Woning te koop: Tonnenberg 53K43, Ermelo
Onder bod

Tonnenberg 53K43

Verspreide huizen Speuld, Ermelo

€ 199.750
Buurt Verspreide huizen Speuld, ErmeloBekijk buurt
Onder bod
Er is al een bod uitgebracht op deze woning
Populaire buurt voor doorstromers
30% van de bewoners is 45-65 jaar
Energielabel unknown
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Rust en ruimte in Speuld

Dit appartement aan de Tonnenberg in Ermelo ligt in een bosrijke omgeving, waar je 's ochtends wakker wordt met vogelgeluiden. Het is een plek waar je tot rust komt na een dag werken. Met 53 vierkante meter woonoppervlak is het compact maar slim ingedeeld. De vraagprijs van €199.750 is marktconform voor woningen in Ermelo.

Buurt Verspreide huizen Speuld

De buurt Verspreide huizen Speuld is een rustige, landelijke omgeving met veel groen. Het is een plek waar je elkaar nog kent en waar kinderen veilig buiten kunnen spelen. De meeste woningen zijn eengezinswoningen, en er wonen relatief veel gezinnen met kinderen. De buurt Verspreide huizen Speuld heeft een lage bebouwingsdichtheid, wat bijdraagt aan het ruime gevoel.

Leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Coop of SPAR, beide op ongeveer vijf kilometer afstand. De dichtstbijzijnde basisschool, Speulderbrink School met de Bijbel, ligt op loopafstand (ongeveer een kwartier lopen). Ook de middelbare school Chr. College Groevenbeek is bereikbaar, al is dat een stuk verder. De gemeente Ermelo biedt voorzieningen zoals een restaurant op 2,6 kilometer en een park op 7,5 kilometer.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Kraaijenhof Vastgoed.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt4 augustus 2025
StatusOnder bod
Prijs€ 199.750
Prijs per m²€ 3.769
Woonoppervlakte53m²
Perceeloppervlakte250m²
Bouwjaar2012
Energielabelunknown
BuurtVerspreide huizen Speuld
WijkBuitengebied oost
GemeenteErmelo

Locatie

Tonnenberg 53K43, Ermelo

Buurt statistieken

Gegevens uit Verspreide huizen Speuld

Inwoners450
Mannen51%
Vrouwen50%

Supermarkten

2 binnen 5 km

Coop
Speulderweg 2
4850m
SPAR
Smidstraat 1
4989m
Albert Heijn
Branderskamp 9
5286m

Scholen

4 binnen 5 km

Speulderbrink School met de Bijbel
Basisonderwijs · 58 leerlingen
1177m
Basisschool de Cantharel
Basisonderwijs · 189 leerlingen
4669m
Christelijke Basisschool Prins Bernhard
Basisonderwijs · 156 leerlingen
4773m

Veelgestelde vragen

Over Tonnenberg 53K43, Ermelo

Welk energielabel heeft Tonnenberg 53K43?

De woning aan Tonnenberg 53K43 in Ermelo heeft energielabel unknown.

Is €199.750 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €199.750 is marktconform voor een appartement van 53 m² in deze omgeving. Het bouwjaar 2012 betekent dat de woning relatief modern is. Vergelijkbare woningen in Ermelo worden vaak voor een vergelijkbaar bedrag aangeboden. Let wel op dat de buurt landelijk is, wat invloed kan hebben op de bereikbaarheid.

Hoe is het openbaar vervoer in Speuld?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 9,2 kilometer afstand, dus je bent aangewezen op de auto of fiets voor langere reizen. De buurt is niet sterk stedelijk, met een omgevingsadressendichtheid van 82, wat betekent dat voorzieningen op grotere afstand liggen.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er is een basisschool op loopafstand: Speulderbrink School met de Bijbel op 1,2 kilometer. Andere basisscholen zoals De Cantharel en Prins Bernhard liggen op ongeveer 4,7 kilometer. Voor voortgezet onderwijs moet je naar Ermelo of verder, de dichtstbijzijnde school is op 5,2 kilometer.

Wat voor type woning is dit?

Het is een appartement (koopwoning) met een woonoppervlak van 53 m², gebouwd in 2012. Het is geen kamerverhuur of corporatiewoning. De woning is onderdeel van een groter complex, maar details over VvE of servicekosten zijn niet bekend.

Hoe veilig is de buurt?

In de buurt zijn in totaal 9 misdrijven geregistreerd, wat laag is voor een gebied met 450 inwoners. Het is een rustige, landelijke omgeving waar de meeste mensen elkaar kennen.

Zijn er winkels in de buurt?

De dichtstbijzijnde supermarkten zijn Coop en SPAR, beide op ongeveer 4,9 kilometer. Voor een groter aanbod kun je naar Ermelo, waar Albert Heijn en Lidl zitten op circa 5,3 kilometer. Het is handig om een auto te hebben voor de dagelijkse boodschappen.