Woning te koop: Spijkweg 15P705, Biddinghuizen

Spijkweg 15P705

Buitengebied Biddinghuizen, Dronten

€ 214.500
Buurt Buitengebied Biddinghuizen, BiddinghuizenBekijk buurt
SPAR op 191m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor doorstromers
36% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Een recreatiewoning in het groen

Deze recreatiewoning aan de Spijkweg in Biddinghuizen is een fijne plek voor wie van rust en ruimte houdt. Het huis uit 2019 is modern en onderhoudsarm, met een woonoppervlak van 55 m². De vraagprijs van €214.500 is scherp vergeleken met andere woningen in Dronten.

Buitengebied Biddinghuizen

De woning ligt in de buurt Buitengebied Biddinghuizen, een landelijke omgeving met veel eengezinswoningen. De buurt is rustig en groen, met een mix van inwoners. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers laten zien dat het een relatief jonge buurt is: bijna 90% van de woningen is na 2010 gebouwd.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de SPAR, die om de hoek zit op 191 meter. Andere supermarkten zoals Jumbo en Aldi zijn op fietsafstand. Basisscholen zoals PCBS De Wildemaet (2,5 km) en Ds. Baxschool (3,4 km) zijn bereikbaar. De gemeente Dronten biedt verder voorzieningen zoals een bibliotheek en parken, al liggen die op wat grotere afstand.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via LXRY Property op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt11 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 214.500
Prijs per m²€ 3.900
Woonoppervlakte55m²
Perceeloppervlakte371m²
Bouwjaar2019
BuurtBuitengebied Biddinghuizen
WijkBiddinghuizen
GemeenteDronten

Locatie

Spijkweg 15P705, Biddinghuizen

Buurt statistieken

Gegevens uit Buitengebied Biddinghuizen

Inwoners1.530
Mannen56%
Vrouwen44%

Woningmarkt

Gegevens uit Buitengebied Biddinghuizen

Woningvoorraad559
Gem. WOZ-waarde€ 474.000
Koopwoningen77%
Huurwoningen23%

Supermarkten

6 binnen 5 km

SPAR
Spijkweg 13
191m
Jumbo
Zwolscheweg 1
3092m
SPAR
Oude Hogeweg 2A
3429m

Scholen

10 binnen 5 km

PCBS De Wildemaet
Basisonderwijs · 151 leerlingen
2480m
Ds. Baxschool
Basisonderwijs · 185 leerlingen
3425m
Hervormde Basisschool Mattanja
Basisonderwijs · 109 leerlingen
3524m

Veelgestelde vragen

Over Spijkweg 15P705, Biddinghuizen

Is €214.500 een realistische prijs voor deze woning?

Ja, de vraagprijs van €214.500 ligt 32% onder de gemiddelde vraagprijs in de buurt (€315.058). De woning is met 55 m² wel kleiner dan het buurtgemiddelde van 116 m². De prijs per m² is niet direct te vergelijken, maar gezien het bouwjaar 2019 en de recreatieve bestemming is de prijs marktconform.

Wat is de ligging van deze woning?

De woning staat in het buitengebied van Biddinghuizen, een rustige, landelijke omgeving. Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 12,1 km afstand. De SPAR-supermarkt is op 191 meter. Voor uitgebreidere voorzieningen ben je aangewezen op Biddinghuizen of Dronten.

Hoeveel onderhoud vraagt een woning uit 2019?

Een woning uit 2019 is modern gebouwd en heeft doorgaans weinig onderhoud. De isolatie en installaties zijn van deze tijd, wat bijdraagt aan een laag energieverbruik.