wonen in Terkaple?

Terkaple is een rustig dorp met ongeveer 225 inwoners, veelal ouderen en stellen zonder kinderen. Er is weinig stedelijke drukte, want de omgevingsadressendichtheid is laag. Voorzieningen zoals supermarkten en scholen liggen op enkele kilometers afstand, maar de natuur en rust zijn dichtbij.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

De woning heeft energielabel C. Dat betekent dat het redelijk zuinig is, maar niet top. Je kunt verwachten dat de energiekosten gemiddeld zijn. Het is geen label A, maar ook geen G. Het bouwjaar 2014 zorgt voor goede isolatie en moderne installaties.