Woning te koop: Spijkweg 15-705, Biddinghuizen

Spijkweg 15-705

Buitengebied Biddinghuizen, Dronten

€ 214.500
Buurt Buitengebied Biddinghuizen, BiddinghuizenBekijk buurt
SPAR op 67m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor doorstromers
36% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Rust en ruimte in het buitengebied

Dit appartement aan de Spijkweg in Biddinghuizen is een stille plek in het groen. Met 38 m² woonoppervlak is het compact, maar de lage prijs van €214.500 maakt het een toegankelijke optie. Het bouwjaar 1971 geeft het een solide basis. Vergeleken met andere woningen in Dronten is de prijs aan de lage kant.

Buitengebied Biddinghuizen

De buurt Buitengebied Biddinghuizen is dunbevolkt met 1.530 inwoners en een lage omgevingsadressendichtheid van 126. Het is een rustige omgeving, vooral geschikt voor wie van stilte houdt. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: veel eengezinswoningen en een hoog percentage koopwoningen.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen loop je naar de SPAR, die op 67 meter ligt. Andere supermarkten zoals Jumbo en Aldi zijn op drie tot vier kilometer afstand. Basisscholen zoals PCBS De Wildemaet (2,5 km) en Hervormde Basisschool Mattanja (3,6 km) zijn bereikbaar met de fiets. De gemeente Dronten biedt voorzieningen op afstand, maar de rust is hier het belangrijkste.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder en Pararius.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt25 april 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 214.500
Prijs per m²€ 5.645
Woonoppervlakte38m²
Perceeloppervlakte34094m²
Bouwjaar1971
BuurtBuitengebied Biddinghuizen
WijkBiddinghuizen
GemeenteDronten

Locatie

Spijkweg 15-705, Biddinghuizen

Buurt statistieken

Gegevens uit Buitengebied Biddinghuizen

Inwoners1.530
Mannen56%
Vrouwen44%

Woningmarkt

Gegevens uit Buitengebied Biddinghuizen

Woningvoorraad559
Gem. WOZ-waarde€ 474.000
Koopwoningen77%
Huurwoningen23%

Supermarkten

6 binnen 5 km

SPAR
Spijkweg 13
67m
Jumbo
Zwolscheweg 1
3057m
Aldi
Vrijheidsstraat 18
3602m

Scholen

10 binnen 5 km

PCBS De Wildemaet
Basisonderwijs · 151 leerlingen
2500m
Hervormde Basisschool Mattanja
Basisonderwijs · 109 leerlingen
3629m
Ds. Baxschool
Basisonderwijs · 185 leerlingen
3645m

Veelgestelde vragen

Over Spijkweg 15-705, Biddinghuizen

Is €214.500 een eerlijke prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €214.500 ligt 32% onder de gemiddelde vraagprijs in de buurt (€315.058). De mediaanprijs in Buitengebied Biddinghuizen is €248.500. Omdat het appartement met 38 m² kleiner is dan het buurtgemiddelde van 116 m², is de prijs relatief laag. Het is een scherpe prijs voor een instap in de koopmarkt.

Hoe is de bereikbaarheid van dit appartement?

Het appartement ligt in het buitengebied van Biddinghuizen. Het dichtstbijzijnde treinstation is op 12,1 km afstand. De auto is dan ook het meest praktisch. De omgeving is rustig en groen.

Zijn er winkels en scholen in de buurt?

Ja, de SPAR supermarkt ligt op slechts 67 meter afstand. Andere supermarkten zoals Jumbo en Aldi zijn op 3 tot 4 km. Basisscholen zoals PCBS De Wildemaet (2,5 km) en Hervormde Basisschool Mattanja (3,6 km) zijn op fietsafstand.