Woning te koop: Spijkweg 15-232, Biddinghuizen

Spijkweg 15-232

Buitengebied Biddinghuizen, Dronten

€ 109.000
Buurt Buitengebied Biddinghuizen, BiddinghuizenBekijk buurt
SPAR op 67m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor doorstromers
36% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Een rustig appartement in het groen

Dit appartement aan de Spijkweg in Biddinghuizen is een rustige plek midden in de natuur. Met 38 m² woonoppervlak is het compact en overzichtelijk. De woning uit 1971 is een van de weinige oudere panden in de buurt, want de meeste woningen zijn na 2010 gebouwd. De vraagprijs van €109.000 is aanzienlijk lager dan het gemiddelde in de buurt, wat het een scherpe optie maakt voor wie een betaalbare woning zoekt. Bekijk ook andere woningen in Dronten.

Buitengebied Biddinghuizen

De buurt Buitengebied Biddinghuizen is een landelijk gebied met veel eengezinswoningen (69%). De meeste huishoudens bestaan uit stellen zonder kinderen of alleenstaanden. De buurt is rustig en groen, met een lage bevolkingsdichtheid. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers laten een gemengde bevolking zien met een gemiddelde huishoudensgrootte van 2,1.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen loop je naar de SPAR, die naast de deur ligt op 67 meter. Voor een grotere supermarkt kun je naar de Jumbo op drie kilometer afstand. Basisscholen zoals PCBS De Wildemaet (2,5 km) en Hervormde Basisschool Mattanja (3,6 km) zijn op loop- of fietsafstand. De gemeente Dronten biedt verder voorzieningen zoals een bibliotheek en parken, al liggen die op wat grotere afstand.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder en Pararius.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt25 april 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 109.000
Prijs per m²€ 2.868
Woonoppervlakte38m²
Perceeloppervlakte34094m²
Bouwjaar1971
BuurtBuitengebied Biddinghuizen
WijkBiddinghuizen
GemeenteDronten

Locatie

Spijkweg 15-232, Biddinghuizen

Buurt statistieken

Gegevens uit Buitengebied Biddinghuizen

Inwoners1.530
Mannen56%
Vrouwen44%

Woningmarkt

Gegevens uit Buitengebied Biddinghuizen

Woningvoorraad559
Gem. WOZ-waarde€ 474.000
Koopwoningen77%
Huurwoningen23%

Supermarkten

6 binnen 5 km

SPAR
Spijkweg 13
67m
Jumbo
Zwolscheweg 1
3057m
Aldi
Vrijheidsstraat 18
3602m

Scholen

10 binnen 5 km

PCBS De Wildemaet
Basisonderwijs · 151 leerlingen
2500m
Hervormde Basisschool Mattanja
Basisonderwijs · 109 leerlingen
3629m
Ds. Baxschool
Basisonderwijs · 185 leerlingen
3645m

Veelgestelde vragen

Over Spijkweg 15-232, Biddinghuizen

Is €109.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €109.000 ligt fors onder de gemiddelde vraagprijs in de buurt (€315.058) en ook onder de laagste vraagprijs (€169.500). De woning is met 38 m² wel kleiner dan het buurtgemiddelde van 116 m². De prijs per m² is niet direct te vergelijken, maar gezien de lage absolute prijs is het een betaalbare optie.

Hoe is de buurt Buitengebied Biddinghuizen?

Het is een landelijke, rustige buurt met veel eengezinswoningen. De meeste woningen zijn na 2010 gebouwd, maar dit appartement uit 1971 is een uitzondering. Er wonen veel 45-plussers en stellen zonder kinderen. De buurt heeft een lage stedelijkheidsgraad (5) en een omgevingsadressendichtheid van 126, wat duidt op een rustige omgeving.