Woning te koop: Statenlaan 625, 'S-Hertogenbosch
KopenDen BoschWestPaleiskwartierStatenlaan 625

Statenlaan 625

Paleiskwartier, Den Bosch

€ 660.000
Buurt Paleiskwartier, 'S-HertogenboschBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A++
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 969m²
969m² woonoppervlakte
Albert Heijn op 311m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een royale woning in het Paleiskwartier

Deze woning aan de Statenlaan 625 in 's-Hertogenbosch is een opvallend ruim appartement in het moderne Paleiskwartier. Met 969 m² woonoppervlak biedt het een ongekende hoeveelheid ruimte, verdeeld over een doordachte indeling. Het bouwjaar 2000 zorgt voor een solide basis en eigentijdse voorzieningen. De vraagprijs van €660.000 is aan de hoge kant vergeleken met andere woningen in Den Bosch, maar de enorme oppervlakte maakt het een uniek aanbod.

De buurt Paleiskwartier

Het Paleiskwartier is een levendige, stedelijke buurt met een mix van jonge professionals en oudere bewoners. De buurt kent veel eenpersoonshuishoudens en een hoog voorzieningenniveau. De buurt Paleiskwartier staat bekend om zijn moderne architectuur en centrale ligging. Op basis van de beschikbare beoordelingen is er nog geen bewonersfeedback om te delen.

Het dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen loop je zo naar de Albert Heijn om de hoek (311 m) of de Jumbo twee straten verder (427 m). Ook AH to go (379 m) en Ekoplaza (695 m) zijn dichtbij. Voor schoolgaande kinderen zijn er basisscholen zoals OBS De Koningslinde (2660 m) en Basisschool Het Molenven (2682 m) op loopafstand. De gemeente Den Bosch biedt daarnaast volop stedelijke voorzieningen.

Over deze aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Veerhuis Wonen B.V. en Vastgoed Nederland.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt11 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 660.000
Prijs per m²€ 681
Woonoppervlakte969m²
Perceeloppervlakte3436m²
Bouwjaar2000
EnergielabelA++
BuurtPaleiskwartier
WijkWest
GemeenteDen Bosch

Locatie

Statenlaan 625, 'S-Hertogenbosch

Buurt statistieken

Gegevens uit Paleiskwartier

Inwoners3.725
Mannen52%
Vrouwen48%

Woningmarkt

Gegevens uit Paleiskwartier

Woningvoorraad2.156
Gem. WOZ-waarde€ 407.000
Koopwoningen48%
Huurwoningen52%

Supermarkten

34 binnen 5 km

Albert Heijn
Stationsplein 143
311m
AH to go
Stationspassage 1 3
379m
Jumbo
Hofvijver 2
427m

Scholen

12 binnen 5 km

OBS De Koningslinde
Basisonderwijs · 563 leerlingen
2660m
Basisschool Het Molenven
Basisonderwijs · 245 leerlingen
2682m
KC Het IJzeren Kind
Basisonderwijs · 572 leerlingen
3634m

Veelgestelde vragen

Over Statenlaan 625, 'S-Hertogenbosch

Welk energielabel heeft Statenlaan 625?

De woning aan Statenlaan 625 in 'S-Hertogenbosch heeft energielabel A++.

Is de prijs van €660.000 reëel voor deze woning?

De vraagprijs ligt 27% boven het buurtgemiddelde van €521.379, maar de woning is met 969 m² ook veel groter dan gemiddeld (2548 m² in de buurt). De prijs per m² is met €681 relatief laag vergeleken met het buurtgemiddelde van €6.950 per m². Het is een uniek object door de enorme oppervlakte.

Hoe is de buurt Paleiskwartier om in te wonen?

Het Paleiskwartier is een zeer stedelijke buurt (stedelijkheidsklasse 1) met veel voorzieningen op loopafstand. Er wonen veel alleenstaanden en jonge mensen. De buurt heeft een laag aandeel gezinnen met kinderen. Het is een moderne wijk met veel appartementen.

Wat is de gemiddelde verkooptijd in deze buurt?

In het Paleiskwartier stonden woningen in de afgelopen periode gemiddeld 66 dagen te koop voordat ze verkocht werden. Dat is een indicatie van de marktdynamiek, maar voor deze specifieke woning kan de looptijd afwijken.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand, zoals OBS De Koningslinde (2660 m) en Basisschool Het Molenven (2682 m). Ook is er voortgezet onderwijs op 500 m afstand. Het aanbod is divers.

Hoe is het energielabel van deze woning?

Het energielabel van deze woning is niet specifiek vermeld in de gegevens. In de buurt heeft 55,9% van de woningen label A en 29,4% label A+. Het is aannemelijk dat een woning uit 2000 een gunstig label heeft, maar check dit bij de makelaar.

Wat voor type woning is dit precies?

Het is een appartement (geen eengezinswoning) met een woonoppervlak van 969 m², gebouwd in 2000. Het is een koopwoning. De exacte indeling (aantal kamers) is niet bekend uit de data.

Hoe veilig is de buurt?

In de buurt zijn in de laatste periode 223 misdrijven geregistreerd. Dat is een cijfer om in perspectief te plaatsen: het gaat om een stedelijke omgeving met veel voorzieningen.