Woning te koop: Smidsstraat 19-022, Sneek
KopenSúdwest-FryslânSneekHemdijkSmidsstraat 19-022

Smidsstraat 19-022

Hemdijk, Súdwest-Fryslân

€ 116.000
Buurt Hemdijk, SneekBekijk buurt
Populaire buurt voor senioren
34% van de bewoners is 65+
AI-samenvatting

Een opvallend betaalbare woning in Sneek

Deze woning aan de Smidsstraat 19-022 in Sneek is een verrassend voordelig koopaanbod. Met een vraagprijs van €116.000 voor 50 m² woonoppervlak uit 2016 is dit een scherpe optie in de huidige markt. Het is een appartement in een rustige buurt. Vergeleken met andere woningen in Súdwest-Fryslân valt de prijs op.

Buurt Hemdijk: rustig en gemengd

De buurt Hemdijk is een rustige woonwijk met een mix van bewoners. Van de 1.215 inwoners is een aanzienlijk deel 65 jaar of ouder, maar er wonen ook gezinnen met kinderen. De buurt heeft een dorps karakter, met veel eengezinswoningen en een laag stedelijkheidsniveau. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: een veilige, groene omgeving.

Dagelijkse voorzieningen om de hoek

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Albert Heijn op ongeveer een kwartier lopen, of bij Poiesz en Jumbo die iets verder weg liggen. In de buurt vind je ook diverse scholen, zoals Aeres VMBO Sneek en De Diken, beide op loopafstand. Het treinstation van Sneek is tien minuten lopen. De gemeente Súdwest-Fryslân biedt een ruim aanbod aan voorzieningen.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Makelaardij Jan de Lange B.V. aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt8 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 116.000
Prijs per m²€ 2.320
Woonoppervlakte50m²
Perceeloppervlakte2931m²
Bouwjaar2016
BuurtHemdijk
WijkSneek
GemeenteSúdwest-Fryslân

Locatie

Smidsstraat 19-022, Sneek

Buurt statistieken

Gegevens uit Hemdijk

Inwoners1.215
Mannen49%
Vrouwen51%

Supermarkten

14 binnen 5 km

Albert Heijn
Sint Antoniusplein 35
1469m
Poiesz
Jancko Douwamastraat 29
1670m
Jumbo
Molenkrite 171
1813m

Scholen

29 binnen 5 km

Sinne (v)so zml/mg
Speciaal onderwijs · 69 leerlingen
573m
Aeres VMBO Sneek
Voortgezet onderwijs · 385 leerlingen
625m
De Diken
Voortgezet onderwijs · 268 leerlingen
635m

Veelgestelde vragen

Over Smidsstraat 19-022, Sneek

Is €116.000 een realistische prijs voor deze woning?

Ja, voor een woning van 50 m² uit 2016 in Sneek is dit een scherpe prijs. De woningmarkt in de buurt is niet oververhit, en de vraagprijs ligt onder het gemiddelde voor vergelijkbare woningen in de regio. Het is een betaalbare instap voor starters of investeerders.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in een rustige buurt, maar voorzieningen zijn goed bereikbaar. Het treinstation van Sneek is op 1,3 km afstand, ongeveer tien minuten lopen. De dichtstbijzijnde supermarkt (Albert Heijn) is op 1,5 km, en er zijn meerdere scholen op loopafstand.

Wat voor type woning is dit?

Het is een appartement van 50 m², gebouwd in 2016. Het is onderdeel van een klein complex en heeft een moderne uitstraling. De exacte indeling is niet bekend, maar het is geschikt voor een starter of een klein huishouden.

Zijn er energielabelgegevens bekend?