Woning te koop: Tunnelweg 7-73, Haarle
KopenHellendoornBuitengebiedTunnelweg 7-73

Tunnelweg 7-73

Haarle, Hellendoorn

€ 177.500
Buurt Haarle, HaarleBekijk buurt
Populaire buurt voor doorstromers
36% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Rust en ruimte in Haarle

Deze woning aan de Tunnelweg 7-73 ligt in het buitengebied van Haarle, een dorp in de gemeente Hellendoorn. Het is een plek waar je de stilte van het platteland ervaart, met weilanden en boerderijen om je heen. De woning uit 2006 is 75 m² groot en wordt aangeboden voor € 177.500. Vergeleken met andere woningen in Hellendoorn is dat een scherpe prijs voor een woning van dit formaat en bouwjaar.

De buurt: Haarle

Haarle is een kleine plattelandsgemeenschap met ongeveer 1005 inwoners. Het is een hechte buurt waar mensen elkaar kennen en helpen. Een bewoner zegt: "fijne leuke buurt die elkaar helpen in goede en slechte tijden." Een ander noemt het "Geweldig" en zegt: "Goeie buurt. Als er wat is helpt iedereen elkaar." Wel is het rustig: voorzieningen zijn op afstand, en openbaar vervoer is er nauwelijks. De meeste woningen zijn eengezinswoningen (89%), en 82% is koop. Het is een buurt met veel gezinnen en ouderen, en de inkomens zijn doorsnee. Meer over de buurt Haarle.

Het dagelijks leven

Voor de dagelijkse boodschappen ben je aangewezen op de auto: de dichtstbijzijnde supermarkt, Albert Heijn, ligt op twee straten verder (2,4 km). Ook PLUS en Jumbo zijn op loopafstand met de auto. Basisschool De Es is om de hoek (2,3 km), en voor voortgezet onderwijs moet je verder reizen (7,3 km). Het treinstation is op tien minuten rijden (6,7 km). De natuur is dichtbij: een park of plantsoen op 2,5 km. De gemeente Hellendoorn biedt verder nog meer voorzieningen.

Aanbod en bronnen

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Residentia Verkoopbemiddeling B.V. en Vastgoed Nederland.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt19 september 2025
StatusBeschikbaar
Prijs€ 177.500
Prijs per m²€ 2.367
Woonoppervlakte75m²
Perceeloppervlakte953m²
Bouwjaar2006
BuurtHaarle
WijkBuitengebied
GemeenteHellendoorn

Locatie

Tunnelweg 7-73, Haarle

Ervaringen uit de buurt

Goed · 3 bewoners

7.0
m
28-10-2025
fijne buurt op het platteland

fijne leuke buurt die elkaar helpen in goede en slechte tijden. Alleen heb je weinig in de buurt zoals supermarkt etc geen openbaar vervoer.

8.3
M
07-09-2025
Geweldig

Goeie buurt. Als er wat is helpt iedereen elkaar.

7.0
m
31-03-2025
fijne buurt op het platteland

Het is heerlijk wonen lekker vrij. Alleen als je boodschappen moet hebben moet je wat verder weg. Lekker rustig mooie natuur iedereen kent elkaar.

Buurt statistieken

Gegevens uit Haarle

Inwoners1.005
Mannen53%
Vrouwen47%

Supermarkten

9 binnen 5 km

Albert Heijn
Dorpsstraat 48B
2442m
PLUS
Smidsweg 7C
3190m
Jumbo
Grotestraat 135
3304m

Scholen

16 binnen 5 km

SO/VSO De Elimschool (speciaal en voortgezet speci
Speciaal onderwijs · 111 leerlingen
1728m
SO/VSO De Elimschool (speciaal en voortgezet speciaal onderwijs -cluster 4)
Speciaal onderwijs · 326 leerlingen
1733m
Basisschool De Es
Basisonderwijs · 194 leerlingen
2306m

Veelgestelde vragen

Over Tunnelweg 7-73, Haarle

Is € 177.500 een realistische prijs voor deze woning?

Ja, voor een woning van 75 m² uit 2006 in het buitengebied van Haarle is dat een scherpe prijs. Vergelijkbare woningen in de regio zijn vaak duurder. De prijs ligt onder het gemiddelde voor eengezinswoningen in de gemeente Hellendoorn.

Hoe is het openbaar vervoer in Haarle?

Het openbaar vervoer is beperkt. Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 6,7 km afstand. Een auto is dan ook aan te raden.

Zijn er winkels en scholen in de buurt?

De dichtstbijzijnde supermarkt (Albert Heijn) is op 2,4 km afstand. Basisschool De Es ligt op 2,3 km. Voor voortgezet onderwijs moet je naar Nijverdal of Ommen, op 7,3 km. Er zijn ook kinderdagverblijven op 1,9 km.

Wat voor type woning is dit?

Het is een woning uit 2006 met een oppervlakte van 75 m². Het bouwjaar is relatief modern, dus de isolatie en installaties zijn waarschijnlijk up-to-date.

Hoe is de sfeer in de buurt?

Bewoners beschrijven Haarle als een fijne, hechte buurt waar men elkaar helpt. Het is rustig en landelijk, met veel natuur. Wel is het voorzieningenniveau laag: geen supermarkt of openbaar vervoer op loopafstand.

Zijn er misdrijven in de buurt?

In de buurt zijn in totaal 25 misdrijven geregistreerd. Dat is laag voor een dorp van deze omvang. De buurt wordt als veilig ervaren.

Residentia Verkoopbemiddeling B.V.
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Gevonden op 2 bronnen
Residentia Verkoopbemiddeling B.V.
residentia.nl
Bekijk
Residentia Verkoopbemiddeling B.V.
vastgoednederland.nl
Bekijk