Woning te koop: Torum 15C, Scheemda

Torum 15C

Scheemda, Oldambt

€ 308.200
Buurt Scheemda, ScheemdaBekijk buurt
Nieuwbouw uit 2024
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
Aldi op 380m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor senioren
35% van de bewoners is 65+
AI-samenvatting

Nieuwbouwwoning in een rustige straat

Deze hoekwoning uit 2024 staat in een rustige straat in Scheemda, een dorp in de gemeente Oldambt. Met 93 vierkante meter woonoppervlak is het een compacte, moderne woning. De vraagprijs van €308.200 is marktconform voor een nieuwbouwwoning in deze regio. Bekijk ook andere woningen in Oldambt.

Buurt Scheemda

Scheemda is een dorp met een mix van inwoners, waaronder veel ouderen. De buurt wordt gewaardeerd: een bewoner noemt het 'Prachtige gezellige straat' en een ander zegt 'Geweldige fijne buurt'. Op basis van vijf beoordelingen scoort de buurt een 8,9. De meeste woningen zijn eengezinswoningen en iets meer dan de helft is koop. Lees meer over de buurt Scheemda.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen loop je naar de Aldi, die om de hoek zit. Ook de Jumbo is op loopafstand. Kinderen kunnen naar basisscholen zoals Openbare Basisschool Futura of CBS Annewieke, beide op tien minuten lopen. Het treinstation is op loopafstand. De gemeente Oldambt biedt verder voorzieningen zoals een park en bibliotheek in de buurt.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Makelaar Idee aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 308.200
Prijs per m²€ 3.314
Woonoppervlakte93m²
Perceeloppervlakte3380m²
Bouwjaar2024
BuurtScheemda
WijkScheemda-Heiligerlee
GemeenteOldambt

Locatie

Torum 15C, Scheemda

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 5 bewoners

8.8
Mary
02-12-2025
Mooiste straat

Prachtige gezellige straat

10
Marijke
07-09-2025
Top buurt

Geweldige fijne buurt

7.3
Mary van der Velde
03-09-2025
Mooie buurt

Onze buurt is mooi, op een paar rotte appels na qua huizen en rommel Er is een huis dat is een bouwval maar word nog bewoond en onze buurman heeft een enorme troep bij huis

9.1
Jolanda Mulder
04-04-2025
Gezellig

Vriendschappelijk,gezellig,behulpzaam,fijne mensen,qua huisveyis het als overal,bijna niks te koop of véel te veel overbieden en niks te huur

9.4
Mary van der velde
24-03-2025
Parel van een doro

We missen hier winkels, er is veel te weinig voor een dorp die een eigen ziekenhuis heeft Geen terrasjes Nog geen kop en schotel te koop hier Verder geweldig

Buurt statistieken

Gegevens uit Scheemda

Inwoners2.605
Mannen48%
Vrouwen52%

Supermarkten

5 binnen 5 km

Aldi
Poststraat 7
380m
Jumbo
Vredenhovenstraat 3
627m
PLUS
Jachtlaan 11
4214m

Scholen

16 binnen 5 km

Openbare Basisschool Futura
Basisonderwijs · 177 leerlingen
764m
CBS Annewieke
Basisonderwijs · 122 leerlingen
834m
CBS Mons Sinaï
Basisonderwijs · 74 leerlingen
2982m

Veelgestelde vragen

Over Torum 15C, Scheemda

Is €308.200 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €308.200 is marktconform voor een nieuwbouwwoning van 93 m² in Scheemda. Nieuwbouwwoningen in Oldambt hebben vaak een prijs rond dit niveau. Het is een hoekwoning uit 2024, dus volledig modern. Vergelijkbare woningen in de buurt zijn schaars, dus de prijs is redelijk.

Hoe is de buurt Scheemda om in te wonen?

Scheemda is een rustig dorp met een gemiddelde score van 8,9 uit vijf beoordelingen. Bewoners noemen het een 'prachtige gezellige straat' en 'geweldige fijne buurt'. Er wonen veel ouderen en de buurt is overwegend koop. Het is een veilige buurt met weinig misdrijven.

Zijn er supermarkten en scholen in de buurt?

Ja, op loopafstand vind je Aldi (380 m) en Jumbo (627 m). Basisscholen zoals Openbare Basisschool Futura (764 m) en CBS Annewieke (834 m) zijn ook dichtbij. Voor voortgezet onderwijs moet je naar Winschoten (5,1 km).

Hoe is de bereikbaarheid met het openbaar vervoer?

Het treinstation van Scheemda ligt op 1,8 km afstand, ongeveer twintig minuten lopen. Vanaf daar kun je naar Groningen en Leer (Duitsland) reizen.

Wat is het energielabel van deze woning?

Nieuwbouwwoningen hebben doorgaans een hoog energielabel (A of B), wat lagere stookkosten betekent.

Zijn er parken of recreatiemogelijkheden in de buurt?

Ja, op 600 m afstand is een park of plantsoen. Ook een bibliotheek en restaurant zijn op loopafstand (0,5-0,6 km). De omgeving is groen en rustig.

Makelaar Idee
Geen mail gevonden
Bekijk
Bekijk aanbod
Direct mailen is helaas niet beschikbaar, je kan wel reageren via de website.