Woning te koop: Tiendstraat 33, Helmond
Verkocht onder voorbehoud
KopenHelmondBinnenstadVossenbergTiendstraat 33

Tiendstraat 33

Vossenberg, Helmond

€ 275.000
Buurt Vossenberg, HelmondBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Ruim woonoppervlak van 214m²
102% groter dan gemiddeld in de buurt
Zapolski op 406m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een ruime woning in het centrum van Helmond

Deze woning aan de Tiendstraat 33 ademt de sfeer van een stadswoning uit 1912. Met 214 m² woonoppervlak is het een flinke woning. Het energielabel C is redelijk voor een woning van deze leeftijd. De vraagprijs van €275.000 is opvallend scherp: het is de goedkoopste van de 8 koopwoningen die nu in de buurt te koop staan, en ligt 28% onder de gemiddelde vraagprijs van €381.875. Vergelijk dit met andere woningen in Helmond.

De buurt Vossenberg

Vossenberg is een levendige buurt in het centrum van Helmond, met een mix van jong en oud. De buurt telt zo'n 3270 inwoners, waarvan een groot deel tussen de 25 en 45 jaar oud is. Het is een stedelijke omgeving met veel voorzieningen op loopafstand. De buurt Vossenberg heeft een gevarieerd woningaanbod, met zowel vooroorlogse als nieuwere woningen.

Het leven in de straat

In de Tiendstraat woon je midden in de stad. Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Zapolski, om de hoek op 400 meter, of bij Lidl op 600 meter. Ook Jumbo is op tien minuten lopen. Voor kinderen zijn er scholen dichtbij: basisschool De Vuurvogel op 500 meter en het Jan van Brabant College op nog geen 200 meter. Het treinstation van Helmond is op tien minuten lopen. De gemeente Helmond biedt een compleet stadsleven.

Over deze aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Hendriks Makelaardij Eindhoven op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 275.000
Prijs per m²€ 1.285
Woonoppervlakte214m²
Perceeloppervlakte195m²
Bouwjaar1912
EnergielabelC
BuurtVossenberg
WijkBinnenstad
GemeenteHelmond

Locatie

Tiendstraat 33, Helmond

Buurt statistieken

Gegevens uit Vossenberg

Inwoners3.270
Mannen52%
Vrouwen48%

Woningmarkt

Gegevens uit Vossenberg

Woningvoorraad1.476
Gem. WOZ-waarde€ 241.000
Koopwoningen43%
Huurwoningen57%

Supermarkten

25 binnen 5 km

Zapolski
Noord Koninginnewal 40
406m
Lidl
Heistraat 65
587m
Lidl
Taftstraat 2
658m

Scholen

40 binnen 5 km

Jan van Brabant College vestiging Molenstraat
Voortgezet onderwijs · 859 leerlingen
134m
Brede basisschool De Vuurvogel
Basisonderwijs · 409 leerlingen
498m
De Hilt
Speciaal onderwijs · 93 leerlingen
713m

Veelgestelde vragen

Over Tiendstraat 33, Helmond

Welk energielabel heeft Tiendstraat 33?

De woning aan Tiendstraat 33 in Helmond heeft energielabel C.

Is €275.000 een realistische prijs voor deze woning?

Ja, de prijs is aan de lage kant vergeleken met andere koopwoningen in Vossenberg. De gemiddelde vraagprijs in de buurt is €381.875, en deze woning is met €275.000 de goedkoopste van de 8 te koop staande woningen. Wel is het oppervlak met 214 m² veel groter dan het buurtgemiddelde van 106 m², dus de prijs per m² is relatief laag.

Hoe is de buurt Vossenberg om in te wonen?

Vossenberg is een stedelijke buurt in het centrum van Helmond, met een hoge bevolkingsdichtheid. Er wonen veel jonge mensen en gezinnen. De buurt heeft een mix van woningen, waarvan meer dan de helft voor 1945 is gebouwd. Er zijn veel voorzieningen op loopafstand, zoals supermarkten, scholen en een treinstation op 1 km.