Woning te koop: Stationsweg 13E, Hillegom
KopenHillegomHillegom WestOm de ZanderijStationsweg 13E

Stationsweg 13E

Om de Zanderij, Hillegom

€ 1.050.000
Buurt Om de Zanderij, HillegomBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A+++
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 124m²
97% groter dan gemiddeld in de buurt
AI-samenvatting

Een statig herenhuis met allure

Deze hoekwoning uit 1913 ademt karakter, maar is dankzij energielabel A+++ verrassend modern. Met 124 m² woonoppervlak is het een royale woning, flink ruimer dan de gemiddelde koopwoning in de buurt. De vraagprijs van €1.050.000 is aan de hoge kant, maar past bij het formaat en de kwaliteit. Bekijk ook andere woningen in Hillegom voor een prijsvergelijking.

Om de Zanderij: rustig en groen

De buurt Om de Zanderij is een rustige woonwijk met veel eengezinswoningen. Het is er overwegend koop, met 91% koopwoningen. De bevolking is gemengd: veel gezinnen, maar ook een aanzienlijk deel 65-plussers. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, dus een eigen indruk is aan te raden.

Dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen loop je naar de Dekamarkt, om de hoek. Ook Albert Heijn en Aldi zijn op loopafstand. Kinderen kunnen naar de Johannesschool of Daltonschool Hillegom, beide op loopafstand. Het station is twee straten verder. De gemeente Hillegom biedt verder voldoende voorzieningen.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via DMC Overveen aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt4 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.050.000
Prijs per m²€ 8.468
Woonoppervlakte124m²
Perceeloppervlakte2216m²
Bouwjaar1913
EnergielabelA+++
BuurtOm de Zanderij
WijkHillegom West
GemeenteHillegom

Locatie

Stationsweg 13E, Hillegom

Buurt statistieken

Gegevens uit Om de Zanderij

Inwoners1.870
Mannen49%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit Om de Zanderij

Woningvoorraad825
Gem. WOZ-waarde€ 480.000
Koopwoningen91%
Huurwoningen9%

Supermarkten

17 binnen 5 km

Dekamarkt
Henri Dunantplein 85
583m
Albert Heijn
Henri Dunantplein 6
779m
Aldi
Houttuin 8
798m

Scholen

36 binnen 5 km

Fioretti College Hillegom
Voortgezet onderwijs · 864 leerlingen
447m
Johannesschool
Basisonderwijs · 406 leerlingen
586m
Daltonschool Hillegom
Basisonderwijs · 176 leerlingen
615m

Veelgestelde vragen

Over Stationsweg 13E, Hillegom

Welk energielabel heeft Stationsweg 13E?

De woning aan Stationsweg 13E in Hillegom heeft energielabel A+++.

Is €1.050.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs is fors hoger dan de gemiddelde koopwoning in de buurt (€375.000), maar deze woning is met 124 m² ook veel groter dan het buurtgemiddelde van 63 m². De prijs per m² is niet direct te vergelijken, omdat er maar één woning in de buurt te koop staat. Verkochte woningen in de buurt gingen gemiddeld voor €441.333 weg, maar die waren kleiner. De prijs lijkt marktconform voor een woning van dit formaat en energielabel.

Wat betekent energielabel A+++ voor mijn woonlasten?

Energielabel A+++ is het best mogelijke label. Dat betekent dat de woning zeer goed geïsoleerd is en waarschijnlijk een warmtepomp of zonnepanelen heeft. De energierekening zal laag zijn, al zijn de exacte kosten afhankelijk van je verbruik. In de buurt heeft 100% van de koopwoningen label A, maar deze woning steekt daar met A+++ nog bovenuit.