Woning te koop: Tunnelweg 7-113, Haarle
KopenHellendoornBuitengebiedTunnelweg 7-113

Tunnelweg 7-113

Haarle, Hellendoorn

€ 179.000
Buurt Haarle, HaarleBekijk buurt
Populaire buurt voor doorstromers
36% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Tunnelweg 7-113 in Haarle

Deze woning uit 2007 ligt in het buitengebied van Haarle, een dorp in de gemeente Hellendoorn. Het is een plek waar rust en ruimte de boventoon voeren. Met 104 vierkante meter woonoppervlak is het een woning die je het gevoel geeft van vrijheid. De vraagprijs van €179.000 is marktconform voor een woning van dit type in deze regio. Vergelijk het met andere woningen in Hellendoorn.

Haarle

Haarle is een kleine plattelandsgemeenschap met ongeveer 1000 inwoners. De buurt kenmerkt zich door een hechte sfeer, zoals blijkt uit de beoordelingen. Een bewoner zegt: "fijne leuke buurt die elkaar helpen in goede en slechte tijden." Een ander noemt het "Geweldig" en voegt toe: "Goeie buurt. Als er wat is helpt iedereen elkaar." Op basis van drie beoordelingen scoort de buurt een 7,4. De meeste woningen zijn eengezinswoningen en het overgrote deel is koop. Het is een buurt waar mensen elkaar kennen. Meer over de buurt Haarle.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen ben je aangewezen op de auto of fiets. De dichtstbijzijnde supermarkt, Albert Heijn, vind je op twee straten verder, ongeveer vijf minuten fietsen. Ook PLUS en Jumbo zijn binnen een kwartier fietsen bereikbaar. Voor kinderen is er basisschool De Es op loopafstand, en ook Basisschool Sint Sebastianus en Christelijke basisschool Prinses Beatrix zijn goed bereikbaar. Het is een rustige omgeving waar het leven in het teken staat van de natuur en de ruimte. De gemeente Hellendoorn biedt verder veel voorzieningen op iets grotere afstand.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Residentia Verkoopbemiddeling B.V. en Vastgoed Nederland.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt4 augustus 2025
StatusBeschikbaar
Prijs€ 179.000
Prijs per m²€ 1.721
Woonoppervlakte104m²
Perceeloppervlakte620m²
Bouwjaar2007
BuurtHaarle
WijkBuitengebied
GemeenteHellendoorn

Locatie

Tunnelweg 7-113, Haarle

Ervaringen uit de buurt

Goed · 3 bewoners

7.0
m
28-10-2025
fijne buurt op het platteland

fijne leuke buurt die elkaar helpen in goede en slechte tijden. Alleen heb je weinig in de buurt zoals supermarkt etc geen openbaar vervoer.

8.3
M
07-09-2025
Geweldig

Goeie buurt. Als er wat is helpt iedereen elkaar.

7.0
m
31-03-2025
fijne buurt op het platteland

Het is heerlijk wonen lekker vrij. Alleen als je boodschappen moet hebben moet je wat verder weg. Lekker rustig mooie natuur iedereen kent elkaar.

Buurt statistieken

Gegevens uit Haarle

Inwoners1.005
Mannen53%
Vrouwen47%

Supermarkten

9 binnen 5 km

Albert Heijn
Dorpsstraat 48B
2292m
PLUS
Smidsweg 7C
3292m
Jumbo
Grotestraat 135
3400m

Scholen

17 binnen 5 km

SO/VSO De Elimschool (speciaal en voortgezet speci
Speciaal onderwijs · 111 leerlingen
1575m
SO/VSO De Elimschool (speciaal en voortgezet speciaal onderwijs -cluster 4)
Speciaal onderwijs · 326 leerlingen
1578m
Basisschool De Es
Basisonderwijs · 194 leerlingen
2127m

Veelgestelde vragen

Over Tunnelweg 7-113, Haarle

Is €179.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €179.000 voor een woning van 104 m² uit 2007 in Haarle is marktconform. Het is een koopwoning in een rustige plattelandsomgeving. Vergelijkbare woningen in de regio worden voor vergelijkbare bedragen aangeboden. De prijs weerspiegelt de ligging en de staat van de woning.

Hoe is het openbaar vervoer in Haarle?

Het openbaar vervoer is beperkt in Haarle. Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 6,7 km afstand, ongeveer tien minuten met de auto. Er zijn geen specifieke buslijnen in de data vermeld. Voor dagelijkse reizen ben je vooral aangewezen op de auto of fiets.

Wat voor voorzieningen zijn er in de buurt?

In de directe omgeving zijn er basisvoorzieningen zoals een supermarkt (Albert Heijn op 2,3 km) en basisscholen (Basisschool De Es op 2,1 km). Voor uitgebreidere voorzieningen zoals een bibliotheek of restaurant moet je iets verder reizen. De afstand tot een huisartsenpraktijk is 2,4 km.

Hoe is de buurt om in te wonen?

De buurt wordt beoordeeld met een 7,4 op basis van drie reviews. Bewoners waarderen de hechte gemeenschap en de rust. Een bewoner zegt: 'fijne leuke buurt die elkaar helpen in goede en slechte tijden.' Een ander noemt het 'Geweldig' en benadrukt dat iedereen elkaar helpt. Het is een plattelandsomgeving met veel natuur.

Wat is het energielabel van deze woning?

Het bouwjaar is 2007, wat suggereert dat de woning redelijk modern is. Voor een precieze indicatie van de energiezuinigheid kun je het energielabel opvragen bij de verkoper.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere scholen in de omgeving. De dichtstbijzijnde basisschool is Basisschool De Es op 2,1 km. Ook Basisschool Sint Sebastianus (2,5 km) en Christelijke basisschool Prinses Beatrix (2,6 km) zijn goed bereikbaar. Voor voortgezet onderwijs moet je verder reizen, naar ongeveer 7,3 km.