Woning te koop: Strandweg 7-242, Koudekerke

Strandweg 7-242

Verspreide huizen buiten recreatiegebied Koudekerke, Veere

€ 129.000
Buurt Verspreide huizen buiten recreatiegebied Koudekerke, KoudekerkeBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 675m²
675m² woonoppervlakte
Populaire buurt voor doorstromers
33% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Een recreatiewoning met karakter

Deze woning aan de Strandweg in Koudekerke is een recreatiewoning uit 2009, gelegen in een rustig buitengebied. Met 675 m² grond biedt het een flinke tuin. De woning is een recreatiewoning, dus niet geschikt voor permanente bewoning. De vraagprijs van €129.000 is marktconform voor een recreatiewoning in deze omgeving. Bekijk ook andere woningen in Veere.

De buurt: Verspreide huizen buiten recreatiegebied Koudekerke

De buurt is dunbevolkt met 420 inwoners en een lage stedelijkheidsgraad. Het is een rustige omgeving, vooral geschikt voor recreatie. De meeste woningen zijn eengezinswoningen en koopwoningen. De buurt heeft een gemengde bevolking, met zowel gezinnen als ouderen. Lees meer over de buurt Verspreide huizen buiten recreatiegebied Koudekerke.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de SPAR, op ongeveer een kwartier lopen. Ook Jumbo en Lidl zijn op fietsafstand. In de buurt zijn diverse basisscholen, zoals OBS De Wizzert en CBS 't Klinket, beide op loopafstand. Het treinstation ligt op 4,9 km afstand, dus je bent aangewezen op de auto of fiets voor verder reizen. De gemeente Veere biedt een rustige woonomgeving met veel natuur.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Kuub Makelaars op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 129.000
Prijs per m²€ 191
Woonoppervlakte675m²
Perceeloppervlakte59925m²
Bouwjaar2009
BuurtVerspreide huizen buiten recreatiegebied Koudekerke
WijkKoudekerke
GemeenteVeere

Locatie

Strandweg 7-242, Koudekerke

Buurt statistieken

Gegevens uit Verspreide huizen buiten recreatiegebied Koudekerke

Inwoners420
Mannen51%
Vrouwen49%

Supermarkten

13 binnen 5 km

SPAR
Vebenabos 44 A
1281m
Jumbo
Badhuisstraat 6
1769m
Lidl
Paauwenburgweg 63-77
2256m

Scholen

30 binnen 5 km

OBS De Wizzert
Basisonderwijs · 262 leerlingen
1384m
CBS 't Klinket
Basisonderwijs · 190 leerlingen
1444m
Archipelschool De Sprong
Basisonderwijs · 78 leerlingen
1548m

Veelgestelde vragen

Over Strandweg 7-242, Koudekerke

Is €129.000 een realistische prijs voor deze recreatiewoning?

Ja, de prijs van €129.000 is marktconform voor een recreatiewoning uit 2009 met 675 m² grond in deze rustige buurt van Koudekerke. Recreatiewoningen zijn doorgaans goedkoper dan reguliere woningen, omdat ze niet permanent bewoond mogen worden. De prijs weerspiegelt de ligging en het type woning.

Mag ik hier permanent wonen?

Nee, dit is een recreatiewoning en mag niet permanent bewoond worden. Het is bedoeld voor recreatief gebruik, zoals vakanties of weekenden. De gemeente Veere handhaaft dit beleid. Voor permanente bewoning moet je een reguliere woning zoeken.

Wat is de staat van de woning?

De woning is gebouwd in 2009, dus relatief modern. Specifieke details over isolatie of installaties zijn niet bekend, maar een woning uit 2009 voldoet aan de toen geldende bouwvoorschriften.